لوگو تخفیف هات

خرید عروسک و اسباب بازی دخترانه با 66% تخفیف

66 درصد
0
179
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
66%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید عروسک" میتوانید از 66% تخفیف ویژه برای خرید انواع عروسک از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
580,000
سود شما
380,000
قیمت جدید
200,000

خصوصیات اسباب بازی دخترانه: 
 

نیاز به داشتن اسباب بازی و ماشین بازی برای کودکان نیازی واقعی و غیر قابل انکار است. کودکان برای بازی در خانه به هر چیزی متوسل می شوند، گاه ریش پدر، گاه گوشواره مادر، گاه عصای پدربزرگ و زمانی انگشتانه مادربزرگ. آنها برای بازی کردن نیاز به ابزار و اسباب دارند و تحت هر شرایطی که باشند، ماشین بازی و... را برای خود فراهم می کنند.کودکان عموما به اسباب بازی و ماشین بازی در خانه علاقه فراوانی نشان می دهند و به این سبب می توان از اسباب بازی ها و ماشین بازی ها به عنوان ابزاری برای رشد و تکامل آنان استفاده کرد.در میان فعالیت های روانی و بدنی کودکان، بازی در خانه اهمیت فراوانی دارد و اسباب بازی و ماشین بازی در زندگی آنان نقش مهم و مؤثری را ایفا می کند. انواع بازی فکری... مانند اسباب بازی پسرانه دیجی کالا، عروسک بازی و ماشین بازی را به صورت آنلاین با کدتخفیف از طریق سایت تخفیف هات تهیه کنید و لذت یک عروسک بازی در خانه را با خرید تخفیفدار از تخفیف هات تجربه کنید.

 

در واقع همان طوری که از بدو تولد، جسم کودک به غذا و ویتامین های مختلف و مفید احتیاج دارد و بدان وسیله رشد و نمو می کند، روح و روان او نیز احتیاج به تغذیه دارد. اسباب بازی برای کودکان نوعی غذای روحی و روانی به شمار می رود و بنابراین می توان گفت که یکی از نیازهای مهم آنان به حساب می آید و جزئی از زندگی آنان را تشکیل می دهد.حتما تاکنون برای شما نیز پیش آمده است که فرزندانتان را در حال بازی در خانه به سبک زندگی بزرگ سالان دیده باشید. کودکان دوست دارند رفتار والدین خود را تکرار کنند و از انجام آنها در طی بازیهای خود لذت می برند.

 

بازی در خانه


اسباب بازی دخترانه چرخ دستی با ست چای خوری دقیقا برای همین نوع از بازی های کودکان طراحی شده است. کودکان برای انواع بازی های خود از جمله خاله بازی می توانند از این اسباب بازی دخترانه استفاده کنند و البته والدین خود را نیز به صرف چای و قهوه دعوت کنند. در قندان این اسباب بازی دخترانه قند بگذارند و در ظرف مخصوص شیر آن نیز برای شما شیر سرو کنند و یا در مهمانیها سایر افراد فامیل از جمله دایی و خاله و یا عمو و عمه خود را با این اسباب بازی دخترانه سرگرم کنند و خاطرات شیرینی را برایتان رقم بزنند.با این اسباب بازی دخترانه می توانید ساعتها در کنار کودکان خود به بازی مشغول شوید و به آنها راه و روش صحیح رفتار در بین دیگران را آموزش دهید. هیچ کودکی، به خصوص دختران، از بازی کردن با این اسباب بازی دخترانه خسته نخواهند شد. کودکان می توانند ساعت ها در کنار یکدیگر به بازی با این اسباب بازی دخترانه بپردازند و در عین حال کار گروهی و مدیریت را بیاموزند. همین امر باعث افزایش رشد ذهنی کودکان و افزایش روحیه اجتماعی آنان می گردد.

 

کودک را از گوشه گیری رهانده و وی را تبدیل به فردی اجتماعی خواهد کرد که دوستان بسیاری خواهد یافت. مسلما همین امر باعث موفقیت های وی در آینده خواهد شد، از جمله ورود آسان وی به مدرسه و طی کردن مدارج موفقیت.آنقدر کیفیت ساخت اسباب بازی های آشپزخانه دخترانه موجود در دیجی کالا بالاست که همانند ظروف چینی به نظر می رسند و این درحالیست که از باکیفیت ترین پلاستیک های بهداشتی مخصوص کودکان در ساخت آنها استفاده شده است.شایان ذکر است که این اسباب بازی دخترانه از پلاستیک بدون ضرر ساخته شده و هیچ‌گونه آسیبی به کودک دلبند شما نمی‌رساند و قابل شستشو می باشد.این محصول دارای تاییدیه استاندارد اتحادیه اروپا، استاندارد ایران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد و شما میتوانید انواع عروسک بازی و ماشین بازی را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا خریداری کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه