تخفیف تا 25% خرید مواد غذایی و کباب های آماده

معتبر تا 2 روز بعد
25%تخفیف تا 25% خرید مواد غذایی و کباب های آماده
.

 • دیگر تخفیف های : نوبر سبز

 • * توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع مواد غذا آماده:

  جوجه کباب زعفرانی منجمد پمینا کاله با وزن 800 گرم در فروشگاه اینترنتی دییجی کالا با 25% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  *خصوصیات کباب آماده:

  کباب نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا غذایی محبوب و خوشمزه است. معمولا پخت این غذا در خانه کاری سخت است و اکثر مواقع در سفر یا پیک‌نیک طبخ می‌شود و در صورت دلخواه نیز می‌توان برای خوردن کباب به رستوران مراجعه کرداما در کنار این مشکلات باید به کالری مواد غذایی و قیمت مواد غذایی خود توجه کنیم زیرا اگر کالری غذا بیشتر از کالری مصرفی بدن ما باشد آن مواد غذایی چاق کننده برای ما به حساب می آید بنابرین در مرحله اول باید به کالری مواد غذایی،قیمت مواد غذایی،بسته بندی مواد غذایی توجه کنیم حال اگر به فکر پخت کباب در خانه هستید، ما کباب مرغ را پیشنهاد می‌دهیم. این محصول حاوی گوشت مرغ، ماست چکیده، پیاز، ادویه و... است تا بدون نیاز به آماده‌سازی و صرف زمان و انرژی زیاد، کبابی خوشمزه، خاص و دوست‌داشتنی برای خود و افراد خانواده طبخ کنید که همه مواد موجود، روی بسته بندی مواد غذایی آن نوشته شده است.
  همه ما میدانیم که تهیه کباب مرغ همیشه کار راحتی نیست و افراد بسیاری هستند که به مراحل پخت کباب آشنایی ندارند. از طرفی طبخ کباب در خانه نیز امری ساده به نظر نمی‌رسد. برای مثال بعد از خرید مرغ باید آن را به تکه‌های کوچک برش دهید و با آماده کردن سس مخصوص به‌مدت چندین ساعت در یخچال قرار دهید. بعد از طعم‌دار شدن نیز باید با به سیخ کشیدن گوشت مرغ، آن‌ها را روی اجاق یا باربیکیو کباب کنید. انجام تمام این امور به زمان و انرژی نسبتا زیادی نیاز دارد و پخت کباب مرغ برای هر کسی امکان‌پذیر نیست.شاید در وهله اول تصور کنید که غذاهای آماده کیفیت مناسبی ندارد اما باید به این نکته اشاره کنیم که  سایت اینترنتی دیجی کالا انواع بسته‌بندی مواد غذایی را با کیفیتی عالی و مقدار 800 گرم برای مشتریان فراهم کرده است.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  تخفیف تا 25% خرید مواد غذایی و کباب های آماده

  25% ( سود شما در این خرید : 6,700 تومان )
  446 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 27,000 تومان
  • 20,300 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید خرید انواع کباب آماده را از سایت دیجی کالا تا 25% تخفیف ویژه خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: هایپرمارکت, خوراکی, مواد غذایی منجمد, دیجی کالا, 30%