لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف دارا فود تا 10% جهت خرید مرغ، بوقلمون و بلدرچین

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
157
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی
100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار مصرف برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان

شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کدتخفیف و کلیک بر روی "خرید فرآورده های پروتئینی" می توانید از 10% تخفیف خریدگوشت مرغ، بوقلمون و بلدرچین از دارافود بدون سقف ریالی و برای حداقل سفارش 100 هزارتومان و ارسال رایگان بالای 450 هزارتومان بهره مند شوید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات دارافود:

انجام کلیه ی مراحل از پرورش مرغ، ماهی و ... تا عرضه توسط خود مجموعه ی دارافود انجام می شود. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر روی تولید کلیه ی مراحل فرآورده های دارا فود انجام می شود. این مجموعه توانایی در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع را دارا است. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز بهره گیری می کند همچنین با بهره گیری از کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده خدمات خود را ارائه می دهد. این مجموعه کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئین را رعایت می کند. برای دریافت کد تخفیف دارافود به تخفیف هات که منبع انواع تخفیف مانند کد تخفیف اسنپ مارکت و… مراجعه کنید.

تخفیف دارافود

ویژگی های سایت دارافود:

مجموعه دارا محصولات مرغوب، تازه با استاندارد و کیفیت بالا و تهیه شده از دام های سالم و کشتار روز را به مشتریان خود عرضه می کند. عرضه و ارسال محصولات دارافود مانند گوشت گوساله، ماهی، گوشت مرغ و ... با بسته بندی کاملا بهداشتی انجام می شود. ارسال محصولات دارا فود برای مناطق 1،2،3 تهران برای خرید بالای 50 هزار تومان با کد تخفیف دارافود رایگان است. همچنین ارسال برای سایر مناطق تهران برای خرید بالای 200 هزار تومان رایگان است و هزینه ارسال به تمام نقاط تهران تنها 10 هزار تومان است. پرداخت هزینه ی سفارشات خود را می توانید پس از تحویل محصولات و در محل تحویل محصول انجام دهید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد