لوگو تخفیف هات

خرید کیک مغزدار با 17% تخفیف

17 درصد
0
61
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
17%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بسته 6 عددی کیک مغز دار پچ پچ را از دیجی کالا با 17% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
168,000
سود شما
29,320
قیمت جدید
138,680

توضیحات سایت اینترنتی، فروشنده انواع  کیک مغزدار یا کلوچه خرمایی: 

  شما میتوانید با دریافت تخفیف از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید بیسکویت، کیک، کلوچه مانند بیسکویت مادر یا ساقه طلایی کدتخفیف دار اقدام کنید.

 خصوصیات کیک مغز دار:

کیک مغردار یکی از با کلاس ترین خوراکی هایی است که میتوان برای مهمانی مهم درست کرد زیرا کمتر کسی  بلد است کیک مغزدار را درست کند البته طرز تهیه کیک مغزدار بسیار اسان است. کیک مغزدار بخاطر وجود انواع خوراکی ها در دل خود از محبوبیت خاصی بین افرد برخوردار است همچنین وجود انواع چیز های خوشمزه بینابین کیک مغردار دلپذیر است.

بیسکویت مادر


به دلیل پخت خاص بیسکویت مادر هضم این خوراکی لذیذ برای دستگاه گوارش آسان  است به همین خاطربچه ها بیشتر بیسکویت مادر را مصرف میکنند است. بیسکویت مادر برای معده‌های حساس مناسب  میباشد.

بیسکویت ساقه طلایی


بیسکویت ساقه طلایی  در زنجیره ی غذایی ایرانیان به ویژه دانشجویان و بانوان  جایگاه ویژه ای دارد. عده ای بر این باورند که مهم ترین رمز محبوبیت ساقه  ایجاد احساس سیری است. ساقه طلایی در بین افرادی که رژیم غذایی دارند برای کاهش وزن خود بسیار مناسب است  زیرا که ساقه طلایی برای رفع گرسنگی از مکانیزم نادری بنام  "به پشیمانی انداختن معده" برای ایجاد احساس سیری در مصرف کنندگان بهره می برد.                                                      

کیک مغزدار

کلوچه خرمایی
 

کلوچه یکی از محبوب ترین خوراکی ها بین افراد است همچنین کلوچه خرمایی مناسب برای تمام سنین میباشد یکی از مواد اصلی تشکیل ‌دهنده کلوچه خرمایی (کلیچه) خرما است. خواص درمانی و دارویی در طب سنت مقدار قابل ‌توجهی دارد خرما موجود در کلوچه خرمایی برای سلامت دستگاه گوارش و تغذیه بسیار مفید است.


بیسکویت گرجی


بیسکویت گرجی یکی از بیسکویت های محبوب بین افراد است که به تازگی بیسکویت گرجی با تغییراتی که کرده توانسته است همه گیر تر شود البته بیسکویت گرجی دارای سابقه بسیار زیادی است.


نظرات کاربران در مورد کیک مغزدار:


نقاط قوت: اکثر کاربران از خرید کیک مغزدار و بیسکویت گرجی با کد تخفیف دیجیکالا رضایت دارند.
نقاط ضعف: هیچ نقطه ضعفی برای این محصول ثبت نشده است.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از قیمت مناسب و مزه کیک ساده و مغزدار و خرید از سوپرمارکت آنلاین استقبال کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه