لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 71% خرید جاسوئیچی
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
73
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
منقضی
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع جاسوئیچی را با 71% تخفیف از سایت دیجی استایل خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
169,000
سود شما
120,490
قیمت جدید
48,510

خصوصیات جا سوئیچی:

امروزه جا سوئیچی و جاکلیدی های تبلیغاتی بیشتر جنبه لوکس بودن و کلاس داشتن رو دارن تا اینکه بخوان کاربردی باشند و جز کالاهای ضروری زندگی به حساب بیان البته نمیشه بگیم که جاکلیدی ها کاملا فراموش شدن ولی با آمدن کیف های جاکلیدی، جاسوییچی ها کم کم به فراموشی سپرده میشوند.جاکلیدی های تبلیغاتی که شرکت ها و مووسسات برای معرفی کالای خود استفاده میکنند هم با پیشرفت بسیار  مدرن تر شدند و عقب نمانده اند هم با زدن جاسوئیچی نمدی و جاسوئیچی چرم لوکس توجه مردم رو به طرف خودشون جلب کردن بصورتی که بعضی ها برای داشتن جاسوئیچی نمدی و جاسوئیچی چرم تبلیغاتی ارزان ولی با ارزش حاضرند در صف های خرید فروشگاه ها صبر کرده تا از این جاسوییچی  بهره مند شوند.
حتما از خودتان بارها پرسیده اید جنس جاکلیدی ها اغلب از چیست؟این محصول های تبلیغاتی ارزان، اغلب از فلز و جا کلیدی ها و جا سوئیچی های تبلیغاتی با کیفیت از چرم می باشند.البته جاکلیدی های تبلیغاتی استیل هم در بازار یافت میشوند که قیمت های متنوعی دارند.شاید بدانید که جا سوئیچی چرمی با لیزر و داغی ساخته میشود و جاسوییچی استیل با لیزر ساخته میشود.
این محصولات معمولا از چرم صنعتی مصنوعی طراحی و تولید می شوند. جاکلیدی چرمی قابلیت حک داغ کوب بر روی قسمت چرمی محصول را می تواند داشته باشد. این محصولات دارای حلقه جهت قرار گرفتن کلیدها در آن و یک یراق قلاب دار جهت نصب جا سوئیچی به بند کیف یا قلاب کمربند یا غیره میباشند.جاکلیدی های تبلیغاتی یک ابزار بسیار عالی هستند زیرا هرشخصی برای آویزان کردن کلیدهای خانه یا کلید ماشین و یا هر کلید دیگری از آن ها استفاده می کند و انواع جاسوییچی و سایر لوازم جانبی خودرو  در فروشگاه های اینترنتی با تخفیف ویژه و بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا به فروش میرسد.
نظرات کاربران در مورد محصول:
نقاط قوت: جنس خوب، کیفیت عالی و ... از نقاط قوت محصول است.
نقاط ضعف: برخی از کاربران از کیفیت کالاها رضایت نداشتند.
جمع بندی نظرات کاربران: حدود 71% از کاربران از خرید این نوع محصولات حتی بدون کدتخفیف رضایت داشته اند.
ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه