تخفیف 17% زیر قیمت دوربین مدار بسته

معتبر تا 3 روز بعد
17%قیمت دوربین مدار بسته
.


 • تخفیف 17% زیر قیمت دوربین مدار بسته

  17% ( سود شما در این خرید : 67,150 تومان )
  1419 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 395,000 تومان
  • 327,850 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع دوربین مدار بسته را از سایت دیجی کالا با بیش از 17% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

   توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع دوربین مداربسته: 

  خرید دوربین مدار بسته آنالوگ در سایت اینترنتی دیجی کالا و با رضایت خرید 17% و 17% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات قیمت دوربین مداربسته: 

  یکی از اصلی ترین ابزارهای حفاظتی در حال حاظر دوربین های مدار بسته می باشند. دوربین مدار بسته بر اساس نوع انتقال تصاویر خود به سه دسته شامل آنالوگ، وایرلس IP و دو منظوره تقسیم می شود. دوربین مدار بسته بر اساس شکل ظاهری به پنج دسته دام، صنعتی، مینیاتوری، مادون قرمز ir و اسپید دام تقسیم می شود. کاربرد اصلی دوربین مدار بسته در سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد ولی کاربرد آن محدود به سیستم های امنیتی نمی باشد و برای کاربردهای نظامی، فضایی، پلیسی، کنترل ترافیک و صنعتی نیز به کار می رود. با توجه به قیمت دوربین مدار بسته و برنامه دوربین مدار بسته می توان دوربین مورد نظر را انتخاب نمود. نرم افزار دوربین مدار بسته با توجه به برنامه دوربین مدار بسته متفاوت می باشد.
  دوربین مدار بسته آنالوگ موجود در جشنواره دیجی کالا قابلیت تعقیب افراد را دارا می باشد و می تواند روی صورت افراد زوم کرده و عکس بگیرد و آن را ذخیره سازی نماید. لنز این دوربین مدار بسته قابل تنظیم می باشد و کیفیت تصاویر آن در شب بسیار عالی است. با توجه به قیمت دوربین مدار بسته این کالا یک انتخاب عالی و به صرفه می باشد. نرم افزار دوربین مدار بسته قابلیت دینامیکی بالا دارد و می تواند اختلاف سطح نور در قسمتهای مختلف را تنظیم نماید و کیفیت بالای تصاویر را ارائه دهد. با توجه به نرم افزار دوربین مدار بسته از قابلیت های این دوربین مدار بسته می توان به منوی قابل تنظیم برای برنامه دوربین مدار بسته، قابلیت تشخیص چهره، بزرگنمایی و جستجوی چهره، قابلیت نمایش روی تلویزیون و قابلیت دید در شب با کمک 32 عدد ال ای دی مادون قرمز اشاره کرد. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%