لوگو تخفیف هات

تخفیف 42% خرید تخت و کمد نوزاد و کودک

42 درصد
0
90
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
42%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید تخت و کمد نوزاد را از دیجی کالا با تخفیف های ویژه انجام دهید.

قیمت قدیم
5,500,000
سود شما
2,300,000
قیمت جدید
3,200,000

 

سرویس تخت و کمد نوزاد:

یکی از مهم ترین وسایل برای خرید سیسمونی نوزاد تخت و کمد کودک است. تخت و کمد های نوزاد و کودک مدل های مختلفی دارد و معمولا برای نوزاد پسر و نوزاد دختر متفاوت است. البته برخی از سرویس های خواب کودک نیز هستند که برای هر دو جنسیت دختر و پسر کاربرد دارند. مدل تخت و کمد نوزاد بستگی به سلیقه ی خود شما دارد و می توانید هر نوع کمد و تختی را که مورد پسندتان باشد برای نوزاد خود تهیه کنید. سرویس تخت و کمد نوزاد معمولا ست یکدیگر هستند و مدل تخت و کمد نوزاد دقیقا مثل یکدیگر است و با همدیگر همخوانی دارد. 

 

علاوه بر سرویس خواب نوزاد که شامل تخت و کمد است والدین می توانند برای دکور های اتاق کودک از شلف های دیواری استفاده کنند و مدل آن را با سرویس خواب کودک ست نمایند. معمولا کمدهای کودکان دارای دو یا سه کشو است اما این میزان حجم برای لباس های نوزاد و کودک فضای کمی است از این رو می توان روی ست تخت و کمد، دراور نیز برای کودک تهیه کرد. با تهیه ی دراور دیگر هیچ مشکلی از جهت کمبود جا برای لباس ها و وسایل کودک خود نخواهید داشت. برای مشاهده پیشنهادها با تخفیف ویژه می توانید روی دکمه "خرید کنید" کلیک نمایید.

 


 

 

قیمت تخت و کمد نوزاد:

 

تخت و کمد های نوزادی ممولا دارای طرح های متفاوتی هستند و قیمت آن ها به جنس و طرح آن ها بستگی دارد. قیمت تخت و کمد نوزاد برای انواع مختلف آن ها در دیجی کالا موجود است. اگر به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا سر بزنید می توانید انواع مدل های تخت و کمد های نوزادی و کودک را ببینید و از قیمت های آن ها مطلع شوید. همچنین می توانید خرید تخت و کمد کودک را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با قیمت های عالی و مقرون به صرفه خریداری نمایید. از طریق وب سایت تخفیف هات نیز می توانید برای خریدهای خود کد تخفیف دیجی کالا را دریافت کنید و با تخفیف خرید نمایید.

 

نظرات کاربران در مورد کالا:

 

نقاط قوت: قیمت خوب سرویس خواب نوزاد، جنس خوب چوب و طراحی و زیبایی از نقاط قوتی است که کاربران دیجی کالا اشاره کرده اند.

 

نقاط ضعف: تنوع کم محصولات خواب مانند تخت و کمد برای نوزاد در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تقاط ضعف است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید تخت و کمد برای اتاق خواب کودک خود رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه