تخفیف نت برگ تا 50% ویژه باشگاه تکواندو

معتبر تا 1 هفته بعد
تخفیف ویژه نت برگ برای باشگاه تکواندو
.

 • دیگر تخفیف های :   نت برگ

 • تخفیف نت برگ تا 50% ویژه باشگاه تکواندو

  50%
  155 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 50% تخفیف سایت نت برگ ویژه باشگاه تکواندو بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  تعریف تکواندو، اهداف و اهمیت آن:

  تکواندو نام یک ورزش رزمی و پر قدرت است. تکواندو، از سه کلمه " ت " به معنای پریدن و ضربه زدن با پا، " کوان" به معنای دفاع کردن و خرد کردن با دست و " دو" به معنای راه و روش، تشکیل شده است. این ورزش از نظر فیزیکی باعث کسب آمادگی جسمانی و تناسب اندام می شود. همچنین تمرین در شرایط مختلف حملات و دفاع‌ها در این سبک ورزش انجام می شود. ورزش تکواندو به غیر از  موضوع آمادگی جسمانی اهداف دیگری نظیر اهداف فکری را شامل می شود. منظور از اهداف فکری در واقع همان بهبود توانایی تمرکز فکر، توانایی پردازش تکنیک ها،گسترش خلاقیت و قدرت تصمیم گیری در شرایط گوناگون می باشد. مسائل روحی و  کسب آرامش ذهن و  روان از دیگر اهداف تکواندو به شمار می رود که باعث افزایش اعتماد به نفس، ایجاد انضباط فردی و گروهی نیز می گردد. 
  سبک های اصلی ورزش تکواندو:
  این هنر رزمی دارای سه سبک رسمی به نام های پومسه یا فرم تکواندو ، کیورگی و هان ما دانگ هست. که در این قسمت برای هرکدام از سبک ها یک تعریف مختصر در نظر گرفته شده است. برای مثال؛ فرم تکواندو، یکی از سبک های معروف این هنر رزمی است و  مجموعه ای از حرکات است که شامل موقعیت های مختلف بنیادی، مشت ها و لگدهای منطقی در یک نظم معنی دار در پاسخ به حملات مهاجمین خیالی چندگانه مرتب شده اند. سبک دیگر کیورگی نام دارد که در حقیقت به مسابقات Taekwondo مربوط می شود. که این رقابت ها در ۳ راند ۲ دقیقه ای اجرا می شود. و در آخر سبک هان مادانگ است که یک سبک عمومی محسوب می شود. شکستن اشیا سخت، دفاع شخصی و نوعی پومسه ایروبیک از شاخه های هان مادانگ است.

  فلسفه رنگ بندی های کمربند تکواندو چیست؟
  به طور کلی ۶ کمربند در مقاطع گوناگون این ورزش وجود دارد. در این قسمت به رنگ کمربند ها و دلیل نام گذاری آن ها می پردازیم؛ کمربند سفید مخصوص هنر جویانی است که هیچ چیزی راجع به فرم Taekwondo نمی دانند و  نشان دهنده بی گناهی است. کمربند زرد مخصوص هنرجویان در حال شکل گرفتن است و رنگ زرد نیز نشان دهنده زمینی است که در آن گیاه جوانه می زند. کمربند سبز یعنی پیشرفت و یادگرفتن فنون هنر رزمی و نشان دهنده این است که این گیاه جوانه زده در حال رشد است.کمربند قرمز یعنی ورزشکار در این مرحله باید مواظب حریف باشد و او را دور کند که تعیین کننده خط و مرز  است. در آخر کمربند سیاه آخرین کمربند است که نشان دهنده مهارت کامل در ورزش تکواندو است و دقیقا نقطه مقابل سفید است. 
  چه تجهیزات و لوازمی نیاز است؟
   در ابتدا و شروع کار، هنرجو باید لباس مخصوص که توبوک نام دارد و سفید رنگ می‌باشد را تهیه کند و سپس به فکر خرید وسایل حفاظتی و تجهیزات که اتفاقا بسیار مهم هستند باشد. معمولا دو نوع توبوک در بازار موجود است؛ توبوک جلو ضربدری سبک هیانگ و توبوک یقه هفتی پومسه. توبوک سنتی سبک هيانگ ITF، داراي یک يقه باز هست که قسمت چپ بر روی قسمت راست قرار می گيرد. در قسمت پايين پيراهن و آستين ها نيز نوارهای سياه ديده می شود. از طرف دیگر، توبوک Taekwondo سبک پومسه، لباسی است که برای همه آشناست. البته لازم به توضیح می باشد که لباس های رنگی در این رشته، اغلب به تیم های رهبری و یا مربیان سطح بالاتر اختصاص می یابد. تجهیزات ایمنی این ورزش هم شامل هوگو یامحافظی شبیه به جلیقه ضد گلوله، کلاه، ساق بند و ساعد بند می باشند. 

   چگونه می توان از کد تخفیف نت برگ ورزش تکواندو استفاده کرد؟
  آموزش این ورزش در ایران ابتدا در سال 1349 توسط مستشاران نظامی کره ای آغاز شد و با تلاش و پيگيري مربيان و پيشگامان تکواندو ایران ادامه يافته و توسعه داده شد. این رشته ی ورزشی راه های بالابردن قدرت روح و بهبود روابط زندگی را از طریق تمرین جسم و ذهن به ما نشان می دهد. اگر شما هم تصمیم گرفتید این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و علاقه مندبه این حوزه هستید و یا حتی قصد دارید فرزندتان ورزش رزمی را زیر نظر اساتید تکواندو ایران و در یک باشگاه مطمئن آموزش ببیند، می توانید از طریق  وب سایت نت برگ باشگاه مورد نیازتان را انتخاب کنید و برای ثبت نام اقدام نمائید.
  نت برگ این امکان را در اختیار شما گذاشته است تا خدمات مورد نیازتان را با قیمت مقرون به صرفه دریافت نمائید. با داشتن کد تخفیف نت برگ از این خدمات ارزان تر استفاده کنید و همچنین برای باشگاه ها و شهر بازی ها تخفیف دریافت کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهنت برگ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %50