کد تخفیف بیمه دات کام تا 20 هزار تومان برای خرید بیمه موتور

منقضی شد
کد تخفیف بیمه دات کام تا 20 هزار تومان برای خرید بیمه موتور
.


 • کد تخفیف بیمه دات کام تا 20 هزار تومان برای خرید بیمه موتور

  10%
  733 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : BM-e211e92fec0


  نحوه استفاده :
  شما با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف بیمه موتور بیمه دات کام استفاده کنید. برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه: 

  وب سایت بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است و از طریق این سایت می توانید خرید بیمه موتور را  با کد تخفیف بیمه دات کام با 20 هزار تومان تخفیف انجام دهید.

  خصوصیات استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه از وب سایت بیمه دات کام:

  وب سایت بیمه دات کام یک وب سایت برای خرید و مقایسه آنلاین انواع بیمه ها شامل بیمه وسایل نقلیه، بیمه اشخاص، بیمه اموال و ... است. بیمه اموال شامل بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله و بیمه تجهیزات الکترونیک است که راهنمای خرید هر کدام در وب سایت bimeh.com موجود است. بیمه اشخاص در این وب سایت شامل بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی ویژه و بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه وسایل نقلیه شامل بیمه شخص ثالث سواری، شخص ثالث موتور سیکلت و بیمه بدنه است. بیمه موتور سیکلت در بیمه ثالث برای خطراتی مانند تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه را پوشش می دهد.

  همچنین بیمه موتور سیکلت خسارت هایی که از محمولات وسایل نقلیه به اشخاص ثالث وارد می شود و خسارت های مالی وارد به اشخاص ثالث را پرداخت می کند. پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم و موقت اشخاص ثالث از دیگر ویژگی های بیمه موتور سیکلت است. بیمه موتور سیکلت جبران هزینه های درمانی ناشی از مصدومیت اشخاص ثالث در سوانح رانندگی در صورتی که مشمول قانون دیگری نباشد را شامل می شود. پس برای خرید بیمه ثالث، بیمه بدنه و انواع بیمه ها می توانید از وب سایت bimeh.com اقدام کنید و خرید بیمه را با تخفیف انجام 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه دات کام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10