لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید تزیین اتاق نوزاد با 31% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
90
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
31%
منقضی
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات خرید لوازم تزیین اتاق نوزاد را با 31% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انجام دهید. برای ورود به وب سایت دیجی کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
200,000
سود شما
61,000
قیمت جدید
139,000

بهترین دکوراسیون و تزیین اتاق نوزاد

اگر شما جزو کسانی هستید که میخواهید پدر یا مادر شوید و دغدغه تزیین اتاق نوزاد دختر و یا پسرتان را دارید و یا اگر جزو پدر مادر هایی هستید که میخواهید تزیین اتاق دختر یا پسرتان را تغییر بدهید با ما همراه باشید. ما مهم ترین نکاتی را که باید در تزیین اتاق نوزاد و یا تزیین اتاق پسر و دخترتان مورد توجه قرار دهید را به شما یاد می دهیم. یک پیشنهاد فوق العاده هم برای شما داریم. شما میتوانید از طریق لینک زیر به سایت دیجی کالا مراجعه کنید. در دیجی کالا، کالا های بسیار متنوعی برای تزیین اتاق نوزاد پسر و دختر وجود دارد که قطعا میتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

 


 

 

تزیین اتاق نوزاد چرا مهم است؟

قطعا از مهم ترین وظایف هر پدر و مادری توجه به روحیات فرزندشان است. اتاق کودک می تواند مهمترین قسمت خانه برای فرزندتان باشد زیرا کودک بیشترین زمانش را در این اتاق می گذراند. بنابراین تزیین اتاق نوزاد باید مورد توجه ویژه پدر و مادر قرار بگیرد. رنگ اتاق تاثیر بسیار ویژه ای در روحیات فرزند شما دارد. اگر پسر و دخترتان بسیار پر جنب و جوش است استفاده از رنگ های سرد مانند ابی باعث ارامتر شدن کودکتان میشود. همچنین رنگ هایی گرم مانند قرمز و زرد باعث افزایش جنب و جوش کودک شمل می شود. شما میتوانید با بزرگتر شدن و افزایش سن کودکتان تزیین اتاق دختر و یا پسرتان را متناسب با علایق و سلیقه کودک تغییر دهید. به عنوان مثال اگر فرزند شما به شغل خاصی علاقه دارد میتوانید اسباب بازی ها و تم اتاق را متناسب با شغل مورد علاقه او تغییر دهید این کار نشان دهنده درک صحیح شما از روحیات فرزندتان می باشد.

 

تفاوت تزیین اتاق پسر و دختر

تزیین اتاق نوزاد دختر به علت حساسیت و تاثیر پذیری روحیه دختر از اهمیت زیادی برخوردار است میتوان در تزئین اتاق از رنگ صورتی و از شخصیت های کارتونی بهره گرفت. همچنین برای تزیین اتاق نوزاد پسر از رنگ آبی بیشتر استفاده کرد. ولی باید دقت شود استفاده از این رنگ ها نباید افراطی و بیش از حد باشد. میتوان با اندکی خلاقیت و خرید وسایل تزئینی مناسب دکوراسیونی زیبا و مناسب برای اتاق نوزاد فراهم کرد. باید توجه کرد عموما اسباب بازی های مورد علاقه دختر ها و پسر ها متفاوت است. همچنین متناسب با سن کودک علایق تغییر میکند. به عبارت بهتر شما پدر و مادر عزیز باید همگام با علایق و سن کودک پیش بروید و سعی در فراهم کردن بهترین شرایط ممکن برای رشد کودکتان داشته باشید.

 

خرید تزیین اتاق نوزاد از دیجی کالا

دیجی کالا به مدت محدود کالا های مورد نیاز برای تزیین اتاق نوزاد را با تخفیف ویژه عرضه می کند. شما میتوانید به سایت دیجی کالا مراجعه با استفاده از کد تخفیف ویژه ای که توسط تخفیف هات به شما معرفی شده خرید آنلاین خوبی را تجربه کنید. همچنین برای خرید انواع مدل لباس نوزاد و سرویس خواب نوزاد نیز می توانید تخفیف دریافت کنید. کد تخفیف دیجی کالا و سایر کدهای تخفیف دیگر مانند کد اسنپ و ... را نیز می توانید از تخفیف هات، سایت ارائه دهنده ی تخفیف های معتبر و رایگان دریافت نمایید.
 

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه