خرید شکلات خوری مسی و فیروزه ای با تخفیف

معتبر تا 2 هفته بعد
15%خرید شکلات خوری مسی و فیروزه ای با تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : گوهران

 • * توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع شکلات خوری: 

  فروش جدیدترین مدل های شکلات خوری و آجیل خوری مسی، فیروزه ای، سرامیک، کریستال و پیوتر از تمام برندهای معتبر خارجی و داخلی با ارزانترین قیمت در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  *خصوصیات شکلات خوری: 

  ظرف شکلات خوری فیروزه کاری از هنرهای مردم اصیل اصفهان می باشد. ظرف شکلات خوری فیروزه دارای وزن 340 گرم بوده و می تواند علاوه بر استفاده به عنوان ظرف شکلات خوری یک ظرف دکوری زیبا و نمادی زیبا از هنر ایرانی در منزل یا محل کار و یا به عنوان ظرف هفت سین استفاده شود.  فیروزه فسفات آبدار طبیعی، آلومینیوم است که به عنوان جواهر کاربرد دارد و در واقع یک کانی کمیاب و با ارزش به رنگ هایی در طیف فیروزه ای آبی روشن تا رنگ سبز یافت می شود.فیروزه کوبی یکی از رشته های صنایع دستی است و با قراردادن قطعات کوچک سنگ فیروزه به حالت موزاییکی بر روی سطوح ظروف و زیورآلات و اشیای تزئینی ساخته می شود. در ظرف فیروزه کوبی هرچه فاصله بین قطعات فیروزه کمتر بوده و پرکارتر و منظم تر باشد ارزش هنری و همچنین ارزش قیمتی آن بالاتر است.
  مرکز هنری فیروزه کاری ایران شهر اصفهان است. سنگ فیروزه به صورت مستقیم از کارخانه های سنگ فیروزه شهر نیشابور تهیه می گردد که کیفیت سنگ فیروزه آن در دنیا شناخته شده است. از ظروف فیروزه کاری به عنوان یکی از پرکاربردترین ظروف تزئینی بخصوص سفره هفت سین ایرانیان استفاده می شود. ظرف شکلات خوری پیوتر یک دیگر از صنایع دستی زیبا به شمار می رود. پیوتر آلیاژی از ترکیب قلع و مس می باشد. برای طول عمر شکلات خوری پیوتر بهتر است که با ابر نرم شسته شود و وسایل تیز و خشن به آن نخورد و همچنین از تمیزکردن شکلات خوری پیوتر با مواد شیمیایی خودداری کنید. ظرف شکلات خوری فیروزه کوبی یک صنایع دستی کامل است که تمام سنگ های فیروزه استفاده شده در آن توسط دست هنرمندان جایگذاری و چسبانده شده است. این شکلات خوری فیروزه کاری دارای ده سال ضمانت تعویض می باشد. جنس قسمت داخلی آن مس و جنس قسمت خارجی شکلات خوری فیروزه ای و مسی است. ارتفاع این شکلات خوری 20 سانتی متر می باشد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید شکلات خوری مسی و فیروزه ای با تخفیف

  15% ( سود شما در این خرید : 103,000 تومان )
  580 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 672,000 تومان
  • 569,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید شکلات خوری فیروزه کاری را از سایت دیجی کالا با 15% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: سایر دسته ها, صنایع دستی, دیجی کالا, 20%