خرید تیشرت پسرانه تا 10% تخفیف

معتبر تا 11 ساعت بعد
خرید تیشرت پسرانه تا 10% تخفیف
.

*توضیحات فروشگاه اینرنتی دیجی کالا،فروشنده تیشرت پسرانه:

 خرید تیشرت پسرانه تا 10% تخفیف از دیجی کالا امکان پذیر است.


*خصوصیات خرید تیشرت پسرانه:

 ست تیشرت پسرانه و شلوارک پسرانه کد 688 دارای رنگبندی متفاوت مناسب کودکان 1 تا 3 سال می باشد. انتخاب لباس برای این گروه سنی کودک بسیار مهم است چرا که کودکان در این سن دارای پوست های بسیارحساس هستند و بیشتر لباس های نخی مناسب استفاده این گروه سنی می باشد. جنس این ست لباس پسرانه و شلوارک از الیاف نخی 100 درصد می باشد که خرید تیشرت پسرانه از جنس نخ برای کودکان انتخاب مناسبی است. این ست لباس برای استفاده روزمره کاربرد دارد. تیشرت پسرانه آستین های کوتاه دارد و شلوارک این ست دارای کمر کشی است. لباس پسرانه از دوخت عالی برخوردار است و در دوخت آن از پارچه در رنگبندی مختلف استفاده شده است.

 خرید تیشرت برای افرادی که به دنبال لباس سبک و راحت برای کودک خود هستند پیشنهاد می شود. همچنین خرید تیشرت به مادرانی که به شیک پوشی و مرتب بودن فرزند خود اهمیت می دهند شدیدا توصیه می شود. این لباس مناسب استفاده در روزهای گرم سال است و برای فصل های بهار و تابستان که اکثر روزهای سال هوا گرم است طراحی و تولید شده است. دقت شود که حداکثر دما برای شستشو 30 درجه باشد و از مواد سفید کننده استفاده نشود و همراه لباس هایی با رنگبندی مشابه شستشو صورت گیرد.

تخفیف هات
درصد تخفیف10
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

خرید تیشرت پسرانه تا 10% تخفیف

10%
1036 بار از این تخفیف استفاده شده

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


نحوه استفاده :
شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید تیشرت پسرانه را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف انجام دهید.

خرید کنید

برچسب ها: مد،پوشاک و زیبایی, پوشاک بچه گانه, تاپ و تی شرت پسرانه, دیجی کالا, 10%