لوگو تخفیف هات

تخفیف 41% خرید تخت خواب نوجوان

41 درصد
0
93
5
اشتراک گذاری
تخفیف 41% خرید تخت خواب نوجوان
41%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" تخت خواب نوجوان را با 41% تخفیف ویژه از دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
1,678,000
سود شما
681,000
قیمت جدید
997,000

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده ی تخت خواب نوجوان دخترانه و پسرانه:

انواع مدل تخت خواب دخترانه و مدل تخت پسرانه با تخفیف های ویژه و بدون داشتن کد تخفیف دیجی کالا از این فروشگاه اینترنتی قابل تهیه است.

 

خصوصیات تخت خواب نوجوان دخترانه و پسرانه:

خرید تخت خواب نوجوان دخترانه و پسرانه در مدل ها و برند های مختلف به صورت آنلاین امکان پذیر است. زمانی که خرید این محصولات را به صورت آنلاین انجام می دهید می توانید انواع مدل تخت خواب دخترانه و مدل تخت پسرانه را ببینید و سایر ویژگی های آن ها را بررسی کنید. تخت خواب نوجوان می تواند تک نفره، دو نفره، تک طبقه و یا دو طبقه باشد. همچنین جنس تخت خواب نوجوان دخترانه و پسرانه معمولا از جنس چوب و یا فلز است و یا ترکیبی از هر دوی آن ها می باشد.

 

مدل تخت خواب دخترانه:

 

مدل تخت خواب دخترانه امروزه بسیار متنوع است. طراحان سرویس خواب دخترانه خلاقیت بسیار زیادی را در پیش گرفته اند و تخت خواب نوجوان دخترانه را با ظرافت و زیبایی خاصی طراحی کرده اند. این طرح های دخترانه شامل پروانه، کیتی، میکی موس و سایر شخصیت های کارتونی می باشد. همچنین مدل تخت خواب دخترانه به صورت ساده نیز طراحی می شود که با روتختی هایی با مدل های سیندرلا و... دخترانه تر می شود.

 

انواع مدل تخت پسرانه:
 

 

خلاقیت برای ساخت تخت خواب نوجوان تنها در تخت خواب دخترانه خلاصه نشده است و برای مدل تخت پسرانه نیز طراحی های جالبی صورت گرفته است. مدل تخت پسرانه معمولا با طرح ماشین، مرد عنکبوتی، توپ، برندهایی مانند آدیداس، پوما و ... ساخته می شود. اگر مدل تخت پسرانه ساده باشد در اینصورت رو تختی هایی با طرح های پسرانه مانند مرد عنکبوتی و .. . می تواند به شخصی سازی برای پسرانه بودن کمک کند. 

 

انواع مدل تخت پسرانه و تخت خواب دخترانه به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های ویژه قابل تهیه است. برای خرید و بهره مندی از تخفیف ویژه به کد تخفیف نیازی نیست و تنها کافی است از طریق سایت تخفیف هات اقدام به خرید نمایید تا از تخفیف بهره مند شوید. برای مشاهده پیشنهادها روی دکمه "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: کیفیت ساخت بالا، طراحی و زیبایی تخت خواب نوجوان، دوام بالا و ... از ویژگی های مثبت این نوع محصولات می باشد.

 

نقاط ضعف: پایین بودن ارزش محصول نسبت به قیمت از ویژگی های منفی محصولات تخت خواب است که کاربران به آن اشاره نموده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 41% از کاربران از خرید انواع مدل تخت خواب نوجوان دخترانه و پسرانه رضایت کامل داشته اند. همچنین خرید این نوع محصولات را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به دیگر کاربران پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه