کد تخفیف خانومی تا 15 هزار تومان ویژه خرید بهترین کرم ضد آفتاب و ...

معتبر تا 1 هفته بعد
کد تخفیف خانومی تا 15 هزار تومان ویژه خرید بهترین کرم ضد آفتاب و ...
.


 • کد تخفیف خانومی تا 15 هزار تومان ویژه خرید بهترین کرم ضد آفتاب و ...

  20%
  1297 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : mpnJMMS


  نحوه استفاده :
  با کپی کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی برای اولین خرید از این فروشگاه بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی سبدهای بالای 75 هزار تومان اعمال می شود. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه آنلاین خانومی،فروشنده بهترین کرم ضد آفتاب:

  خرید لوازم آرایشی و بهترین کرم ضد آفتاب، کرم ضد آفتاب پریم، ضد آفتاب الارو و ... را می توانید با کد تخفیف  خانومی تهیه کنید.
  خصوصیات بهترین کرم ضد آفتاب:

  کرم ‌های ضدآفتاب‌ که معمولاً با نام کرم آفتاب هم شهره هستند موادی هستند که با مالیدن آن‌ها بر روی سطح پوست صورت، پوست در برابر اثرات مضر نور آفتاب محافظت می ‌شود. کرم ‌های ضد آفتاب می ‌تواند به صورت لوسیون، اسپری، ژل یا سایر دارو های موضعی وجود داشته باشد این مواد با فرمولاسیون ‌های مختلفی تهیه و عرضه می‌ شوند و اگر به درستی مصرف شوند می ‌توانند تا حد زیادی مانع اشعه فرا بنفش آفتاب و اثرات منفی آن بر پوست گردند. نور آفتاب از طول موج ‌های متفاوتی تشکیل شده‌ است. اشعه ماوراءبنفش طول موج خاصی از نور خورشید است که خود به دو قسمت A وB تقسیم می ‌شود که هر دو آن‌ ها برای پوست مضر هستند. اشعه ماوراءبنفش نوع  B، در صورت تماس با پوست بر روی لایه خارجی پوست که اپیدرم نامیده می ‌شود، تأثیر می ‌گذارد و باعث ایجاد آفتاب سوختگی  می شود. لابراتوار درماتولوژی بیودرما مستقر در لیون فرانسه با همکاری نزدیک متخصصان پوست و مراکز تحقیقات معروف (CNRS, INSERM, CHU, Universities) توسعه یافته و ارائه دهنده لوازم آرایش پوستی برای تامین نسخه های پزشکی و مشاوره دارویی است. بیودرما جزء لابراتوار های منتخب متخصصان پوست فرانسه است و به اولین لابراتوار مستقل بازار فرانسه تبديل شده است. بهترین کرم ضد آفتاب بیودرما SPF 100 مناسب پوست های خشک است که در سایت خانومی با تخفیف ویژه قابل تهیه است.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهخانومی
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%