فروش ویژه کمباین و تراکتور کشاورزی

فروش ویژه کمباین و تراکتور کشاورزی

*توضیحات فروشگاه اینترنتی آبیاران،فروشنده تراکتور کشاورزی:

قیمت تراکتور کشورزی و قیمت کمباین در سایت آبیاران قابل مشاهده است و انواع ماشین های کشاورزی از این سایت با تخفیف قابل تهیه میباشد.

*خصوصیات تراکتور کشاورزی: 

شرکت آبیاران پویان آذر، یک مجموعه بازرگانی فنی و مهندسی برای تامین انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور محسوب می گردد. تراکتور باغی CARRARO SUPERTIGRE 5800 ایتالیا یکی از انواع ماشین های کشاورزی است که در سایت آبیاران موجود است. نوع موتور تراکتور کشاورزی 3 حالته 4 سیلندر است و ظرفیت مخزن 40 لیتر می باشد و سیستم خنک کننده آبی دارد. سیستم انتقال نیرو تراکتور باغی جعبه دنده 12 سرعته (8 دنده جلو برنده و 4 دنده برگرداننده) است. بالابر هیدرولیکی بالا رونده سه نقطه ای است که فشار کاری 2000 بار می باشد و فشار راه اندازی 140 بار است. سیستم فرمان تراکتور هیدرولیکی و سیستم ترمز استاندارد است که ترمز های چند دیسکی مکانیکی با مخزن روغنی دارد. وزن تراکتور 1550 کیلوگرم است و فاصله بین محور جلو و محور عقب 1385، ارتفاع جلو 1090،طول 3140 و ارتفاع 2060 است. وسایل تجهیزات تراکتور شامل صندلی قابل تنظیم، کمربند ایمنی، سیگنال، چراغ جلو، راهنما و ترمز می باشد. دارای شاسی کامل، چرخ فرمان و چهار چرخ برابر ACTIO است. از انواع ماشین های کشاورزی و تراکتور، تراکتور باغی، تراکتور صنعتی،تراکتور تک دیفرانسیل،تراکتور دو دیفرانسیل، تراکتور جفت دیفرانسیل و کمرشکن باغی را می توان نام برد که می توانید سایر مشخصات این محصوالات را در سایت آبیاران بررسی کنید.


تخفیف هات
درصد تخفیف10
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهآبیاران
کشور تولید کنندهایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع تراکتور کشاورزی را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف انجام دهید.

از این تخفیف 439 بار استفاده شده

10% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خودرو و لوازم جانبی, خودروهای کشاورزی, آبیاران, 10%