خرید برگه زردآلو با 91% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
خرید برگه زردآلو با 91% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید برگه زردآلو با 91% تخفیف

  91%
  649 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع برگه زردآلو را با 91% تخفیف از سایت باسلام تهیه کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده برگه زردآلو و ...:

  انواع  آجیل و خشکبار نظیر برگه زردآلو,آلو خورشتی,لواشک آلو,تنقلات,آلوچه در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه به همراه تخفیف باسلام  و تخفیف اکالا برای مشتریان فراهم شده است.
  خصوصیات برگه زردآلو:
  زرد آلو میوه خوشمزه ای است که از ان در لواشک الو و بسیاری از تنقلات دیگر استفاده می شود. بیشتر افرادی که نگران سلامتی خود هستند باید از آلو خورشتی، برگه زردآلو و آلوچه به صورت روزانه استفاده کنند.علاوه بر آلو خورشتی و لواشک آلوچه باید گفت که برگه زردآلو برای کسانی که به فکر سلامتی خود هستند نیز یک میان وعده مناسب و تنقلات خوب محسوب می شود. 

   از لحاظ نوع مصرف، زردآلوی تازه به خودی خود، میوه‌ای نرم و شیرین است ولی از لحاظ شرایط نگهداری، برگه‌ زردآلو وضعیت بهتری را دارد. شیرینی هر دو حالت زردآلو یکسان است، ولی از لحاظ مواد مغذی می‌توان گفت، برگه‌ زردآلو تا حدودی جایگاه بهتری دارد.
  مواد مغذی موجود در برگه زردآلو
  هنگام انتخاب میوه‌های خشک برای خوردن یا درست کردن لواشک الوچه و سایر تنقلات لازم است برخی موارد را سبک و سنگین کنیم. اول،‌ باید گفت اگر چه میوه‌های خشک فواید زیادی برای سلامتی دارند، ولی کالری‌شان از میوه‌ی تازه بیش‌تر است؛ تفاوت میان کالری موجود در میوه‌ی خشک و میوه‌ی تازه در زردآلو کاملا مشهود است. به عبارتی یک فنجان زردآلوی تازه حدودا حاوی ۷۴ کالری و ۱۴.۳ گرم قند است، در حالی‌که همان اندازه برگه زردآلو حاوی ۳۱۳ کالری و ۶۹.۵  گرم قند است. 
  نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول رضایت داشته اند.
  نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.
  جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید از سوپرمارکت اینترنتی را دارد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%