خرید زیر قیمت یخچال سای بای ساید با 5% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
5%قیمت یخچال ساید بای ساید
.

  •    سایر

  • خرید زیر قیمت یخچال سای بای ساید با 5% تخفیف

    5% ( سود شما در این خرید : 2,450,000 تومان )
    2216 بار از این تخفیف استفاده شده
    • 49,000,000 تومان
    • 46,550,000 تومان

    کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


    نحوه استفاده :
    شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع یخچال های مختلف را تا 5% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

    خرید کنید

    توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده یخچال ساید بای ساید:

    خرید یخچال و فریزر دوقلوی  همراه با یخساز تا 5% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا صورت میگیرد.

    خصوصیات یخچال ساید بای ساید:

    کیفیت یخچال موجود در دیجی کالا مانند یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یخچال ساید بای ساید ال جی میباشد. در صورت خرابی این محصول میتوانید از گارانتی 30 ماهه آن استفاده کنید البته یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یخچال ساید بای ساید ال جی و بسیاری دیگر از مارک ها دارای گرانتی نیز هستند. این محصول دارای قفل کودک است و آبسرد کن نیز دارد که میتوانید همیشه آب خنک بنوشید. به خاطر فضای داخل یخچال غذاها و خوراکی ها بسیار دیر تر خراب و فاسد میشوند همچنین به خاطر داشتن سیستم پلاسما در این یخچال مواد غذایی و خوراکی ها بسیار تازه و پر طراوت میمانند.
    لاستیک دور درب یخچال از نوع ضدباکتری است که از ورود با کتری ها و میکروب ها به درون یخچال جلوگیری میکند. این یخچال فضای داخلی بسیار بزرگی دارد که شما میتوانید خوراکی های زیادی را درون یخچال بگذارید. یکی از ویژگی های جذاب این محصول فیلتر تصویه هوای درون یخچال میباشد که بوی بد یخچال را ازبین میبرد. علاوه بر این محصول شما میتوانید قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ و قیمت یخچال ساید باید ساید ال جی و قیمت یخچال ساید بای ساید را بررسی کنید و پس از بررسی قیمت یخچال ساید بای ساید با تخفیف هایی شگفت انگیز این محصولات را بسیار ارزان تر خریداری کنید. این محصولات کیفیت بالایی نیز دارند. 
    تخفیف هات
    درصد تخفیف10%
    نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
    ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
    کشور تولید کنندهایران

    نوشتن نظر

    توجه: HTML ترجمه نمی شود!

    برچسب ها: 10%