لوگو تخفیف هات

تخفیف 50% وسایل تزیین اتاق کودک

50 درصد
0
82
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" انواع لوازم تزیین اتاق خواب کودک را با 50% تخفیف از دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
1,500,000
سود شما
750,000
قیمت جدید
750,000

 

تزیین اتاق کودک وهمچنین تزیین اتاق نوزاد با روش های متنوع و متفاوت بسیاری قابلیت اجرا یی نیز دارد که هر یک از این انواع لوازم تزیین اتاق خواب جذابیت خاصی به فضای اتاق کودک می بخشندبه عنوان مثال تزیین دیوار اتاق کودک با استفاده از استیکرهای کودکانه،پوسترهای کارتونی و قاب های زیبا و لباس نوزادی می تواند فضای دلنشینی را برای بچه ها به وجود آورد که کلیه وسایل و لوازم تزیین اتاق کودک گفته شده در بازار موجود و قابل دسترسی می باشد اما اگر مایل باشید با هزینه کمتری تزیین اتاق کودک و کارهای مربوط به آن را انجام دهیدمی توانید از خلاقیت کودکان نیز برای خق این کاردستی ها،پوستر ها و ...استفاده نمائید یکی از ایده های جالب برای تزیین در اتاق کودک،استفاده ازحلقه های تزیینی می باشد که بر روی درب اتاق قرار می گیرد و جلوه ای خاص به فضای اتاق می دهد.

 

روش های تزیین دیوار اتاق کودک با کمترین هزینه: 

کودکان دنیای رنگ ها دنیایی که به تخیل آن ها جان می دهد و باعث خوشحالی آن ها می شوند را دوست می دارند به همین دلیل یکی از بهترین ایده ها برای تزیین اتاق کودک و یا تزیین دیوار اتاق کودک که به دست خودش می تواند خلق کند می توان به رنگ بازی و استفاده از تکنیک های انگشتی رنگ آمیزی نیز اشاره نمود در حقیقت شما می توانید با کمترین هزینه بخشی از تزیین اتاق خواب کودکتان را با همکاری و هماهنگی خودش رنگ کنید تنها کافی است رنگ های مورد علاقه کودک را در ظروف مسطح جداگانه ریخته و از او بخواهید که به ترتیب کف دستان کوچکش را در رنگ ها فرو ببرد و بعد روی در یا دیوار بچسباند با همین روش ساده اثر دستان کودکان روی در و دیوار اتاق تصاویر جالب و رنگارنگی می سازندکه برای تزئین در اتاق کودک و حتی تزیین دیوار اتاق کودک می تواند مناسب باشد.

 

تزیین اتاق کودک با استفاده از خلاقیت کودکان:

استفاده از لوازم قدیمی و تبدیل آن ها به کاردستی هایی که قابل استفاده برای تزیین اتاق کودک می باشندبرای بسیاری ازکودکان فعالیتی جذاب و شگفت انگیز است بنابراین اگر آن وسیله قدیمی، لاستیک بزرگ ماشین یا کامیون باشد،جذابیت ساخت کاردستی نیز بیشتر هم می شود که برای خلق این کاردستی کافی است لاستیک بزرگ کهنه را ابتدا خوب بشویید و خشک کنید و سپس به سلیقه کودک آن را رنگ آمیزی کنید و به صورت نشیمنگاه در بیاورید و داخل اتاق از آن به عنوان تزیین اتاق خواب کودک نیز استفاده کنید و همچنین می توانید از روش های دیگری نظیر کامواهای رنگی رنگی برای ساخت پادری های زیبا، آویزهای دیواری مناسب جهت تزیین اتاق کودک و تزیین دیوار اتاق کودک استفاده کرد. 

 


 

 


 

 


 

 

تزیین اتاق نوزاد با وسایل های ساده:

وسایل ساده همچون عروسک های فانتزی،برچسب های رنگارنگ و … می توانند در تزیین اتاق نوزاد دختران استفاده شوند همچنین استفاده از کاغذ دیواری کودکانه نیز می تواند علاوه بر تزیین اتاق خواب کودک،برای تزیین اتاق نوزاد موجب جذابیت بیشتر آن شودو نکته مهم دیگر در تزیین اتاق نحوه چیدمان وسایل می باشد که باید با دقت و به درستی صورت گیرد اغلب کودکان پسر وسایل اسباب بازی مانند انواع توپ،ماشین،عروسک پلیسی و … را دارند در همین راستا می توان تزیین اتاق کودک پسر را  نیز انجام داد همچنین استفاده از سرویس خواب های پسرانه مانند تخت خواب نوزاد شبیه ماشین و … اتاق کودک را زیباتر می سازدو یکی دیگر از روش های ساده تزیین اتاق کودک،نقاشی بر روی دیوار اتاق کودک است که جلوه ی زیبایی به اتاق آن ها می دهد.

 

نکاتی در خصوص تزیین اتاق کودک:

همچنین یکی دیگر از ایده های تزیین در اتاق کودک،طراحی فضای اطراف و قاب درب می باشد که بسیار خاص و پرجلوه می باشد و استفاده از استیکر و برچسب های فانتزی نیز ایده جالبی برای تزیین در اتاق کودک و نوزاد است و در انواع مختلفی در بازار یافت می شود. شما می توانید با استفاده از ایده های شخصی و به سادگی یک طراحی دلخواه و منحصربه فرد برای تزیین در اتاق کودک یا نوزادتان د اشته باشیدطرح های نمدی مانندآویز نمدی ساده و فانتزی، ایده تزیین با بادکنک و... از رایج ترین روش های تزیین در اتاق کودک می باشد.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از این محصول به لحاظ کیفیت ساخت و طراحی و زیبایی وسایل تزیین کودک و اکسسوری خواب  در انواع متنوع، راضی بوده اند. برخی حتی با خرید پوشک بچه اتاق های دلبندانشان را تزیین می کنند.

 

نقاط ضعف: در این خصوص در فروشگاه های اینترنتی موردی ثبت نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از نصب آسان لوازم تزیین اتاق کودک و همچنین زیبایی و قیمت به صرفه آن رضایت کافی داشته اند و خرید این محصول رابه سایر کاربران جهت تزیین دیوار اتاق کودک و در مواردی تزیین اتاق نوزاد با کد تخفیف برای خرید لوازم نیز پیشنهاد داده اند. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه