کد تخفیف دلینو تا 20 هزار تومان جهت خرید گوشت، مرغ و تهیه غذا

معتبر تا 4 روز بعد
کد تخفیف دلینو تا 20 هزار تومان جهت خرید گوشت، مرغ و تهیه غذا
.

 • دیگر تخفیف های : دلینو

 • توضیحات سایت اینترنتی دلینو،سفارش آنلاین غذا:

  در دلینو می توانید انواع غذا ها را از بهترین رستوران ها سفارش دهید و در قسمت بلاگ ها طرز تهیه غذا با مرغ، طرز تهیه غذا با سیب زمینی، طرز تهیه غذا با گوشت چرخ کرده و ... را بیاموزید.

  خصوصیات سفارش آنلاین غذا: 


  سفارش اینترنتی غذا در ایران هنوز یک فرهنگ نوپا و مفهومی نسبتا تازه است که با وجود علاقه رو به رشد مردم به استفاده از آن، این روش خرید هنوز به خوبی در کشور ما اجرا نشده و کاربران نمی توانند از مزایای آن به طور کامل بهره ببرند. اعلام عدم موجودی غذا پس از ثبت سفارش، آماده سازی و تحویل های زمان بر و موارد این چنینی، برخی از مشکلاتی هستند که کاربران با آن مواجه می شوند. دلینو موفق شده است بهترین و دقیق ترین سامانه سفارش آنلاین غذا را ایجاد کند. دلینو همانند اسنپ فود تهران در حقیقت یک سیستم هوشمند و یکپارچه سفارش اینترنتی غذا است که مستقیما به نرم افزارهای اتوماسیون رستوران ها متصل بوده، با بروز رسانی مداوم منوی سفارش، مانع از ثبت سفارش برای غذای ناموجود می شود. وقتی در دیگر سامانه های سفارش آنلاین غذا سفارش ثبت می کنید، سفارشتان پس از دریافت در سامانه با استفاده از تلفن به رستوران ها اطلاع داده می شود. اما در دلینو سفارش شما بصورت خرید آنلاین و بدون تاخیر به رستوران ها اطلاع داده شده و فیش های شما بلافاصله از پرینترهای رستوران چاپ می شوند.
  پس از ثبت سفارش، مراحل آماده سازی و ارسال غذا شروع می شود. شما می توانید به صورت لحظه ای وضعیت سفارشتان را پیگیری کرده، هزینه غذا را به صورت آنلاین، نقدی یا با استفاده از کارتخوان، هنگام دریافت پرداخت کنید. همچنین می توانید برای آموزش طرز تهیه غذا با مرغ، طرز تهیه غذا با سیب زمینی و طرز تهیه غذا با گوشت چرخ کرده به قسمت بلاگ ها مراجعه کنید و با استفاده از روش های تهیه غذا با مرغ، طرز تهیه غذا با سیب زمینی و طرز تهیه غذا با گوشت چرخ کرده  که در آن جا وجود دارد لذت آشپزی را تجربه کنید و غذا های خوب و خوشمزه بپزید.با کد تخفیف دلینو از تخفیف هات ارزانتر از همه جا سفارش دهید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهدلینو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف دلینو تا 20 هزار تومان جهت خرید گوشت، مرغ و تهیه غذا

  10%
  1073 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : HEKMATMEAT


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف دلینو جهت خرید آنلاین گوشت و مرغ از قصابی حکمت در تهران، برای سفارش های بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %10