خرید خوش قیمت حوله تن پوش با 60% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
60%خرید خوش قیمت حوله تن پوش با 60% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید خوش قیمت حوله تن پوش با 60% تخفیف

  60% ( سود شما در این خرید : 52,800 تومان )
  3118 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 88,000 تومان
  • 35,200 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع حوله تن پوش را از سایت دیجی کالا با 60% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

   توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده حوله تن پوش:

  انواع وسایل حمام  نظیرلیف ، صابون ، شامپو و حوله پالتویی در طرح ها و رنگ های مختلف  در جشنواره دیجی کالا با قیمت مناسب و 60% تخفیف به فروش می رسد.

  خصوصیات حوله تن پوش:

  اولین و مهمترین ویژگی حوله تن پوش خاصیت آبگیری آن است که باید به سرعت تن را خشک نماید. دومین ویژگی آن چون با پوست در ارتباط است باید نرم ، لطیف و راحت باشد و سومین ویژگی حوله تن پوش وزن آن است که برخی افراد حوله های سنگین و کلفت را دوست دارند و عده ای دیگر حوله های سبک.  یک حوله خوب بسته به شرایط نگهداری و شستشو بین 5 تا 10 سال عمر می کند . حوله تن پوش ترک که جنس آن از پنبه است  بسیار عالیست چون در کشور ترکیه پنبه های مرغوبی تولید می شود و به طبع حوله و نخ آن از مرغوبیت بالایی برخوردار است  که روی گران و ارزان بودن محصول تاثیر مستقیم دارد. حوله تن پوش ترک چون دارای طول الیاف بلندی هستند مقاومت و لطافت بالایی دارند . برای آبگیری بهتر حوله تن پوش و رفع آلودگی ها توصیه می شود که قبل از مصرف، شستشو شود واگر حوله نرم و لطیف است از اضافه نمودن نرم کننده تا حد امکان خودداری شود . با توجه به قیمت حوله تن پوش و تخفیف ویژهای که برای این محصول در نظر گرفته شده ، گزینه مناسبی برای  خرید این حوله می باشد.  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: آبگیری بسیار خوب، کیفیت خوب.
  نقاط ضعف: قیمت گران محصول.
  جمع بندی نظرات کاربران: حدود 60% از کاربران از خرید این حوله رضایت داشته اند وخرید سایر لوازم مورد نیاز حمام مانند لیف و... را از این فروشگاه به دیگر کاربران پیشنهاد کرده اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهترکیه

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%