تخفیف 20% خرید تابلو فرش دستباف

20%تخفیف 20% خرید تابلو فرش دستباف

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده تابلو فرش های دستباف: 

تابلو فرش دستبافت کد 116159 با جذابیتی بسیار بالا  تا 20 % تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

*خصوصیات تابلو فرش:  

تابلو فرش دستباف تبریز فرشی است که در اندازه و ابعاد کوچک تر بافته شده است. تابلو فرش دستباف تبریز کالای باارزش و هنری به حساب می آید که جنبه ی تزیینی دارد. این محصول معمولا روی دیوار نصب میشود و جنبه زیبایی و تزیینی دارد. تابلو فرش دستباف تبریز انواع مختلفی دارند. تابلو فرش دستباف تبریز و انواع دیگر نمونه های اصیلی هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند.
قیمت تابلو فرش دستبافت بستگی به عوامل مختلفی دارد. اندازه هر چقدر که اندازه تابلو بزرگ تر باشد، قیمت تابلو فرش دستباف بیشتر میشود. هر چقدر هم که کیفیت محصول بالا تر برود منطقی است که قیمت تابلو فرش دستباف بیشتر میشود. اما امروزه بسیاری از تابلو فرش ها ماشینی شده اند و بیشتر طرح تابلو فرش دستباف هستند. اما همین تابلو فرش ها که طرح تابلو فرش دستبافت را دارند طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و در میان مردم بسیار پر فروش شده اند.
                                                                  
طرح تابلو فرش دستباف انواع بسیار زیادی دارند. طرح تابلو فرش دستبافت را با توجه به وسایل خانه خود میتوانید انتخاب و خریداری کنید. انواع مختلف طرح تابلو فرش دستباف به صورت چهره، طبیعت و طرح های دیگر هستند که هر کسی با توجه به سیلقه خود میتواند طرح تابلو فرش دستبافت خود را خریداری کند. طرح تابلو فرش بستگی به نقشه تابلو فرش دارد.
معمولا اطلاعات مربوط به تابلو فرش را و یا هر فرشی را در پشت آن جای گذاری میشود، با چک کردن پشت تابلو فرش و یا فرش میتوانید از اطلاعات مربوط به آن مطلع شوید. اطلاعات پشت تابلو همیشه اطلاعات بسیار مفیدی به مشتری میدهند که شما میتوانید با توجه به آن ها از نوع گره و نقشه تابلو فرش دستبافت مطلع شوید. یکی از سایت هایی که تعداد بسیار بالایی میتوانید نقشه تابلو فرش دستباف مختلف بافته شده را تهیه و مشاهده نمایید سایت دیجی کالا است. یکی از این محصولات تابلو فرش کد 116159 است. این محصول از محصولات تبریز است و از اسم آن واضح است که دستباف است. نقشه تابلو فرش دستبافت بسیار زیبا بوده و بافندگان بسیار عالی توانسته اند این محصول را ببافند.
قیمت تابلو فرش دستبافت تبریز بسیار مناسب و به صرفه است البته در سایت دیجی کالا قیمت تابلو فرش دستباف بسیار ارزان تر از دیگر سایت ها و فروشگاه ها است. تابلو فرش تبریز کد 116159 دارای 20 % تخفیف ویژه است که قیمت تابلو فرش دستباف را بسیار مقرون به صرفه میکند.باید توجه داشته باشید که نقشه تابلو فرش دستباف مختلف هر چقدر ریز تر باشد بسیار جذاب تر به نظر میرسد. البته این به سیلقه مخاطب بستگی دارد. انواع نقشه تابلو فرش دستبافت در سایت دیجی کالا بسیار زیاد است و تنوع بسیار زیادی دارد. 
تخفیف هات
درصد تخفیف20
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 3 هفته بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع تابلو فرش دستباف را تا 20 % تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

از این تخفیف 453 بار استفاده شده

  • 3,551,100 تومان
  • 2,841,000 تومان
20% تخفیف( سود شما در این خرید : 710,100 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: لوازم خانه و آشپزخانه, دکوراسیون منزل, سایر لوازم تزیینی منزل, دیجی کالا, 20%