لوگو تخفیف هات

تخفیف 21% خرید آنتن تلویزیون

21 درصد
0
178
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
21%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" آنتن رومیزی تلویزیون را از دیجی کالا با 21% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
150,000
سود شما
31,500
قیمت جدید
118,500

خصوصیات انتخاب بهترین آنتن تلویزیون:
 

آنتن و گیرنده دیجیتال تلویزیون یکی از مهم‌ترین پارامتر ها برای به دست آوردن تصویر خوب است معمولا برای مصارف خانگی 3 نوع آنتن در بازار موجود است: آنتن هوایی ثابت، آنتن هوایی گردان و آنتن رومیزی، معمولا برای طبقات پایین و یا ساختمان های کوتاهی که در میان سازه های بلندتر قرار گرفته اند، استفاده از آنتن رومیزی مناسب است، درهنگام نصب آنتن تلویزیون معمولا وقتی که از فرستنده ی اصلی دور هستید استفاده از آنتن هوایی منطقی تر است و در جاهایی که آنتن هوایی ثابت نمیتواند سیگنالهای هوایی را خوب دریافت کند، از آنتن های متحرک استفاده کنید، اگر در طبقات بالای ساختمان یا در برج زندگی می کنید، شاید آنتن رومیزی برای گرفتن سیگنال خوب، مناسب باشد. یکی از فاکتور‌های مهم درانتخاب آنتن، گین یا بهره آنتن است که با واحد دسی بل مشخص می‌گردد و هرچه این عدد بزرگتر باشد، کیفیت و سطح سیگنال خروجی آن بالاتر خواهد بود.

 

روش های تقویت آنتن تلویزیون:

 

دستگاه تقویت آنتن تلویزیون یک تقویت کننده سیگنال است که فرکانس هایی در یک محدوده مشخص را تحت پوشش قرار می دهد، اين فرکانس ها شامل سيگنال هاي تلويزيوني در باندهاي وي.اچ.اف (VHF) و يو.اچ.اف (UHF) و نيز فرکانس هاي پخش راديو در باند اف.ام (FM) است، در واقع مدار بين آنتن و ورودي گيرنده شما متصل مي شود و سيگنال ها را تا چندین برابر تقويت مي کند، بنابراين در هنگام استفاده از تقویت کننده بهتر است سیگنال را تا آنجا که ممکن است نزدیک آنتن تقویت کنید تا نویزی که در کابل ورودی دریافت می شود تقویت نشود پس در مواردی که چند دستگاه مختلف همزمان از سیگنال استفاده کنند یا کابل آنتن بیشتر از ۱۵ متر فاصله داشته باشد منجر به ضعف سیگنال دریافتی خواهد شد، در این صورت استفاده از تقویت کننده مناسب احتمالا گزینه خوبی می تواند باشد.

 


 

 

نحوه نصب و تقویت آنتن تلویزیون:
 

 

برای انتخاب آنتن توجه به کیفیت و برند اهمیت بالایی دارد نکته مهم برای نصب آنتن تلویزیون، انتخاب محل مناسب و میزان فاصله دستگاه گیرنده با نزدیکترین ایستگاه فرستنده می باشد البته موارد دیگری مانند نصب پایه مناسب، تنظیم جهت به سمت فرستنده و نصب دقیق و صحیح سیم ها نیز در نصب اهمیت دارد، در نصب آنتن های دیجیتال وجود هرگونه مانع در خط مستقیم بین آنتن دیجیتال فرستنده امواج تلویزیون و آنتن گیرنده دستگاه تلویزیونی باعث می شود کیفیت امواج تصاویر کاهش یافته یا حتی مانع دریافت آن شود. بنابراین بهتر است تا آنجایی که ممکن است آنتن در محل و ارتفاع مناسبی قرار گیرد، اگرآنتن رومیزی یرای شما مناسب تر است به راحتی به یک دیوار، یک پنجره یا تقریبا در هر نقطه قابل نصب می باشد واگر انتخاب شما آنتن هوایی است بایستی آن را دربالاترین نقطه پشت بام قرار دهید.

 

جمع بندی در خصوص خرید بهترین آنتن تلویزیون:

 

امروزه، آنتن ها کوچکتر شده و دیگر برای دریافت سیگنال به میله و شاخک های بلند نیازی نیست و به جای آن از تقویت کننده در مسیر انتقال امواج به تلویزیون استفاده می گردد میزان ارتفاع آنتن در کیفیت تصویر و قدرت سیگنال آن بسیار مهم است گاهی طول کابل نیز بر میزان قدرت سیگنال تاثیر می گذارد پس بهتر است مکان مناسبی را با کمترین طول سیم انتخاب کنید البته گاهی مجبور به انتخاب کابل بلند می شوید که در آن صورت بهتر است از تقویت کننده مناسب بهره ببرید؛ قیمت آنتن تلویزیون رومیزی از آنتن های ثابت پایین ترهستند همچنین آنتن های ثابت از آنتن های متحرک ارزانتر هستند.

 

نظرات کاربران در مورد خرید و قیمت آنتن تلویزیون:

 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از کیفیت ساخت، طراحی مناسب، کارایی، نصب آسان و قیمت آنتن تلویزیون با ارائه تخفیف درمجموع راضی بوده اند. ازطریق وب سایت های مختلف مانند سایت باسلام و ایسام و دیجی کالا و ... کدتخفیف دریافت کنید و از خدمات ویژه این وب سایت ها و کد تخفیف دیجیکالا ، و کد تخفیف آنتن بهره مند شوید.

 

نقاط ضعف: برخی کاربران کوتاه بودن سیم آنتن رومیزی را به عنوان نقطه ضعف مطرح نموده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران فروشگاه های اینترنتی از کیفیت مطلوب، ابعاد مناسب، آنتن دهی خوب گیرنده دیجیتال تلویزیون، تقویت کننده عالی و ارزش خرید بالای آنتن و تقویت تلویزیون، رضایت کافی داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه