تخفیف 50% خرید جوراب شلواری پنتی

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 50% خرید جوراب شلواری پنتی
.

 •    سایر

 • تخفیف 50% خرید جوراب شلواری پنتی

  50%
  1856 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" جوراب شلواری پنتی را از دیجی کالا با 50% تخفیف تهیه کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده جوراب شلواری پنتی:

  انواع لباس راحتی و لباس زیر مانند جوراب شلواری پنتی شامل جوراب شلواری دخترانه، جوراب شلواری ضخیم، جوراب شلواری زنبوری، جوراب شلواری توری و ... را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه انجام دهید. همچنین از کد تخفیف بانی مد و تخفیف های مدیسه می توانید برای خرید انواع پوشاک استفاده نمایید.

  خصوصیات جوراب شلواری پنتی:      

  جوراب شلواری پنتی یکی از محصولات برند پنتی است.برند پنتی از برندهای معروف کشور ترکیه است. فعالیت پنتی در زمینه جوراب زنانه و مردانه،جوراب های شلواری، ساق شلواری، گن، لگ و ساپورت است. محصولات برند پنتی به اکثر کشور های دنیا صادر میش ود و در کشور ترکیه و برخی دیگر از کشور ها فروشگاه های بزرگی دارد. محصولات این برند از کیفیت و زیبایی خاصی بهره مند است برای مهمانی ها و مجالس بسیار مناسب است. از انواع جوراب شلواری های برند پنتی، جوراب شلواری ضخیم، جوراب شلواری نازک، جوراب شلواری توری، جوراب شلواری زنبوری و جوراب شلواری های رنگی را می توان نام برد.


  جوراب شلواری پنتی ضخیم معمولا برای فصول سرد و یا برای مهمانی های خانوادگی کارایی دارد. جوراب شلواری پنتی نازک برای جشن ها و مراسم ها با لباس مجلسی زنانه کارایی زیادی دارد. جوراب شلواری دخترانه پنتی علاوه بر تنوع در نوع ضخامت از تنوع در رنگ های مختلف نیز بهره مند است. از میان تمام رنگ های جوراب شلواری دخترنه پنتی جوراب شلواری هایی با رنگ کرم و رنگ مشکی بیشترین کاربرد را دارا هستند و فروش این رنگ ها از بقیه بیشتر است. جوراب شلواری دخترانه برند پنتی در رنگ ها و مدل های مختلف را می توانید از جشنواره دیجی کالا با 50% تخفیف ویژه تهیه کنید.
  نظرات کاربران در مورد جوراب شلواری پنتی:
  نقاط قوت: ضخامت های متنوع جوراب شلواری برند پنتی، رنگ های مختلف، کیفیت و کارایی خوب از مزیت های این محصولات است.
  نقاط ضعف: یک دست نبودن و صاف نبودن و براق نبودن از ویژگی های محصول جوراب شلواری برند پنتی است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: 50% کاربران از خرید محصول جوراب شلواری برند پنتی رضایت کامل داشته اند. همچنین قیمت این محصولات با 50% تخفیف در دیجی کالا ارزانتر است که به مزیت های محصول افزوده است.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف50%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهترکیه

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%