کد تخفیف 20% خرید اول گوشت قرمز، مرغ و ... از دارا فود

کد تخفیف 20% خرید اول گوشت قرمز، مرغ و ... از دارا فود

*توضیحات سایت اینترنتی دارا فود،فروشنده انواع محصولات پروتئینی: 

دارا فود انواع شنیسل های طعم دار و فراورده های گوشتی و پروتئینی را با تخفیف های 20 درصدی در اولین خرید با کد تخفیف ارائه شده توسط تخفیف هات به فروش می رساند.

*خصوصیات دارا فود: 

دارا فود فروشگاه اینترنتی برای خرید محصولات پروتئینی است که امکان خرید آنلاین همبرگر، شنیسل مرغ، گوشت گوسفند، مرغ، ماهی ودیگر فرآورده های پروتئینی را برای کاربران به وجود آورده است. دارافود مجموعه ای است با ویژگی های منحصر به فرد که از این ویژگی ها می توان به عرضه محصولات مرغوب، تازه، استاندارد و با کیفیت بالا اشاره کرد. تمام محصولات دارا فود تهیه شده از دام های کاملا سالم، مرغوب و کشتار روز هستند که از استانداردهای لازم برای مصارف خانگی برخوردار است.
انجام کلیه ی مراحل پرورش تا عرضه به بازار و مشتریان توسط دارا صورت می گیرد. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر کلیه ی مراحل تولید فرآورده های دارا انجام می شود. دارا فود دارای مجوز سازمان دامپزشکی کل کشور می باشد. همچنین دارا از متخصصان صنایع غذایی و بهداشتی برخوردار است. این مجموعه در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع شامل همبرگر، شنیسل مرغ، جوجه کباب و ... توانایی دارد. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز، کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده بهره مند است.


کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئینی این مجموعه رعایت می شود. تولید فرآورده های پروتئینی عمل آوری شده برای اولین بار در ایران تنها توسط مجموعه دارا پروتئین صورت می گیرد. با سایت دارا بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن سفارشات مواد پروتئینی را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید و در هر محلی که مایل بودید تحویل بگیرید. هزینه ی سفارش خود را نیز می توانید در محل تحویل و بعد از تحویل سفارش پرداخت کنید.
تخفیف هات
درصد تخفیف 20
نوع تخفیف کد تخفیف
ارائه دهنده / فروشنده دارافود
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
DaraHOT1
نحوه استفاده
  • تولیدکننده: متفرقه
  • مدل کالا: مواد پروتئینی
20% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, مواد غذایی, خرید سوپرمارکتی, دارافود, 20%