خرید و دانلود جدیدترین فیلم ایر انی تا 60% تخفیف

60%خرید و دانلود جدیدترین فیلم ایر انی تا 60% تخفیف

*توضیحات فروشگاه  اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده جدیدترین فیلم های ایر انی:

فیلم سینمایی رد کارپت  اثر رضاعطاران با 73 % از رضایت مشتریانی که این فیلم را تماشا کرده اند و تا 60% تخفیف در سایت اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 
*خصوصیات فیلم ردکارپت:
سایت دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی کامل است. در سایت دیجی کالا میتوانید جدیدترین فیلم های ایر انی را از هر ژانری خریداری کنید. یکی از جدیدترین فیلم های ایر انی سایت دیجی فیلم سینمایی ردکارپت اثر رضاعطاران است. این فیلم یکی از جدیدترین فیلم سینمایی ایرانی است که محبوبیت خاصی در میان ببیندگان دارد. این اثر رضا عطاران که جدیدترین فیلم ایر انی است ژانر کمدی دارد و برای دیدن به همراه خانواده بسیار مناسب است. جدیدترین فیلم ایر انی، رد کارپت بیشتر به صورت مستند فیلمبرداری شده است.
داستان جدیدترین فیلم ایر انی، رد کارپت درباره ی فردی به نام رضا است که آرزو و رویای سفر به کن و دیدن معروف ترین بازیگران جهان را دارد. او به فرانسه سفر میکند تا با استیون اسپیلبرگ یا وودی آلن ملاقات کند و فیلمنامه اش را به آنها بدهد. جدیدترین فیلم ایر انی،رد کارپت بسیار کشش دارد که ببینده را تا آخر فیلم جذب میکند. 73 درصد از ببیندگانی که به دانلود جدیدترین فیلم ایر انی یعنی ردکارپت پرداخته اند از این فیلم بسیار راضی بوده اند. علاوه بر این فیلم سینمایی میتوانید جدیدترین فیلم های ایر انی را از سایت دیجی کالا خریداری کنید. دانلود جدیدترین فیلم ایر انی را با موضوع هایی بسیار خاص میتوانید انجام دهید. دانلود فیلم ایر انی در سایت دیجی کالا همراه با تخفیف است و با قیمت هایی مناسب میتوانید دانلود فیلم ایر انی انجام دهید و از دیدن جدیدترین فیلم سینمایی ایران لذت ببرید.
دانلود جدیدترین فیلم ایر انی تمامی کارگردان های ایرانی را میتوانید در سایت دیجی کالا با قیمتی مناسب انجام دهید. علاوه بر جدیدترین فیلم ایر انی جدیدترین فیلم های هندی، آمریکایی، اروپایی و... را دانلود کنید. دانلود فیلم های ایر انی در ژانرهای مختلف از قبیل کمدی، تخیلی، وحشتناک و... را میتوانید انجام دهید. همچنین میتوانید با بررسی بازیگران موردعلاقه خود به دانلود فیلم ایر انی بپردازید. با دانلود جدیدترین فیلم ایر انی به اطلاعات عمومی خود اضافه کنید و به راحتی سبک کارگردان های ایرانی را بشناسید. در سایت دیجی کالا میتوانید به دانلود فیلم ایر انی بپردازید و اطلاعت بسیار جالبی درباره جدیدترین فیلم سینمایی ایر انی یعنی درکارپت به دست بیاورید. جدیدترین فیلم سینمایی ایر انی را با تخفیف هایی ویژه با دیجی کالا تجربه کنید. 
تخفیف هات
درصد تخفیف60
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 3 هفته بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع فیلم ایرانی و خارجی را تا 60% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

از این تخفیف 229 بار استفاده شده

  • 12,000 تومان
  • 4,800 تومان
60% تخفیف( سود شما در این خرید : 7,200 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: سایر دسته ها, فرهنگی و آموزش, فیلم و سریال, دیجی کالا, 60%