خرید یخچال ساید باید ساید تا 6% تخفیف

معتبر تا 0 ساعت بعد
6%یخچال ساید باید ساید
.

 • دیگر تخفیف های :   سایر

 • خرید یخچال ساید باید ساید تا 6% تخفیف

  6% ( سود شما در این خرید : 719,000 تومان )
  1546 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 11,549,000 تومان
  • 10,830,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع یخچال های مختلف را تا 6% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع یخچال ساید بای ساید:

  یخچال های ساید بای ساید  با کیفیتی عالی و کارایی بالا تا 6% تخفیف در سایت دیجی کالا و بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا  به فروش میرسد.

  خصوصیات یخچال ساید بای ساید:

  یکی از کاربردی ترین اختراع های بشر در گذشته اختراع یخچال بوده است و امروزه با پیشرفته شدن این اختراع یک محصول عالی و کاربردی در اختیار ما قرار دارد. انواع یخچال های مختلف را از قبیل یخچال ساید باید ساید، یخچال ال جی و یخچال اکسپریال را میتوانید از سایت دیجی کالا بررسی کرده و با تخفیف هایی عالی خریداری کنید. قیمت یخچال ساید بای ساید و قیمت یخچال ال جی در سایت دیجی کالا شامل تخفیف میشوند و شما میتوانید بسیار ارزان تر خرید کنید که باعث میشود در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این یخچال جلوه ای زیبا دارد که آشپزخانه شما را زیباتر میکند. رنگ آن نقره ای است که میتوانید با وسایل داخل آشپزخانه منزل خود ست کنید. اگر این کالا ها مشکلی پیدا کرد میتوانید از گارانتی آن ها معمولا 36 ماهه است استغفاده کنید. همچنین این محصولات تحمل 12 کیلو گرم وزن را دارد و دارای قفل کودک است تا از خراب شده یا مشکل پیدا کردن از سمت کودک شما جلوگیری شود. یخچال ساید بای ساید بدون برفک است و سه طبقه و دو کشو دارد و در آن از سمت راست باز میشود. شما میتوانید انواع یخچال های مختلف را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف خریداری فرمایید.  نظرات کاربران:
  نقاقوت: کم جا بودن، کیفی خوب.
  نقاط ضعف: قیمت گران. 
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بیش از 50% از کاربران از خرید یخچال ها رضایت داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10