لوگو تخفیف هات

خرید شکلات خارجی با 20% تخفیف

20 درصد
0
156
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
20%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع شکلات خارجی را با 20% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
60,000
سود شما
12,000
قیمت جدید
48,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع شکلات خارجی:

انواع آبنبات، شکلات و غلات صبحانه نظیر شکلات خارجی,شکلات صبحانه,شکلات داغ,پودر کاکائو,آبنبات چوبی در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف  های ویژه  و تخفیف اوکالا برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات شکلات خارجی:

همه ی افراد از کودکان گرفته تا افراد مسن عاشق تنقلات مانند کاکائو هستند و در جامعه امروزی کمتر کسی پیدا می شود که علاقه ای به شکلات خارجی مانند نوتلا, شکلات داغ, پودر کاکائو, آبنبات چوبی و شکلات صبحانه برای خوردن یک صبحانه دلچسب نداشته باشد. شکلات خارجی موجود هم یکی از خوراکی های خوشمزه است که از کاکائو تلخ تهیه می شود و بسیار پرطرفدار در همه افراد به خصوص جوانان است. شکلات خارجی مانند نوتلا یا یک شکلات داغ یا حتی پودر کاکائو برای تهیه یک شیر کاکائو گرم یا آبنبات چوبی و تافی برای کودکان بسیار جذاب و هیجان انگیز است و این خوراکی های خوشمزه میتواند ان ها را تا حد زیادی خوشحال کند.

 

شکلات خارجی

خواص کاکائو برای سلامتی

شاید خیلی از افراد نداند و تا به حال به خواص شکلات توجه نکرده باشند ولی شکلات برای بهبود گردش خون در بدن بسیار مناسب است و با وجود منیزیم، پتاسیم، آهن در خود میتواند خستگی افراد را به طور کامل رفع کند. شکلات موجود در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات حاوی 560 کیلوکالری انرژی و 78.6 گرم قند در هر 100 گرم است. هرفردی که عاشق شروع کردن صبح خود یا تفریح خود با شکلات است از این محصول استقبال میکند زیرا شکلات های صبحانه طعم اشتها برانگیزی دارند. 

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول رضایت داشته اند.

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید سوپرمارکتی  را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه