لوگو تخفیف هات

خرید چراغ خواب کودک با 67% تخفیف

67 درصد
0
97
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
67%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات خرید چراغ خواب کودک با 67% تخفیف را از ایسام انجام دهید. برای مشاهده محصولات چراغ خواب کودک در دیجی کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
700,000
سود شما
471,000
قیمت جدید
229,000

چراغ خواب کودک یا چراغ شب ، همانطور که از نامش پیداست ، نوری است که شب هنگام روشن می کنید. این وسایل برای روشنایی یک اتاق با درخشش ملایم طراحی شده اند که آنقدر روشن نیستند که مانع از خواب شود. چراغ های شب کاربردهای کاربردی زیادی دارند از جمله:

- راحت و قابل استفاده برای بچه هایی که از تاریکی می ترسند.

- به والدین کمک می کند شب ها به راحتی نوزاد خود را چک کنند.

- به کوچولوی خود اجازه می دهید خرس عروسکی (یا مأموریت انتخابی) خود را در تاریکی به راحتی پیدا کند.

- هنگام تعویض کودک در نیمه شب بسیار به شما کمک می کند.

در حالی که چراغ اتاق خواب بیشتر برای بچه ها به بازار عرضه می شود ، خیلی ها معتقدند این والدین هستند که از نصب چراغ اتاق خواب در اتاق بچه ها بیشترین سود را می برند.

 

فواید آباژور اتاق کودک برای والدین

1- نور کم آباژور اتاق کودک

 روشن شدن چراغ های بزرگ خانه هنگام بررسی کودک، در واقع باعث تحرک مغز می شود و این بدان معناست که در بازگشت به خواب مشکل خواهید داشت.

نور کم نور در اتاق کودک شما را خیلی بیدار نمی کند و این بدان معنی است که وقتی سرتان به بالش شما برخورد می کند خیلی سریعتر به خواب برخواهید گشت.

 

2- در شب قادر به دیدن هستید.

درخشش این گجت های جذاب فقط به اندازه کافی است که به شما کمک می کند هنگام چک کردن کودک از اسباب بازی هایی که باید در تاریکی برخورد کنید، جلوگیری کنید.

 

3- ارزان تر از چراغ های سقفی

بعضی از والدین ترجیح می دهند چراغ ها را در بیرون اتاق کودک خود بگذارند و درب آن کمی باز باشد. گرچه این روش می تواند در تأمین منبع نوری در طول شب موثر باشد ، اما از برق بسیار بیشتری نسبت به نور چراغ خواب استفاده می کند.

 

انواع چراغ خواب مختلف

 چراغ خواب سه بعدی: چراغ خواب های سه بعدی در واقع چراغ های دو بعدی ای هستند که به دلیل خطای دید ما به صورت سه بعدی دیده می شوند. این چراغ ها در رنگ های مختلف در فروشگاه دیجی کالا قابل خریداری هستند. 

چراغ خواب دیواری: خوبی چراغ خواب دیواری این است که کودک شما نمی تواند به آن دست بزند و عمر طولانی تری خواهد داشت.

چراغ خواب تصویری: همانطور که از نامش پیداست ، این چراغ های شب می توانند تصویری را روی سقف یا دیوار خانه شما منعکس کنند. به جای نور خسته کننده معمولی ، می توانید تصاویری از ستاره ها و سیارات ، ابرقهرمانان ، حتی شاهزاده خانم دیزنی مورد علاقه خود داشته باشید!

اگر به دنبال خرید اینترنتی با کد تخفیف دیجی کالا برای چراغ خواب های متنوع برای اتاق خواب کودکتان هستید، یکی از بهترین سایت های  کدتخفیف،  تخفیف هات است که می توانید به آن مراجعه کنید.

در تخفیف هات انواع کد تخفیف ها مانند لباس پسرانه اسپرت ، لباس ورزشی پسرانه و... را می توانید دریافت کنید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه