لوگو تخفیف هات

خرید انگشتر زیر قیمت طلا به نرخ روز

14 درصد
0
212
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
14%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع طلا را تا 14% تخفیف از سایت دیجی استایل خریداری کنید.

قیمت قدیم
18,965,100
سود شما
2,725,500
قیمت جدید
16,239,600

خصوصیات انگشتر طلا:

اکثر مواقع خانم ها نسبت به آقایان بیشتر از وسایلی که طلا دارند از قبیل: گردنبند طلا، گوشواره طلا و... استفاده میکنند به همین علت خانم ها گاهی بیشتر از آقایان به دنبال قیمت طلا و جواهر به نرخ روز هستند و شاید قیمت طلا به نرخ روز برای آقایان اهمیت کمتری داشته باشند. مگر اینکه از قیمت طلا به نرخ روز برای خرید سکه استفاده کنند. امروزه دیگر نیازی نیست برای فهمیدن قیمت طلا به نرخ روز به طلا فروشی رفت و زمان زیادی از دست داد به راحتی با وجود اینترنت میتوان قیمت طلا به نرخ روز و حتی قیمت زیور آلاتی که جنس آن ها طلا نیست را پیدا کرد. یکی از سایت هایی که میتوانید برای خرید طلا اینترنتی  به آن مراجعه کنید سایت دیجی استایل است.


در سایت های اینترنتی میتوانید قیمت طلا به نرخ روز را در محصولات موجود از قبیل دستبند طلا و گوشواره طلا و... به دست آورید. البته محصولات طلای سایت های مختلف از قبیل دستبند طلا و گوشواره و با حتی گردنبد دارای تخفیف هستند و مثلا قیمت انگشتر در این سایت بسیار کمتر میباشد. یکی از محصولاتی که با قیمت مناسب در سایت های مختلف عرضه میشود انگشتر طلا است. در بین انواع مختلف مدل انگشتر محصولات ساده تر، در عین سادگی در بین خانم ها بسیار پر طرفدار و محبوب است. این محصولات طلا به دست زیبایی خاصی میدهد. شما میتوانید مدل انگشتر را با دستبند طلا شبیه به یکدیگر ست کنید و همیشه خاص بمانید. علاوه بر تنوع بسیار زیاد مدل انگشتر، قیمت انگشتر در سایت بسیار به صرفه تر از قیمت انگشتر در بازار طلا فروش ها است و شما به راحتی در سایت های مختلف میتوانید انواع طلا با قیمت مناسب خریداری کنید. 
 

نظرات کاربران در مورد مدل انگشتر طلا:

نقاط قوت: طلای 18 عیار، کیفیت ساخت خوب، مدل های متنوع از ویژگی های مثبت محصول است.

نقاط ضعف: اصل نبودن نگین انگشتر یکی از ویژگی های منفی محصول است که کاربران اشاره نموده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید انگشتر طلا از فروشگاه اینترنتی با کدتخفیف رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه