لوگو تخفیف هات

کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده

درمان و پزشکی
13 تخفیف
1775

کد تخفیف درمانکده در تخفیف هات: درمانکده همانطور که از نام آن مشخص است، مرکز تخصصی تشخیص و مشاوره در خصوص بیماری هاست

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 10 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد هدیه درمانکده 35% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

کد هدیه درمانکده 35% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت مشاوره آنلاین صوتی روانشناسی بدون محدودیت میتوانید از 35% تا سقف تخفیف 30 هزارتومان از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

30 هزارتومان حداکثر تخفیف
35% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف درمان کده 50% برای مشاوره آنلاین روانشناسی

کد تخفیف درمان کده 50% برای مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای مشاوره آنلاین روانشناسی از 50% تخفیف تا سقف 45 هزارتومان بهره مند شوید. این کد برای هر شماره یک بار قابل استفاده است. جهت استفاده از این کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف سایت درمانکده تا 20% نوبت ارتوپدی

کدتخفیف سایت درمانکده تا 20% نوبت ارتوپدی

برای دریافت نوبت متخصص ارتوپد تا 20% تخفیف سقف 15 هزارتومان از درمانکده میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

15 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف درمانکده 50% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

کد تخفیف درمانکده 50% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی درمانکده تا سقف 45 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف درمانکده تا 15 هزار تومان ویژه دریافت نوبت

کد تخفیف درمانکده تا 15 هزار تومان ویژه دریافت نوبت

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 15 هزار تومان تخفیف برای دریافت آنلاین نوبت حضوری از درمانکده بدون محدودیت استفاده بهره مند شوید. برای ورود به سامانه درمانکده بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ویزیت آنلاین 20% دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

کد تخفیف ویزیت آنلاین 20% دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی میتوانید از 20% تخفیف تا سقف 20 هزارتومان از وبسایت درمانکده بدون محدودیت استفاده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

20 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف درمانکده 28 هزارتومانی ویژه دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی

کدتخفیف درمانکده 28 هزارتومانی ویژه دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی میتوانید از 28 هزارتومان تخفیف از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

ویژه اولین دریافت مشاوره
28,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كدتخفيف درمانكده 20 هزارتومانی ویژه اولین استفاده از تمامی سرویس ها

كدتخفيف درمانكده 20 هزارتومانی ویژه اولین استفاده از تمامی سرویس ها

با استفاده از کد تخفیف از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای دریافت اولین سرویس یعنی مشاوره آنلاین، آزمایش و ... از تمامی خدمات درمانکده به جز مشاوره های فوری بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت سرویس" کلیک نمایید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدهدیه درمانکده 20% ویژه نوبت و مشاوره چشم پزشکی

کدهدیه درمانکده 20% ویژه نوبت و مشاوره چشم پزشکی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای دریافت نوبت و مشاوره چشم پزشکی تا سقف 15 هزارتومان از درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

15 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 99% درمانكده ویژه مشاوره انلاین و نوبت حضوری روانشناسی

کد تخفیف 99% درمانكده ویژه مشاوره انلاین و نوبت حضوری روانشناسی

برای دریافت مشاوره آنلاین و نوبت حضوری روانشناسی میتوانید از 99% تخفیف ویژه تا سقف تخفیف 60 هزارتومان برای اولین دریافت مشاوره از درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

99% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت درمانکده 20% نوبت و مشاوره متخصص تغذیه

کد تخفیف سایت درمانکده 20% نوبت و مشاوره متخصص تغذیه

با کد تخفیف درمانکده میتوانید برای دریافت نوبت و مشاوره متخصص تغذیه از 20% تخفیف تا سقف 15 هزارتومان از درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

15 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف درمانكده 50 هزارتومانی ویژه سرویس آزمایش در محل

كد تخفيف درمانكده 50 هزارتومانی ویژه سرویس آزمایش در محل

با استفاده از کد تخفیف برای اولین آزمایش در محل میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. این کد تخفیف یکبار مصرف است جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "سرویس آزمایش" کلیک نمایید.

