فروش ویژه کمباین و تراکتور کشاورزی

منقضی شد
فروش ویژه کمباین و تراکتور کشاورزی
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی آبیاران،فروشنده تراکتور کشاورزی:

  قیمت تراکتور کشورزی و قیمت کمباین در سایت آبیاران قابل مشاهده است و انواع ماشین های کشاورزی از این سایت با تخفیف قابل تهیه میباشد. شما می توانید در این سایت تمامی ماشین های کشاورزی را بایکدیگر مقایسه کنید.

  خصوصیات تراکتور کشاورزی: 

  شرکت آبیاران پویان آذر، یک مجموعه بازرگانی فنی و مهندسی برای تامین انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور محسوب می گردد. تراکتور باغی CARRARO SUPERTIGRE 5800 ایتالیا یکی از انواع ماشین های کشاورزی است که در سایت آبیاران موجود است. نوع موتور تراکتور کشاورزی  3 حالته 4 سیلندر است و ظرفیت مخزن 40 لیتر می باشد و سیستم خنک کننده آبی دارد. سیستم انتقال نیرو تراکتور باغی جعبه دنده 12 سرعته (8 دنده جلو برنده و 4 دنده برگرداننده) است.


  بالابر هیدرولیکی بالا رونده سه نقطه ای است که فشار کاری 2000 بار می باشد و فشار راه اندازی 140 بار است. سیستم فرمان تراکتور هیدرولیکی و سیستم ترمز استاندارد است که ترمز های چند دیسکی مکانیکی با مخزن روغنی دارد. وزن تراکتور 1550 کیلوگرم است و فاصله بین محور جلو و محور عقب 1385، ارتفاع جلو 1090،طول 3140 و ارتفاع 2060 است. وسایل تجهیزات تراکتور شامل صندلی قابل تنظیم، کمربند ایمنی، سیگنال، چراغ جلو، راهنما و ترمز می باشد. دارای شاسی کامل، چرخ فرمان و چهار چرخ برابر ACTIO است. از انواع ماشین های کشاورزی و تراکتور، تراکتور باغی، تراکتور صنعتی،تراکتور تک دیفرانسیل،تراکتور دو دیفرانسیل، تراکتور جفت دیفرانسیل و کمرشکن باغی را می توان نام برد که می توانید سایر مشخصات این محصوالات را در سایت آبیاران بررسی کنید. همچنین می توانید سایر تراکتورها را در این سایت بررسی کنید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهآبیاران
  کشور تولید کنندهایتالیا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش ویژه کمباین و تراکتور کشاورزی

  10%
  1267 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع تراکتور کشاورزی را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: سایر دسته ها, وسایل نقلیه, ماشین های کشاورزی, آبیاران, 10%