کد تخفیف بیمه ماهان تا 3% برای خرید نقدی انواع بیمه

منقضی شد
کد تخفیف بیمه ماهان تا 3% برای خرید نقدی انواع بیمه
.


 • کد تخفیف بیمه ماهان تا 3% برای خرید نقدی انواع بیمه

  3%
  826 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : salamat99


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از3% تخفیف بیمه ماهان برای خریدهای بالای 50 هزار تومان با سقف تخفیف 300 هزار تومان بهره مند شوید. برای کسب اطلاعت بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت بیمه ماهان،  فروشنده انواع بیمه: 
  از وب سایت بیمه ماهان که وب سایت مقایسه و استعلام قیمت بیمه و خرید انواع بیمه می باشد می توانید از بیمه ماهان برای بیمه مسئولیت پزشکان تخفیف تهیه کنید. 
  خصوصیات خرید انواع بیمه از وب سایت بیمه ماهان:

  فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با هددف مقایسه، استعلام و خرید انواع بیمه به وجود آمده است. از این وب سایت امکان خرید بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه موتور، بیمه آسانسور، بیمه آتش سوزی، بیمه پزشکان، بیمه الکترونیک، بیمه درمان، بیمه مسافرتی و بیمه عمر میسر است. برای خرید هر یک از بیمه ها مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه موتور، بیمه آسانسور و ... امکان مقایسه و استعلام قیمت وجود دارد. این وب سایت خدمات بیمه ای متناسب با نیاز کاربر را ارائه می کند و همچنین مشاوره و پشتیبانی رایگان نیز برای خرید و انتخاب بیمه به کاربران می دهد.

  این فروشگاه آنلاین بیمه با هدف توسعه فرهنگ بیمه و بازار اینترنتی این حوزه توسط شرکت دانش بنیان تاسیس شده است که تمامی فرآیندهای این وب سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران است. با استفاده از این وب سایت می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت و میزان پوشش بیمه شرکت های مختلف را  مقایسه کرده و خرید آگاهانه ای را داشته باشید. تمامی فعالیت های این فروشگاه آنلاین بیمه بر اساس ضوابط بازاریابی آنلاین محصولات بیمه و در چارچوب ضوابط انعقاد قرارداد همکاری عرضه کنندگان محصولات بیمه ای با بازاریابان آنلاین صورت می گیرد.و همچنین با استفاده از کد تخفیف بیمه ماهان از تخفیف هات از تخفیف های ویژه بیمه ماهان بهره مند شوید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه ماهان
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10