فروش بخار شوی تا 10% تخفیف

معتبر تا 3 هفته بعد
10%فروش بخار شوی تا 10% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده بخار شوی:  

  بخارشوی کنوود، بخارشوی دلونگی و بخارشوی کارچر را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 10% بیشترین تخفیف خریداری کنید.

  خصوصیات بخار شوی: 

  بخارشوی با مدل ها و برندهای مختلف و ابعاد گوناگون در دیجی کالا موجد است. بخارشوی وسیله ای مناسب برای شستشوی زمین، شیشه و دیوار است. ظرفیت مخزن آب این دستگاه بر حسب لیتر است و دارای سیم بلندی نیز می باشد. دستگاه بخارشوی دارای سیستم بخار مناسب نظافت عمیق و محیط اطراف خانه است.یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه از بین بردن انواع حشرات ریز و باکتری ها می باشد و دارای تفنگ پرتاب متصل به دستگاه است.اقلام همراه بخار شوی معمولا شامل پیمانه ایمنی آبریزی مخزن، لوله انتقال دهنده بخار به تفنگ بخار دهنده، سری برس کف، سری برس کنج و زوایا،برس فرچه ای بخار دهنده برای سینک ظرفشویی، دستشویی و حمام، سری بخار دهی تزریقی با زاویه 10 درجه برای شیار های سرامیک و کاشی حمام، سری شیشه پاک کن، پارچه تنظیف جمع شونده نظافت پارچه مبل، کف و فرش و آداپتور خروجی برق می باشد. بخارشوی با رنگ های مختلف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 10%تخفیف برای مشتریان وجود دارد.

  نظرات کاربران در مورد محصول: 
  نقاط قوت این محصول: سبک و کوچک بودن، قدرت خوب بخار دهی، بسیار پر کاربرد بودن از ویژگی های مثبت این محصول می باشد.
  نقاط ضعف این محصول: نداشتن کارت گارانتی و مخزن کوچک از ویژگی های منفی دستگاه بخارشوی است.
  جمع بندی نظرات کاربران: 84% خریداران این دستگاه بخار شوی از خرید خود رضایت کامل داشته و بیش از 30 نفر از خریداران، خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش بخار شوی تا 10% تخفیف

  10% ( سود شما در این خرید : 450,000 تومان )
  883 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 4,300,000 تومان
  • 3,850,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع بخارشوی را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%