لوگو تخفیف هات

خرید کپسول آتش نشانی با تخفیف

15 درصد
0
104
5
اشتراک گذاری
 خرید کپسول آتش نشانی با تخفیف
15%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با استفاده از سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کپسول آتش نشانی را با تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
1,350,000
سود شما
202,500
قیمت جدید
1,147,500

خصوصیات کپسول های آتش نشانی :

 

 

کپسول ضدحریق موجود در سایت های اینترنتی بسیار بادوام به بازار عرضه شده است. این کپسول به علت ویژگی هایی که در ادامه میبینیم و همچنین قابلیت شارژ کپسول برای خانه و ماشین مناسب است. قیمت کپسول آتش نشانی های موجود در وبسایت های اینترنتی نیز بسیار مناسبت است. خوشبختانه اکنون امکان خرید کپسول های آتش نشانی و دیگر انواع کپسول آتش نشانی از سایت های مختلف با قیمت ارزان فراهم آمده است.کپسول ضدحریق موجود در سایت های اینترنتی دارای فشارسنج است و این ویژگی به استفاده آسان و ایمن آن کمک میکند. نحوه استفاده از این کپسول ها را می توانید با سرچ در اینترنت با دیدن فیلم های آموزشی دریافت کنید.
 

 

 

در مقایسه مدل های کپسول آتش نشانی ما به دنبال خرید کپسول آتش نشانی با وزن و ابعاد کم و قابل نصب و حمل آسان هستیم. ابعاد این محصول 9 در 22 است که برای نگهداری و نصب در خانه و ماشین بسیار مناسبت است و وزن 1.83 کیلوگرمی این محصول به حمل راحت آن کمک میکند. درعین حال وزن ماده آتش زای این کپسول 1 کیلوگرم است که میزان مناسبی برای انواع کپسول آتش نشانی خانگی و ماشینی است و این یکی دیگر از دلایل خرید کپسول آتش نشانی در کنار ارزان بودن قیمت کپسول آتش نشانی و آسان بودن شارژ کپسول است.

 

شارژ کپسول آتش نشانی:

شارژ کپسول آتش نشانی آسان است و با نازل ثابت و فشار کاری 14 کیلوگرم بر سانتی متر مربعی به سرعت آتش را خاموش میکند.در میان انواع کپسول آتش نشانی قطعا اولویت برای استفاده خانگی کپسولی با قابلیت نصب آسان است که کپسول ضدحریق با پایه فلزی و قابلیت نصب آسان این نیاز مارا رفع می کند و ارزش صرف قیمت کپسول آتش نشانی را دارد.در استفاده ی کپسول شارژ کپسول آتش نشانی به صورت دوره ای بسیار مهم است و این کار مراحلی دارد که باید در مراکز مجاز انجام شود.
 

 

شارژ کپسول های آتش نشانی به معنای پر کردن مجدد کپسول ضدحریق با ماده ی خاموش کننده است.این محصول با توجه به قیمت کپسول آتش نشانی و همچنین کیفیت آن برای استفاده خانگی و در ماشین نسبت به انواع کپسول های آتش نشانی برتر است و با جنس خوب و قابلیت شارژ کپسول آتش نشانی شمارا تا سال ها از خرید کپسول بی نیاز میکند. اگر به دنبال قیمت کپسول آتش نشانی کم و کیفیت بالا و امکان شارژ کپسول آتش نشانی هستید با کد تخفیف دیجیکالا امکان خرید کپسول آتش نشانی فراهم آمده است و میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

به دلیل قیمت مناسب این محصول خریدآن حتی بدون کدتخفیف نیز امکان پذیر است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه