لوگو تخفیف هات

کد تخفیف داروکده

کد تخفیف داروکده

درمان و پزشکی
16 تخفیف
7902

بالاترین کد تخفیف داروکده بصورت تست شده و معتبر، برای خرید دارو و ارسال رایگان را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 48 رای)
کوپن و کد تخفیف
خرید ضدآفتاب با تخفیف 50% از داروخانه اینترنتی داروکده

خرید ضدآفتاب با تخفیف 50% از داروخانه اینترنتی داروکده

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون کپی کردن کد تخفیف می توانید تا 50% تخفیف پیشنهادات روزانه داروخانه اینترنتی داروکده بهره مند شوید. برای مشاهده محصولات و استفاده از تخفیف داروکده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خرید از داروکده تخفیف 100 هزارتومانی

خرید از داروکده تخفیف 100 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 100 هزارتومان تخفیف اولین آزمایش در محل از وبسایت درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کنید و بر روی "آرمایش" کلیک نمایید.

100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید از داروسازی داروکده با ارسال رایگان

خرید از داروسازی داروکده با ارسال رایگان

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید دارو را از سایت داروکده با تخفیف و ارسال رایگان انجام دهید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف مشاوره روانشناسی 35% آنلاین

کد تخفیف مشاوره روانشناسی 35% آنلاین

کاربران تخفیف هاتی میتوانید از 35% تخفیف ویژه تا سقف 25 هزارتومان برای دریافت مشاوره روانشناسی از وبسایت معتبر درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

35% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مشاوره پزشکی آنلاین 20 هزارتومانی

کد تخفیف مشاوره پزشکی آنلاین 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای دریافت مشاوره پزشکی بدون محدودیت از وبسایت معتبر درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت مشاوره" کلیک نمایید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
داروکده کد تخفیف 70 هزارتومانی

داروکده کد تخفیف 70 هزارتومانی

محصولات منتخب زود مصرف تا 70 هزارتومان تخفیف دارند، این محصولات دارای تاریخ انقضای محدودی هستند. با کلیک بر روی "خرید کنید" این محصولات را خریداری نمایید.

70,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 40 هزارتومانی لوازم آرایشی بهداشتی داروکده آنلاین

کد تخفیف 40 هزارتومانی لوازم آرایشی بهداشتی داروکده آنلاین

برای دریافت کد تخفیف 40 هزارتومانی برای خرید لوازم آرایشی بهداشتی بالای 160 هزارتومان از داروکده میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

160 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30 هزارتومانی از سایت داروکده

کد تخفیف 30 هزارتومانی از سایت داروکده

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 70 هزارتومان ویژه لوازم آرایشی بهداشتی از وبسایت داروکده به همراه ارسال رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ارسال رایگان
30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف داروکده یکی بخر دوتا ببر

کد تخفیف داروکده یکی بخر دوتا ببر

با خرید یک ضدآفتاب رنگی لایسل یک ضد آفتاب دیگر هدیه بگیرید. جهت خرید و دریافت هدیه بر روی "خرید کنید" کلیک کرده تا وارد سایت داروکده شوید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف داروکده تا 20% ویژه محصولات بیومارین

کد تخفیف داروکده تا 20% ویژه محصولات بیومارین

با استفاده از کدتخفیف می توانید برای خرید از وبسایت داروکده از 20% تخفیف محصولات بیومارین دریافت نمایید. برای دریافت تخفیف میبایست در داروکده حساب ایجاد کنید تا تخفیف برایتان فعال شود. برای ورود به سایت داروکده و دریافت تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف 100 هزارتومانی از دیجی داروکده ویژه روز مادر

کدتخفیف 100 هزارتومانی از دیجی داروکده ویژه روز مادر

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید انواع محصولات بالای 500 هزارتومان از وبسایت داروکده بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید دارو" کلیک نمایید.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف داروکده تا 70% ویژه تابستان

تخفیف داروکده تا 70% ویژه تابستان

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 70% تخفیف ویژه تابستان وبسایت داروکده به همراه ارسال رایگان بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت داروکده برای شما لحاظ شود.

70% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

ارائه کد تخفیف داروکده برای خرید اینترنتی دارو:

داروخانه آنلاین داروکده با راه اندازی وب سایت خود، همواره در تلاش است فضایی را ایجاد کند تا مشتریان قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در یک فرصت مناسب و فارغ از شلوغی ها و با خیالت آسوده جنس مورد نیاز خود را بررسی، مقایسه و انتخاب نمایند. قطعا مصرف کنندگان با خرید اینترنتی دارو و لوازم آرایشی بهداشتی از داروکده وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود می کنند. همچنین که شما می توانید در سایت تخفیف هات با دریافت کد تخفیف سایت داروکده ، کد تخفیف اولین خرید داروکده و  اسنپ دارو و... برای خرید اینترنتی به صورت ارزان تر اقدام نمایید. 

 

تخفیف داروکده

معرفی برند داروکده:

darukade اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی و وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده است که سال 1388 به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه فعالیتش را آغاز کرده است. داروکده نیز با اشراف به این موضوع که هر شخص به طور میانگین حداقل یکبار در ماه را به داروخانه مراجعه می کند تصمیم به راه اندازی داروخانه اینترنتی گرفته است. لذا با این هدف وب سایت داروکده اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی،آرایشی، مکمل ها و ارتوپدی و تجهیزات پزشکی در فضای اینترنت کرده است. کد تخفیف سایت داروکده، کد تخفیف اولین خرید داروکده ، کد تخفیف سایت داروکده را از تخفیف هات بگیرید. با این کد تخفیف داروکده ، و دریافت کد تخفیف داروکد و کد تخفیف مثبت سبز تخفیف های خوبی را برای محصولات این سایت دریافت خواهید کرد.

 

مزایای استفاده از داروخانه آنلاین:

داروخانه اینترنتی دارای مزایای زیادی نیز می باشد، برای مثال افرادی که در مکان های دور افتاده زندگی می کنند و به کالاهای پزشکی و دارویی دسترسی ندارند می توانند انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و دارویی که نیاز دارند را از طریق این سامانه به راحتی تهیه و خریداری کنند. در ادامه برخی از مزایای مهم خرید از   داروخانه آنلاین مثل darukade را ذکر می کنیم:

 • خدمات مناسب برای مشتریان مثل مشاوره های دارویی و...
 • بررسی شرایط و اطلاعات مشتری برای خرید دارو
 • استفاده از تجربیات دیگران
 • دسترسی آسان
 • امکان مقایسه محصولات
استفاده از داروخانه آنلاین

 

دسته بندی محصولات داروکده:

در ادامه به معرفی محصولاتی که در این سایت می توانید با دریافت کد تخفیف داروکده تهیه کنید می پردازیم:

 • آرایشی و بهداشتی شامل: انواع محصولات آفتاب، مرطوب کننده ها و...
 • مکمل های غذایی شامل: انواع مکمل های آقایان، بانوان، درمانی و...
 • مکمل های ورزشی شامل: انواع پروتئین ها، کربوهیدرات ها و...
 • مادر و کودک شامل: مادر و بارداری، مادر و شیردهی و...
 • تجهیزات پزشکی شامل: تجهیزات پزشکی بدن، قند و خون و...
 • و...

 

مهم ترین مزیت های خرید از داروکده

ارسال رایگان داروکده با هر مبلغ سفارش

تیم داروکده هزینه ارسال محصولات را به سراسر کشور برای هر مبلغ خریدی را رایگان در نظر گرفته است. ارسال سریع و بسته بندی مناسب از دیگر ویژگی های داروخانه داروکده است.

کاهش هزینه خرید با سیستم اعتباری

هر زمان که شما در داروکده محصولی را خریداری می کنید به صورت اتوماتیک حساب کاربری شما بسته به امتیاز آن محصول شارژ شده و در خرید های بعدی می توانید از این اعتبار برای کاهش هزینه استفاده کنید.

امکان جستجوی  محصولات بر اساس بارکد

شما می توانید با داشتن بارکد محصول مورد نظر جستجوی خود را در سایت داروکده سریعتر انجام داده و به هدف خود برسید.

امکان مشاوره و نظر سنجی محصولات

در صفحه هر محصول می توانید سوال یا نظر خود را کامنت بگذارید و به آن محصول امتیاز بدهید. کارشناسان داروکده در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود. تمامی مشاوره های نیز توسط دکتر داروساز صورت خواهد گرفت.

درج اطلاعات کامل محصولات

تمامی اطلاعات محصولات اعم از تاریخ تولید و انقضاء، ترکیبات، روش مصرف ، و هشدارها و... برای هر محصول درج شده تا شما با خاطری آسوده به خرید مورد نظر خود بپردازید.

مجله علمی داروکده

داروکده علاوه بر فروش محصولات آرایشی بهداشتی، مکمل و گیاهی مجله علمی نیز دارد که با آخرین مقالات روز دنیا سعی در اطلاع رسانی و آموزش هر چه بیشتر مخاطبان دارد. این مقالات توسط تیم داروکده به صورت تخصصی استخراج  و ترجمه شده  و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

 

آیا هر دارویی را می توان از داروکده تهیه کرد؟

امروزه به دلیل شیوع کرونا و ازدحام در مراکز بهداشتی و خدمات درمانی از جمله داروخانه ها، وجود سایت هایی مانند داروکده تهیه دارو را برای افراد آسان تر کرده است. در دارو کده انواع دارو های گیاهی و درمانی وجود دارد که شما برای تهیه آن ها می توانید به سایت darukade مراجعه کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه شود این که در این سایت دارو هایی که نیاز به نسخه پزشک دارند، به فروش نمی رسد. مانند دارو های مسکن، آمپول ها و... . تهیه این دارو ها به صورت آنلاین غیر قانونی محسوب می شود و شما از داروکده فقط دارو های گیاهی و دارو هایی که نیازمند به نسخه پزشک نیستند و به صورت عمومی می توان آن ها را مصرف کرد، را تهیه کنید. همچنین می توانید برای دریافت کد تخفیف داروکده و کد تخفیف داروخانه آنلاین به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.
 

کدتخفیف داروکده


 

با مقالات داروکده، اطلاعات خود را درمورد دارو ها افزایش دهید.

داروکده علاوه بر فروش انواع دارو های گیاهی، مکمل های ورزشی، محصولات پزشکی و بهداشتی و… بخشی را راه اندازی کرده است تا به افراد برای افزایش اطلاعات آن ها درمورد انواع دارو ها و نحوه استفاده از آن ها کمک کند. در بخش مقالات داروکده شما مقالاتی کاربردی درمورد دیابت، فشار خون، نگهداری دارو ها، اطلاعاتی درمورد هورمون های رشد، درمورد انواع واکسن ها، بیماری های ضمن، درمان سردرد ها و… مشاهده خواهید کرد. 

چگونه کد تخفیف داروکده را دریافت کنیم؟

سایت تخفیف هات بستری را مهیا کرده است تا با مراجعه به آن از جدیدترین کد تخفیف ها به صورت ویژه از جمله کد تخفیف داروکده و کد تخفیف سایر داروخانه ها می توانید مطلع شوید و لوازم مورد نیازتان را با قیمتی ارزان تر سفارش دهید. در حقیقت تخفیف هات کدهای تخفیف به مناسبت‌های مختلف برای کاربرانش در نظر گرفته است و به افراد این امکان را می‌دهد تا خریدهایشان را در کمترین زمان ممکن به صورت مقرون به صرفه تر انجام دهند. همچنین داروکده تخفیف را به کاربران ارائه می دهد. شما می توانید کد تخفیف اولین خرید داروکده را نیز از تخفیف هات بگیرید.

برای مشاهده آموزش خرید از داروکده و نحوه استفاده از کد تخفیف دارو کده به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

چطور از کدتخفیف برای خرید دارو استفاده کنیم؟

سایت تخفیف هات فضایی را مهیا کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار روزانه و کد های تخفیف بی شماری بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر انجام دهید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف داروخانه اینترنتی darukade را در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 • ابتدا وارد سایت شوید  و کلمه داروکده را سرچ کنید
 • در صفحه تخفیف ها، کد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به آن
 • و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه darukade.com
 • سپس وارد حساب کاربری خود شوید
 • خرید مورد نظر خود را انجام داده و سبد خرید را تکمیل کنید
 • در هنگام تسویه حساب کد تخفیف خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و شاهد کسر شدن هزینه خرید باشید.

 

 شما می توانید با دریافت کد تخفیف دارو کده از تخفیف هات خریدی آسان و لذت بخش را تجربه نمایید. اگر برای اولین بار قصد دارید از این داروخانه خرید کنید، حتما از کد تخفیف اولین خرید داروکده موجود در سایت تخفیف هات استفاده کنید. در وب سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف داروکده؛ می توانید از تخفیف سایر برندهای مشابه همچون کد تخفیف روشا، مثبت سبز، داروخانه آنلاین و… نیز استفاده کنید.

 

چطور از داروکده کد تخفیف معتبر پیدا کنم؟

شما کافیست وارد سایت تخفیف هات شوید، در تخفیف هات تمام کد های تخفیف داروکده ، بصورت رایگان و معتبر در اینجا برای شما گرد هم آمده است.

چطور از داروکده خرید کنم؟

همانطور که در وبلاگ تخفیف هات بصورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده، شما به سادگی می توانید از داروکده خرید نمایید.

چه داروهایی را می توان از دارو کده خرید؟

 تمامی مکمل های دارویی خارجی و داخلی، تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی را می توان از داروکده خرید.

ارسال نظرات