کد تخفیف بیمه بازار تا 40 هزار تومان

معتبر تا 1 ماه بعد
کد تخفیف بیمه بازار تا 40 هزار تومان
.


 • کد تخفیف بیمه بازار تا 40 هزار تومان

  4%
  991 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما توسط تخفیف هات به بیمه بازار دعوت شدید.با ثبت نام از طریق فرم زیر از 40000 تومان تخفیف خرید بیمه ثالث در اولین سفارش بالای 500000 تومان خود استفاده کنید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی بیمه بازار، ارائه دهنده انواع بیمه:

    شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف بیمه بازار از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت انواع بیمه  تخفیف دار از سایت بیمه اقدام کنید.

  خصوصیات سایت بیمه:

   مطمئنا تشخیص این که از خدمات کدام شرکت و سایت بیمه استفاده کنید، نیازمند آن است که تعرفه های متفاوت آن ها را نسبت به هم بسنجید. حتی شاید برای گرفتن تصمیم قاطع راجب انتخاب سایت بیمه و استفاده از بیمه شخص ثالث لازم باشد که از چند نفر آگاه هم در این حوزه مشورت بگیرید. شکی نیست که رسیدگی به تمام این موضوعات سوابق بیمه هم وقت زیادی می طلبد و هم برایتان هزینه دارد. اما اگر بتوانیدخرید بیمه ، مقایسه شرکت هاو سایت بیمه های مختلف و مشاوره را یکجا انجام دهید چطور؟ یقینا کارهایی مثل چک کردن سوابق بیمه و بیمه شخص ثالث بسیار سریع تر و کم هزینه تر پیش می روند.
  هدف از راه اندازی استارتاپ «بیمه بازار» دقیقا همین مسئله است.با ثبت نام در بیمه بازار، امکان خرید و مقایسه بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه عمر از معتبرترین شرکت های خصوصی و دولتی مهیا می شود؛شما هم میتوانید با استفاده از بیمه بازار  به عنوان یک سایت بیمه معتبر استفاده کنید.پوشش‌‌‌‌های بیمه شخص ثالث به دو دسته مالی و جانی تقسیم‌‌‌‌‌ می‌شود که پوشش جانی بیمه شخص ثالث شامل غرامت فوت، نقص عضو و هزینه‌‌‌‌های درمانی افراد آسیب دیده در حوادث رانندگی است و در پوشش مالی بیمه شخص ثالث آن خسارت‌‌‌‌های مالی وارد شده به خودرو یا اموال افراد زیان دیده (به جز راننده مقصر) جبران‌‌‌‌‌ می‌شود. در بیمه بازار یا سایت بیمه های دیگر مثل بیمه دات کام میتوانید از آن بهره مند شوید.

  سقف پرداخت هزینه‌‌‌ها در پوشش جانی بیمه شخص ثالث بر اساس مبلغ دیه در ماه حرام تعیین‌‌‌‌‌ می‌گردد. سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث نیز در شرکت‌‌‌‌های مختلف بیمه متفاوت است اما حداقل پوشش مالی  تعیین شده بیمه شخص ثالث توسط بیمه مرکزی در سال 98، 9 میلیون تومان‌‌‌‌‌ می‌باشد.بیمه کردن کارمندان یا کارگران، یک الزام قانونی است که باید از طرف کارفرما رعایت شود. بر اساس قانون کار، هر کارمند یا کارگر باید ماهانه معادل ۳۰ درصد حقوقش را به عنوان حق بیمه پرداخت کند که ۲۳ درصد آن به عهده کارفرما و ۷ درصد آن سهم کارگر است. تمام این امکانات در سایت بیمه یعنی بیمه دات کام موجود است. که . 
  پیش از این برای استعلام سوابق بیمه تأمین اجتماعی باید حتماً کد سوابق بیمه خود را وارد می‌کردید که معمولاً بیشتر افراد از نحوه دسترسی به سوابق بیمه در بیمه دات کام اطلاع نداشتند و در بررسی سوابق بیمه خود به مشکل بر می‌خوردند. اما چندی است که بدون نیاز به کد سوابق بیمه در بیمه دات کام می‌توانید برای استعلام سوابق بیمه با کد ملی خود اقدام کنید. برای این کار می‌توانید به سامانه طراحی شده برای این موضوع به سایت بیمه تأمین اجتماعی و بیمه دات کام سر بزنید.
  شرکت آریا پرداز رایکا با نام تجاری بیمه دات کام در سال 1396 فعالیت خود را در زمینه بازاریابی و فروش آنلاین محصولات بیمه ای خود آغاز نمود. بیمه دات کام تا كنون توانسته است تا با به کارگیری مدیران باتجربه ومتخصصان به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر سوابق بیمه و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور گام‌های بزرگی بردارد. بیمه دات کام با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با ارائه اطلاعات دقیق امکان مقایسه سریع انواع سایت بیمه و خرید آسان را فراهم آورد. بیمه دات کام به این منظور و برای بیمه شخص ثالث فعالیت می کند تا با کمک دانش فنی خود ، همراهی شرکای تجاری و اعتماد مشتریان با تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه ، مشاوره تخصصی رایگان سوابق بیمه، ارائه خدمات و تحویل بیمه نامه به تمامی نقاط کشوردارد.
  بیمه دات کام گامی بزرگ در جهت تحقق اهداف آرمانی صنعت بیمه کشور بردارد.شما میتوانید برای استفاده از انواع بیمه های خود از سایت هایی مانند بیمه دات کام یا بیمه بازار استفاده کنید.برای استفاده از خدمات بیمه  دات کام آن را در گوگل سرچ کرده یا نرم افزار آن را از برنامه بازار دانلود کنید. شما میتوانید از خدمات بیمه بازار با تخفیف های ویژه و قیمت های مناسب استفاده کنید بیمه بازاردر مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌دار ویژه بیمه بازار ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت تخفیف هات و عضویت در خبرنامه بیمه بازار و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعیت خفیف هات از این دسته تخفیف‌های بیمه بازار باخبر شوید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه بازار
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%