تخفیف 45% خرید غذای سگ پیکنیز

معتبر تا 4 روز بعد
45%تخفیف 45% خرید غذای سگ پیکنیز
.

 •    سایر

 • تخفیف 45% خرید غذای سگ پیکنیز

  45% ( سود شما در این خرید : 95,400 تومان )
  1337 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 212,000 تومان
  • 116,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع غذای سگ پیکینیز و سگ های دیگر را تا 45% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده غذای سگ پیکینیز:

  غذای ماهی و حیوانات  مانند سگ پیکنیز و انواع سگ نگهبان  با کیفیت عالی برای حیوان خانگی شما تا 45% تخفیف در سایت دیجی کالا بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا  به فروش میرسد.

  خصوصیات غذای سگ پیکینیز:

  عکس سگ پیکیمیز و همچنین فیلم سگ پیکینیز در برنامه های اجتماعی مانند اینستاگرام و... است که میتوانید بامزه بودن و بانمک بودن این حیوان را ببینید. سگ پیکینیز و سگ نگهبان و انواع سگ های دیگر باید غذا و خوراک خوبی داشته باشند و توجه و رسیدگی بسیاری میخواهند. حتی میتوانید برای حیوان خانگی خود اسباب بازی تهیه کنید و بسیار سرگرم بشوند. تمامی این محصولات در سایت دیجی کالا با تخفیف هایی عالی موجود هستند که شما میتوانید بسیار ارزان تر و به صرفه تر خرید کنید. غذای سگ در برندهای مختلف در دیجی کالا موجود می باشد. وزن این محصولات متفاوت است که چند وعده غذایی میتوانید به حیوان خود بدهید. عکس سگ و عکس غذای سگ درسایت دیجی کالا موجود میباشد و شما میتوانید قبل از خرید آن را مشاهده کنید.  غذای دیگر حیوانات را نیز با تخفیف هایی عالی میتوانید از سایت دیجی کالا برای حیوان خانگی خود تهیه کنید و از تخفیف های ویژه برخوردار شوید. با خوردن غذاهای مخصوص سگ موجوددر  سایت دیجی کالا سگ شما چاق و سر حال میشود و میتوانید عکس سگ زیبای خود را در صفحه خای مجازی خود به اشتراک بگذارید.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: کیفیت خوب، دارای پروتئین بالا.
  نقاط ضعف: کیفیت پایین بسته بندی محصولات.
  جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری از کاربران از خرید لوازم نگهداری حیوانات مانند قلاده سگ و غذای سگ از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت کامل داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%