کد تخفیف دارا فود تا 15% برای خرید انواع کباب

معتبر تا 2 ماه بعد
کد تخفیف دارا فود تا 15% برای خرید انواع کباب
.


 • کد تخفیف دارا فود تا 15% برای خرید انواع کباب

  15%
  1731 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : DaraHOT1


  نحوه استفاده :
  شما با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف برای خرید اول انواع شنیسل های طعم دار و انواع جوجه کباب ملل و فراورده های گوشتی دارافود استفاده کنید. برای ورود به سایت دارافود بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی دارا فود،فروشنده انواع محصولات پروتئینی: 

  دارا فود انواع شنیسل های طعم دار و فراورده های گوشتی و پروتئینی را با تخفیف های 15 درصدی در اولین خرید با کد تخفیف دارافود ارائه شده توسط تخفیف هات به فروش می رساند.

  خصوصیات دارا فود: 

  دارا فود فروشگاه اینترنتی برای خرید محصولات پروتئینی است که امکان خرید گوشت  ، همبرگر، شنیسل مرغ، گوشت گوسفند، مرغ، ماهی ودیگر فرآورده های پروتئینی را برای کاربران به وجود آورده است. دارافود مجموعه ای است با ویژگی های منحصر به فرد که از این ویژگی ها می توان به عرضه محصولات مرغوب، تازه، استاندارد و با کیفیت بالا اشاره کرد. تمام محصولات دارا فود تهیه شده از دام های کاملا سالم، مرغوب و کشتار روز هستند که از استانداردهای لازم برای مصارف خانگی برخوردار است.
  انجام کلیه ی مراحل پرورش تا عرضه به بازار و مشتریان توسط دارا صورت می گیرد. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر کلیه ی مراحل تولید فرآورده های دارا انجام می شود. دارا فود دارای مجوز سازمان دامپزشکی کل کشور می باشد. همچنین دارا از متخصصان صنایع غذایی و بهداشتی برخوردار است. این مجموعه در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع شامل همبرگر، شنیسل مرغ، جوجه کباب و ... توانایی دارد. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز، کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده بهره مند است.


  کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئینی این مجموعه رعایت می شود. تولید فرآورده های پروتئینی عمل آوری شده برای اولین بار در ایران تنها توسط مجموعه دارا پروتئین صورت می گیرد. با سایت دارا بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن سفارشات مواد پروتئینی را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید و در هر محلی که مایل بودید تحویل بگیرید. هزینه ی سفارش خود را نیز می توانید در محل تحویل و بعد از تحویل سفارش پرداخت کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهدارافود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %20