لوگو تخفیف هات

خرید شکلات داغ با 43% تخفیف

43 درصد
0
85
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
43%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" شکلات داغ را از دیجی کالا با 43% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
288,000
سود شما
125,100
قیمت جدید
162,900

 

توضیحات سایت اینترنتی ، فروشنده انواع شکلات داغ:
  شما میتوانید با دریافت تخفیف از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید آبنبات، شکلات تلخ و غلات صبحانه با تخفیف باسلام اقدام کنید. 

خصوصیات شکلات داغ:

شکلات داغ همان هات چاکلت است، شکلات داغ نوعی نوشیدنی است که از متشکل از شکلات آب شده، کاکائو، شیر داغ یا آب و شکر است. شکلات داغ فواید زیادی برای انسان دارد
تحقیقات نشان میدهند یک فنجان شکلات داغ دقیقه قبل از غذا اشتها را تا 50 درصد کاهش میدهد، بنابر این شکلات داغ و باعث افزایش چربی سوزی و متابولیسم  انسان میگردد.                                          

پاستیل:
این خوراکی خوشمزه  از ژلاتین، شکر و سایر مواد افزودنی تشکیل شده است. پاستیل ها طعم های متفاوتی دارند. همچنین پاستیل ها دارای اشکال مختلف مانند حیوانات و میوه یا حتی اشیا های روزمره هستند که دارای تنوع های زیادی از جمله رنگ و طعم و مزه می باشند که باعث محبوبیت ان شد.
آبنبات چوبی:
مصرف آبنبات چوبی میتواند باعث بالا آوردن سطح هموگلوبین در خون شود همچنین گردش خون در بدن را بهبود بخشد. درواقعه ابنبات چوبی هضم غذا را سرعت میبخشد. با وجود اینکه خود آبنبات چوبی بسیار انرژی زا می باشد و برای افراد با ضعف جسمانی بسیار توصیه می‌شود.
نوع دیگری از آبنبات، تافی ها هستند. تافی از مخلوط شیر، قند و گلوکز تهیه می شوند. وجود چربی در تافی مانع چسبیدن آن به دندان می شود و رطوبت را در تافی حفظ  میکند. در تولید تافی از طعم دهنده و اسانس های مختلف نیز استفاده میکنند تا بتوانند در ان مزه های مختلفی ایجاد نمایند.
شما میتوانی برای خرید انواع شکلات خارجی یا پاستیل کدتخفیف دار از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات اقدام نمایید.
نظرات کاربران در مورد هات چاکلت، شکلات خارجی، تافی و ..:
نقاط قوت: همه ی کاربران از شکلات خارجی و هات چاکلت رضایت دارند.
نقاط ضعف: کم بودن تعداد بسته های هات چاکلت در پاکت ان.
جمع بندی نظرات کاربران:  تعداد زیادی از کابران خرید این محصول یعنی شکلات خارجی و هات چاکلت را به دلیل کیفیت و قیمت مناسب پیشنهاد داده بودند و خرید از سوپرمارکت آنلاین  رضایت کامل داشتند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه