کد تخفیف سینما تیکت به مبلغ 5 هزار تومان جهت خرید بلیت سینما

معتبر تا 14 ساعت بعد
بلیت سینما
.

 • دیگر تخفیف های : سینما تیکت

 • *توضیحات وب سایت سینما تیکت، فروشنده تیکت سینما:

  برای خرید تیکت سینما به صورت آنلاین برای انواع فیلم سینمایی ایرانی، خارجی، سینمای چند بعدی و ... وب سایت سینما تیکت به کاربران خدمات عرضه می کند.

  *مشخصات خرید تیکت سینما از سینما تیکت:

  سینما تیکت یک وب سایت است که با هدف اطلاع رسانی درباره ی اخبار و حواشی اکران سینما ها و ... شکل گرفت. بعد ها رزور آنلاین بلیت سینما یکی از اهداف دیگر این وب سایت قرار گرفت. در سایت سینماتیکت امکان خرید بلیت برنامه های فرهنگی مانند کنسرت و تئاتر نیز امکان پذیر است. سینما های چند بعدی و سینما گیم ها در پارک ها و مکان های دیدنی مانند پارک پرواز، پارک نهج البلاغه، برج میلاد و ... وجود دارند که برای خرید بلیط سینما و لذت بردن از هیجان آن ها کاربران می توانند از طریق سایت سینماتیکت برای خرید تیکت سینما اقدام کنند.
  با کد تخفیف سینماتیکت خرید بلیط سینما با قیمت ارزان تری برای کاربران تمام می شود و حتی بدون داشتن کد تخفیف سینماتیکت نیز با پیشنهاد های تخفیف دار این وب سایت امکان خرید بلیط سینما با تخفیف های 5 هزار تومانی و یا درصدی امکان پذیر است. در ابتدا تیکت سینما تنها از طریق باجه های موجود در سینما ها قابل خریداری بود اما امروزه با ظهور اینترنت امکان خرید آنلاین نیز برای افرادی که می خواهند بلیط سینما را تهیه کنند فراهم شده است.
  از این وب سایت برای اکثر سینما های سراسر کشور مانند پردیس سینمایی کوروش، ایران مال، باغ کتاب، اطلس مشهد، ملت مگامال و ... و برای تمام فیلم سینمایی های روی پرده امکان تهیه تیکت سینما وجود دارد. نکته ای که لازم است بدانید این است که خرید بلیت آنلاین برای فیلم سینمایی از این وب سایت حدودا نیم ساعت مانده به شروع فیلم دیگر امکان پذیر نیست و خرید بلیت تنها با مراجعه به باجه بیلت فروشی موجود در سینما و به صورت فیزیکی امکان پذیر است.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهسینما تیکت
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف سینما تیکت به مبلغ 5 هزار تومان جهت خرید بلیت سینما

  15%
  556 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  برای دریافت کد تخفیف ۵ هزار تومانی اولین خرید سینماتیکت با کلیک برروی "خریدکنید" و ثبت نام در کتاب پلاس، می‌توانید از کدتخفیف اولین خرید بهره‌مند شوید. کافیست در صفحه مربوطه شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از ثبت نام روی دریافت کد کلیک کنید

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر، فرهنگ و آموزشی, خرید بلیط، سینما و تئاتر, سینما تیکت, 20%