ویژه اولین سرویس آزمایش
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف درمانکده در تخفیف هات:

درمانکده همانطور که از نام آن مشخص است، مرکز تخصصی تشخیص و مشاوره در خصوص بیماری هاست. ایده ی تاسیس این وب سایت از آنجایی شکل گرفت که همیشه برای مراجعه به پزشک امکان فراهم نیست و همینطور که وقت گرفتن از پزشکان خوب به هماهنگی های زیادی نیاز دارد. اما در درمانکده به راحتی می توانید ابتدا با بیان کردن علائم خود متوجه شوید که باید به کدام پزشک مراجعه کنید. تخفیف هات نیز به کمک شما آمده تا با صرفه جویی در هزینه های شما با ارائه کد تخفیف درمانکده مقداری از رنج شما در این فرآیند را کم کند.

 

سایت نوبت دهی درمانکده

خدمات سایت درمانکده

سایت درمانکده با دارا بودن هزاران پزشک حاذق و متخصص طیف وسیعی از خدمات سلامت و پزشکی را به صورت آنلاین، حضوری و مشاوره تلفنی به کاربران خود ارائه می دهد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

 • نوبت دهی آنلاین 
 • نوبت دهی حضوری
 • امکان مشاوره تلفنی
 • معرفی پزشک با مشخصات کامل
 • مشاوره پزشکی آنلاین
 • امکان جستجوی متخصصان
 • ارائه اطلاعات علمی در مجله پزشکی
 • ارائه سرویس مشاوره آنلاین فوری
 • خدمات پزشکی مثل آزمایش در محل و تست هوشمند کرونا و…
   

مزایای استفاده از سایت نوبت دهی درمانکده

 از جمله مهمترین مزایای استفاده از درمانکده؛ علاوه بر خدمات ذکر شده این است که می توانید لیستی از پزشکان حاذق و معتبر را با مشخصات کامل مثل آدرس و شماه تماس مطب، پروانه پزشکی، رزومه، روز و ساعات حضور در مطب و از همه مهمتر نظر و امتیاز ویزیت شدگان را در مورد دکتر دریافت کنید. مشاهده نظرات افراد ویزیت شده به شما کمک بسیاری در انتخاب و مقایسه دکتر مورد نیاز می کند. 


همچنین در سایت نوبت دهی درمانکده شما با بررسی امتیازی که توسط کاربران قبلی به دکترها داده شده است می توانید بهترین متخصص را برای درمان خود انتخاب نمایید.
تنوع متخصصان چه در نوبت حضوری و چه در مشاوره آنلاین و تلفنی بالا بوده و طیف وسیعی همچون جراح مغز و اعصاب، داخلی، زنان و مامایی، کودکان، قلب و عروق و... را در بر می گیرد.
امکان رزرو نوبت از طریق درمانكده باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار و همراهان آن می شود.
کار با درمانکده بسیار راحت بوده و شما می توانید بعد از ورود به درمانکده، و انتخاب تخصص مورد نظر خود فهرستی از پزشکان حاذق را با مشخصات کامل و زمان اولین نوبت خالی به همراه نظر بیماران ویزیت شده قبلی مشاهده بفرمایید. 

سایت نوبت دهی پزشکی درمانکده


هزینه ویزیت و مشاوره آنلاین برای هر پزشک بسته به تخصص آن متفاوت بوده ولی بطور کلی از ویزیت حضوری کمتر می باشد.
کابران سایت درمانكده  می توانند از طریق نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، ارسال پیام بصورت آنلاین، تماس تصویری، و نوبت صوتی با پزشک مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند.
سرویس مشاوره فوری خدمت جدیدی از درمانکده است که با درخواست آن به صورت آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز به پزشک عمومی حاضر در درمانکده متصل می شوید و با هزینه ای کم به روش صوتی یا متنی می توانید مشکل خود را با دکتر در میان بگذارید.
 

 ارزش خدمات آنلاین سلامت و پزشکی مانند درمانکده، اسنپ دکتر، داروکده و… در دوران همه گیری کرونا بیشتر مشخص شد. زیرا در این دوران بسیاری از افراد به علت بیماری و یا آلوده بودن محیط خارج از خانه نمی توانستند از منزل خارج شده و برای درمان خود به دکتر مراجعه کنند. همانطور که ذکر شد درمانکده این امکان را برای بیماران فراهم می نماید که در محل خود آنها به نمونه گیری بپردازد. همچنین بیماران می توانند داروها و اقلام پزشکی خود را به صورت آنلاین از سایت داروکده تهیه کنند. برای دریافت کد تخفیف داروکده و کاهش هزینه های خود می توانید از سایت تخفیف هات کمک بگیرید.

 

 سایت درمانکده در چه شهرهایی فعال است؟

مشاوره و ویزیت آنلاین، تلفنی، تصویری و صوتی در سایت نوبت دهی درمانکده برای تمامی ایرانیان در سراسر کشور امکان پذیر است. اما در حال حاضر رزرو نوبت ویزیت حضوری از درمانکده در شهرهای تهران، مشهد، کرج، شیراز، تبریز و اصفهان و تنها برای برخی از تخصص ها امکان دارد و درآینده شهرهای بیشتری تحت پوشش خدمات درمانکده قرار خواهند گرفت.

 

کدتخفیف درمانکده برای چه تخصص هایی است؟

هنگامی که قصد استفاده از کد تخفیف درمانکده را دارید در توضیحات مربوط به این کد ذکر شده است که آیا می توان برای همه ی تخصص ها از این کد استفاده کرد یا این کد برای تخصص مشخصی ارائه شده است؟ همچنین در توضیحات مربوط به این کد ذکر شده است که تاریخ استفاده از آن چقدر است و آیا می توان برای چندبار از آن استفاده کرد یا خیر؟ اگر تحت پوشش بیمه های تکمیلی طرف قرارداد با درمانکده باشید و از کدتخفیف درمانکده نیز استفاده کنید، هزینه های شما به طرز چشم گیری کاهش می یابد. با کد تخفیف درمانکده شما با بهترین پزشکان کشور برای معالجه مشورت می کنید که بخشی از وقتشان را برای مشاوره های آنلاین خالی کرده اند.

 

کد هدیه درمانکده برای آشنایان و دوستان شما:

شاید شما نیازی برای استفاده از کد تخفیف درمانکده نداشته باشید و در عوض افرادی را بشناسید که با مشکل و یا بیماری ای دست و پنجه نرم می کنند و پزشک و معالج حاذقی پیدا نمی کنند. در این صورت شما می توانید کد هدیه درمانکده را به افرادی که نیاز دارند، هدیه بدهید و به آنها کمک کنید با قدم های بلندتری به بهبود نزدیک شوند. همچنین می توانید برای تخفیف های بیشتر تخفیف هات را به آنها معرفی کنید.

 

ویزیت آنلاین یکی از مهم ترین خدمات درمانکده:

در وب سایت درمانکده علاوه بر ویزیت آنلاین، یکی از بخش های جالب و علمی، بخش مجله پزشکی است که از مهم ترین و جدیدترین دانسته های علمی برای مخاطبین پرده برداری می کند و با یک بیان ساده پیچیده ترین موضوعات و سوالات علمی را توضیح می دهد. مجله پزشکی برای قسمت ها و فیلدهای مختلف دسته بندی شده است و علاوه بر آن پرخواننده ترین و کاربردی ترین مقالات نیز برای کاربران مشخص شده اند.

 

 

درمان کرونا با درمانکده:

با وجود شرایط خاص جامعه و شیوع شدید کرونا اکثر افراد یا به پزشک مراجعه نمی کنند و یا ممکن است دیر به مراکز درمانی مراجعه کنند زیرا این مراکز خودشان آلوده ترین قسمت ها هستند و خطر ابتلا به کرونا در این مناطق بالاست. از این رو تیم درمانکده علاوه بر اینکه به صورت آنلاین و با بررسی علائم شما می توانند ابتلا شما به کرونا را تایید و یا رد کنند، اگر تحت پوشش بیمه های تکمیلی طرف قرارداد باشید، تیم درمانکده امکاناتی را پدید آورده است که در محل از شما با رعایت پروتکل ها و در بهداشتی ترین حالت ممکن آزمایش کرونا گرفته می شود و در صورت مثبت بودن تست شما درمان کرونا با بهترین پزشکان آغاز می شود.

 

ارتباط با سایت درمانکده


تلفن تماس 02191022040
ایمیل info@darmankade.com
 

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد