لوگو تخفیف هات

تخفیف 75% خرید وسایل بازی کودکان

75 درصد
0
92
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
75%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید اسباب بازی" میتوانید از 75% تخفیف ویژه برای خرید انواع اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
797,310
سود شما
600,000
قیمت جدید
197,310

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع خرید وسایل بازی کودکان:

برای خرید وسایل بازی کودکان مانند بازی فکری و ... با تخفیف 75%، می توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، مراجعه نمائید و از خدمات بی نظیر این وب سایت، بهره مند شوید. و یا با کد تخفیف دیجیکالا ارزانتر از همه جا خرید کنید.

 

خصوصیات وسایل بازی کودکان:

اسباب بازی برای کودکان نه تنها نباید برای او یاد آور بازی خاص باشد و تکراری به نظر برسد، بلکه باید حس کنجکاوی کودک را برانگیزد. این ویژگی به طور شاخص باید جدا از هر خصوصیت دیگری مدنظر قرار گرفته و اسباب بازی های کودکان این گونه باید انتخاب شود. اسباب بازی های کودکانه ای که هر بار بتوان شیء جدیدی را با آن ساخت برای مثال انواع لگو ها بهترین انتخاب هستند. بازی با کودکان مهم ترین عامل شادی در کودکان است برای مثال بهترین بازی برای کودکان ساختن و خراب کردن است.

 

معرفی انواع بازی برای کودکان:

 


خرید اسباب بازی کودکان نظیر انواع عروسک ها، شخصیت های کارتونی و... که کودک با داستان آنها از طریق تلویزیون یا فیلم آشنا است نیز مناسب است. به دلیل اینکه حس کنجکاوی کودک را تحریک می کند. خرید کتاب های نقاشی یا کتاب هایی که با استفاده از برچسب شخصیت ها هستند نیز می تواند گزینه خوبی باشد. اسباب بازی های کودکان با اتصال قطعات به یکدیگر سازه یا ساختار واحدی را می سازد، مانند انواع لگو بسیار مناسب برای بازی کودکان است. در بازی با کودکان نظیر گروهی بازی کردن، به آن ها گروهی برنده شدن را آموزش دهیم.

 


 

 

ضرورت سرگرمی و بازی برای کودک:
 

 

بازی کودکان یکی از نیاز های ضروری برای کودکان به حساب می آید. هر چه امکان پرداختن آنها به بازیهای سالم و سازنده بیشتر باشد، فکر،ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. نقش بازی با کودکان درزمینه پرورش ذهنی کودک انکارناپذیر است. به وسیله بازی با کودکان، او راه های برخورد و تعامل با محیط پیرامون خود را فرا می گیرد و مهارت های اجتماعی و زبانی را کسب می کند. بازی کودکان، راهی مناسب برای تخلیه هیجان ها و انرژی های اضافی در آن ها است.

 

توصیه هایی در مورد بازی های کودکان:

 

کودک به وسیله بازی براي بيان آرزوها و اميال خود به رويا و تخيل مي پردازند و خود را با بازي هاي کودکانه و تخيلي سرگرم مي کنند. بازی کودکان موجب رشد و تحول می شود. بازی با کودکان عاملی مهم و مؤثر در رشد و شکوفایی استعدادهای کودک به شمار می رود. موضوع بازی کودکان باید همیشه سعی شود که برگرفته از زندگی خانوادگی، کودکستان، مسافرت ها و … آنها باشد. به دلیل اینکه بازی با کودک شادمانی خلاقیت را در وجودشان برمی انگیزد.

 

مزایای بازی های کودکانه:

 

بازی برای کودکان به منزله کار محسوب می شود و کار برای او به منزله بازی؛ پس وجود اسباب بازی های کودکان متنوع به شدت توصیه می شود. بازی برای کودکان در تربیت احساسات آن ها تأثیر بسزایی دارد. بازی برای کودکان این امکان را به آن ها می دهد که نسبت به محیط جهان و طبیعت پیرامون خود شناخت کافی پیدا کنند. بازی با کودکان تجاربی را به وجود می آ ورند که در آینده فرزندان شما از آن استفاده می کنند. بازی با کودکان مهمترین عامل رشد کودکان به شمار می رود.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از این محصول به لحاظ کیفیت ساخت اسباب بازی برای کودکان و طراحی زیبا ، راضی بوده اند.

 

نقاط ضعف: نازک بودن و کیفیت ساخت متوسط از نقاط ضعفی است که کاربران اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران دیجی کالا از کیفیت عالی و قیمت اسباب بازی کودکان رضایت کافی داشته اند و خرید اسباب بازی را به سایر کاربران پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه