لوگو تخفیف هات

کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده

کد تخفیف درمانکده در تخفیف هات: درمانکده همانطور که از نام آن مشخص است، مرکز تخصصی تشخیص و مشاوره در خصوص بیماری هاست

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف درمانكده 50 هزارتومانی ویژه سرویس آزمایش در محل

كد تخفيف درمانكده 50 هزارتومانی ویژه سرویس آزمایش در محل

با استفاده از کد تخفیف برای اولین آزمایش در محل میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. این کد تخفیف یکبار مصرف است جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "سرویس آزمایش" کلیک نمایید.

ویژه اولین سرویس آزمایش
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه درمانکده 35% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

کد هدیه درمانکده 35% ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت مشاوره آنلاین روانشناسی بدون محدودیت میتوانید از 35% تا سقف تخفیف 25 هزارتومان از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

25 هزارتومان حداکثر تخفیف
35% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف درمانکده تا 15 هزار تومان ویژه دریافت نوبت

کد تخفیف درمانکده تا 15 هزار تومان ویژه دریافت نوبت

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 15 هزار تومان تخفیف برای دریافت آنلاین نوبت حضوری از درمانکده بدون محدودیت استفاده بهره مند شوید. برای ورود به سامانه درمانکده بر روی "دریافت نوبت" کلیک نمایید.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ویزیت آنلاین 20% دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

کد تخفیف ویزیت آنلاین 20% دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی میتوانید از 20% تخفیف تا سقف 20 هزارتومان از وبسایت درمانکده بدون محدودیت استفاده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

20 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف درمانکده 28 هزارتومانی ویژه دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی

کدتخفیف درمانکده 28 هزارتومانی ویژه دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی

با استفاده از کد تخفیف برای دریافت اولین مشاوره آنلاین روانشناسی میتوانید از 28 هزارتومان تخفیف از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

ویژه اولین دریافت مشاوره
28,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كدتخفيف درمانكده 20 هزارتومانی ویژه اولین استفاده از تمامی سرویس ها

كدتخفيف درمانكده 20 هزارتومانی ویژه اولین استفاده از تمامی سرویس ها

با استفاده از کد تخفیف از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای دریافت اولین سرویس یعنی مشاوره آنلاین، آزمایش و ... از تمامی خدمات درمانکده به جز مشاوره های فوری بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت سرویس" کلیک نمایید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف

کد تخفیف درمانکده در تخفیف هات:

درمانکده همانطور که از نام آن مشخص است، مرکز تخصصی تشخیص و مشاوره در خصوص بیماری هاست. ایده ی تاسیس این وب سایت از آنجایی شکل گرفت که همیشه برای مراجعه به پزشک امکان فراهم نیست و همینطور که وقت گرفتن از پزشکان خوب به هماهنگی های زیادی نیاز دارد. اما در درمانکده به راحتی می توانید ابتدا با بیان کردن علائم خود متوجه شوید که باید به کدام پزشک مراجعه کنید. تخفیف هات نیز به کمک شما آمده تا با صرفه جویی در هزینه های شما با ارائه کد تخفیف درمانکده مقداری از رنج شما در این فرآیند را کم کند.

 

خدمات درمانکده

 سایت درمانکده طیف وسیعی از خدمات سلامت و پزشکی را به صورت آنلاین برای کاربران خود ارائه می دهد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

  • نوبت دهی آنلاین 
  • مشاوره پزشکی آنلاین
  • خدمات پزشکی مثل آزمایش در محل و تست هوشمند کرونا و…
  • مجله پزشکی

 

مزایای استفاده از درمانکده

 از جمله مهمترین مزایای استفاده از درمانکده؛ علاوه بر خدمات ذکر شده این است که می توانید لیستی از پزشکان حاذق و معتبر را با مشخصات کامل مثل آدرس و شماه تماس مطب، پروانه پزشکی، رزومه، روز و ساعات حضور در مطب و از همه مهمتر نظر و امتیاز ویزیت شدگان را در مورد دکتر دریافت کنید. مشاهده نظرات افراد ویزیت شده به شما کمک بسیاری در انتخاب و مقایسه دکتر مورد نیاز می کند. 

 ارزش خدمات آنلاین سلامت و پزشکی مانند درمانکده، اسنپ دکتر، داروکده و… در دوران همه گیری کرونا بیشتر مشخص شد. زیرا در این دوران بسیاری از افراد به علت بیماری و یا آلوده بودن محیط خارج از خانه نمی توانستند از منزل خارج شده و برای درمان خود به دکتر مراجعه کنند. همانطور که ذکر شد درمانکده این امکان را برای بیماران فراهم می نماید که در محل خود آنها به نمونه گیری بپردازد. همچنین بیماران می توانند داروها و اقلام پزشکی خود را به صورت آنلاین از سایت داروکده تهیه کنند. برای دریافت کد تخفیف داروکده و کاهش هزینه های خود می توانید از سایت تخفیف هات کمک بگیرید.
 

کدتخفیف درمانکده برای چه تخصص هایی است؟

هنگامی که قصد استفاده از کد تخفیف درمانکده را دارید در توضیحات مربوط به این کد ذکر شده است که آیا می توان برای همه ی تخصص ها از این کد استفاده کرد یا این کد برای تخصص مشخصی ارائه شده است؟ همچنین در توضیحات مربوط به این کد ذکر شده است که تاریخ استفاده از آن چقدر است و آیا می توان برای چندبار از آن استفاده کرد یا خیر؟ اگر تحت پوشش بیمه های تکمیلی طرف قرارداد با درمانکده باشید و از کدتخفیف درمانکده نیز استفاده کنید، هزینه های شما به طرز چشم گیری کاهش می یابد. با کد تخفیف درمانکده شما با بهترین پزشکان کشور برای معالجه مشورت می کنید که بخشی از وقتشان را برای مشاوره های آنلاین خالی کرده اند.

 

کد هدیه درمانکده برای آشنایان و دوستان شما:

شاید شما نیازی برای استفاده از کد تخفیف درمانکده نداشته باشید و در عوض افرادی را بشناسید که با مشکل و یا بیماری ای دست و پنجه نرم می کنند و پزشک و معالج حاذقی پیدا نمی کنند. در این صورت شما می توانید کد هدیه درمانکده را به افرادی که نیاز دارند، هدیه بدهید و به آنها کمک کنید با قدم های بلندتری به بهبود نزدیک شوند. همچنین می توانید برای تخفیف های بیشتر تخفیف هات را به آنها معرفی کنید.

 

ویزیت آنلاین یکی از مهم ترین خدمات درمانکده:

در وب سایت درمانکده علاوه بر ویزیت آنلاین، یکی از بخش های جالب و علمی، بخش مجله پزشکی است که از مهم ترین و جدیدترین دانسته های علمی برای مخاطبین پرده برداری می کند و با یک بیان ساده پیچیده ترین موضوعات و سوالات علمی را توضیح می دهد. مجله پزشکی برای قسمت ها و فیلدهای مختلف دسته بندی شده است و علاوه بر آن پرخواننده ترین و کاربردی ترین مقالات نیز برای کاربران مشخص شده اند.

 

درمان کرونا با درمانکده:

با وجود شرایط خاص جامعه و شیوع شدید کرونا اکثر افراد یا به پزشک مراجعه نمی کنند و یا ممکن است دیر به مراکز درمانی مراجعه کنند زیرا این مراکز خودشان آلوده ترین قسمت ها هستند و خطر ابتلا به کرونا در این مناطق بالاست. از این رو تیم درمانکده علاوه بر اینکه به صورت آنلاین و با بررسی علائم شما می توانند ابتلا شما به کرونا را تایید و یا رد کنند، اگر تحت پوشش بیمه های تکمیلی طرف قرارداد باشید، تیم درمانکده امکاناتی را پدید آورده است که در محل از شما با رعایت پروتکل ها و در بهداشتی ترین حالت ممکن آزمایش کرونا گرفته می شود و در صورت مثبت بودن تست شما درمان کرونا با بهترین پزشکان آغاز می شود.

 

 

 

ارسال نظرات