لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر

تخفیف 42% خرید تن ماهی

قیمت قدیم
60,000
سود شما
25,000
قیمت جدید
35,000
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات

همه چیز درباره تن ماهی:

کنسرو تن ماهی از جمله غذاهای مورد علاقه در بین مردم است، که آن را به صورت سرد یا گرم، در سالاد و انواع مختلف غذا مورد استفاده قرار می‌دهند. کنسرو تن ماهی به دلیل ماندگاری طولانی، طعم خوب و خواص عالی از پرطرفدارترین انواع کنسروها است. ماهی از سالم ترین مواد غذایی بوده و از آب اقیانوس ها و دریاها بدست می آید و این ماده خوراکی سرشار از مواد مغذی بوده و منبع اسیدهای چرب امگا3 است. البته این ماده غذایی در شرایط نامناسب یا انقضای تاریخ مصرف آن، به سرعت فاسد می‌شود و مسمومیت ایجاد می‌کند.

خواص این ماده خوراکی:

تن ماهی یک ماده غذایی فوق العاده برای ورزشکاران محسوب می شود زیرا در هر سهم غذایی از این ماهی چرب 100 گرم پروتئین وجود دارد که برای افزایش حجم عضلانی مفید است. یکی از خواص ماهی تن برای ورزشکاران عضله سازی است. به همین دلیل خوردن تن ماهی بعد از باشگاه توصیه می شود. ماهی تن حاوی موادمغذی ضروری برای بدن از جمله نیاسین، ویتامین B6، ویتامین B12، فسفر و سلنیوم است. ماهی تن سرشار از پروتئین بوده، به طوریکه میزان آن بیشتر از کربوهیدرات و چربی است. درصورتیکه قصد کاهش وزن دارید ماهی تن را جایگزین گوشت قرمز کنید. 

شرایط سلامت کنسرو:

کنسروها همان‌قدر که می‌توانند سالم و مقوی باشند، می‌توانند مسموم و خطرناک نیز باشند. نه تنها  تن ماهی که همه غذاهای کنسرو شده، به دلیل شرایط تهیه و نبود هوا در داخل قوطی مستعد تولید نوعی باکتری هستند که سمی مهلک و بسیار خطرناک وارد غذا می‌کند. شما می‌توانید قبل از بازکردن در قوطی از سلامت آن مطمئن شوید. اولین نشانه برای سلامت هر غذایی تاریخ تولید و انقضای آن است. تازه‌ترین محصولات را در سبد خرید قرار دهید و اگر قرار است کنسرو خریداری شده مدت‌ها در انبار بماند، توجه کنید که تاریخ انقضای آن رو به پایان نباشد.

ارائه کد تخفیف خرید تن ماهی به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید انواع  کنسرو ها نظیر تن ماهی به صورت معتبر و با کیفیت مرغوب، می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات