لوگو تخفیف هات

کد تخفیف بانی مد

کد تخفیف بانی مد

فرصتی مناسب برای خرید های شیک و ارزان با کد تخفیف بانی مد:شما می‌توانید در وب سایت بانی مد، تمامی خریدهای خود را انجام بدهید

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 8 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 100% چرخ گردون بانی مد

کد تخفیف 100% چرخ گردون بانی مد

با وارد کردن شماره همراه خود و ثبت پیامک ارسال شده 3 شانس چرخاندن چرخ گردون را دارید و با دعوت هر یک از دوستان خود شانس مجدد نیز دریافت می کنید. جهت انتخاب جعبه ها بر روی "چرخ گردون" کلیک نمایید تا بتوانید در بازی شرکت نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 1 میلیونی زنگ تخفیفه گردونه بانی مد

کد تخفیف 1 میلیونی زنگ تخفیفه گردونه بانی مد

در زنگ تخفیفه بانی مد با چرخاندن گردونه میتوانید از 30% تا یک میلیون تومان کد تخفیف دریافت نمایید، هر کاربر تا سه بار میتواند گردونه را بچرخاند. جهت دریافت تخفیف بر روی "گردونه شانس" کلیک نمایید.

1,000,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف بانی مد تا 80% ویژه خرید لباس مردانه و زنانه

کوپن تخفیف بانی مد تا 80% ویژه خرید لباس مردانه و زنانه

از طریق سایت تخفیف هات برای خرید محصولات مختلف از بانی مد تا 80% تخفیف را دریافت نمایید. هر 24 ساعت 12 کالای شگفت انگیز با بیشترین تخفیف ها میتوانید خریداری کنید.برای ورود به سایت بانی مد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

80% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 40% سایت بانی مد ویژه خرید ساعت

کد تخفیف 40% سایت بانی مد ویژه خرید ساعت

کاربران عزیز از 40% تخفیف ویژه برای خرید ساعت از فروشگاه اینترنتی بانی مد بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف شگفت انگیز بانی مد تا 90% ویژه کالاهای منتخب

کدتخفیف شگفت انگیز بانی مد تا 90% ویژه کالاهای منتخب

با خرید دو محصول، دومین محصول را با تخفیف 90% از وبسایت بانی مد دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

90% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف سایت بانی مد 300 هزارتومانی ویژه خرید عطر و ادکلن

تخفیف سایت بانی مد 300 هزارتومانی ویژه خرید عطر و ادکلن

با خرید 1 میلیون تومان از محصولات منتخب عطر و ادکلن از وبسایت بانی مد از 300 هزارتومان تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

300,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تا 50% تخفیف بیشتر برای انواع خرید و سویشرت مردانه

تا 50% تخفیف بیشتر برای انواع خرید و سویشرت مردانه

کالاهای برند پی لس را میتوانید با 50% تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی بانی مد دریافت نمایید. برای خرید میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف سایت بانی مد 60% ویژه محصولات باشگاه مشتریان

کد تخفیف سایت بانی مد 60% ویژه محصولات باشگاه مشتریان

برای دریافت تخفیف 60% باشگاه مشتریان میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لباس" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بانی مد 10% به همراه پرداخت 99 هزارتومانی

کد تخفیف بانی مد 10% به همراه پرداخت 99 هزارتومانی

علاوه بر این که محصولات منتخب 99 هزارتومانی است میتوانید از 10% تخفیف بیشتر با کد تخفیف بانی مد بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بانی مد 50000 تومان ویژه انواع خرید

کد تخفیف بانی مد 50000 تومان ویژه انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف بالا میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه از اپلیکیشن بانی مد برای سفارش بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کوپن و کدتخفیف بانی مد 500 هزارتومانی ویژه خرید کفش

کوپن و کدتخفیف بانی مد 500 هزارتومانی ویژه خرید کفش

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از 500 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت خرید اول و ریالی ویژه خرید کفش از بانی مد بهره شوید. جهت استفاده از تخفیف و ورود به سایت بانی مد روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
500,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
بن تخفیف بانی مد 7% تخفیف بیشتر در جشنواره بانی ناسور

بن تخفیف بانی مد 7% تخفیف بیشتر در جشنواره بانی ناسور

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 7% تخفیف بیشتر برای خرید از فروشگاه اینترنتی بانی مد از وبسایت تخفیف هات بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لباس" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

فرصتی مناسب برای خرید های شیک و ارزان با کد تخفیف بانی مد:

شما می‌توانید در وب سایت بانی مد، تمامی خریدهای خود را انجام بدهید. تمامی لباس هایی که در این وب سایت وجود دارند، با تخفیف به شما ارائه می‌شوند. خریدن لباس یکی از انتخاب های است که افراد برای آن دقت زیادی به خرج می‌دهند. در خرید لباس باید به کیفیت، رنگ و ... توجه کرد. بانی مد سعی کرده است که تمام این پارامترها را در نظر بگیرد. شما می‌توانید جدید ترین لباس های مردانه، زنانه، بچگانه را با تخفیف های مناسب در وب سایت بانی مد ببینید.

بانی مد مانتو، بانی مد بچگانه، بانی مد کفش و... از جمله انتخاب هایی می‌باشد که شما را برای خریدهای با تخفیف و در عین حال با کیفیت همراهی می‌کند. شما می‌توانید انواع پیراهن های مردانه، پولیشرت، شلوار جین زنانه و مردانه و غیره را در این وب سایت ببینید. در ادامه در خصوص کد تخفیف بانی مد توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

فروشگاه بانی مد

 

درباره‌ی بانی مد:

بانی مد فعالیت خود را در سال 1393شروع کرد. فعالیت تخصصی این وب سایت در حوزه پوشاک می‌باشد که تلاش دارد با کیفیت ترین محصولات را با کمترین هزینه ها برای مشتریان و و مخاطبان خود ارائه بدهد. این وب سایت با همکاری با برند های روز دنیا نظیر جین وست، ساموئل و کوین، بالنو، جوتی جینز کیفیت محصولات خود را به طرز قابل توجهی بالا برده است. رضایت مشتریان گواه این مسئله می‌باشد. این وب سایت بر اساس رضایتی که مشتریان از این وب سایت دارد، اهداف بلند مدتی را برای خود تعیین کرده است. این اهداف باعث می‌شوند که کیفیت و تنوع پوشاکی که در این وب سایت عرضه می‌شود، بیشتر بشود. شما می‌توانید با خرید اینترنتی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و اجناس مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید.

 

بانی مد چه امکاناتی دارد؟

علاوه بر عرضه محصول با کیفیت و بانی مد تخفیف ، این وب سایت ویژگی های دیگری نیز دارد که باعث شده است مخاطبان بیشتری داشته باشد. به چند مورد از این ویژگی ها در ادامه اشاره می‌کنیم:

  •  ارسال رایگان: ارسال رایگان پستی از ابتدا از جمله خدماتی است که این وب سایت از ابتدا در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در حال حاضر اگر شما سفارش هایی بیشتر از 150 هزار تومان داشته باشید، ارسال پستی برای شما کاملاً رایگان می‌باشد و اگر از 150 هزار تومان کمتر باشد، مبلغ 9000 تومان از شما دریافت می‌شود. این مبالغ ممکن است در آینده تغییر کند.
  •  خرید آسان: شما می‌توانید با استفاده از فیلترهای مختلف در بین محصولات جستجو کنید و پوشاک دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید.
  •  ضمانت بازگشت کالا: شما تا هفت روز پس از خرید، می‌توانید خرید خود را تعویض کنید و یا به بانی مد برگردانید.
  •  پشتیبانی بانی مد
  •  کد تخفیف بانی مد

 

در بانی مد چه محصولاتی ارائه می‌شود؟

محصولات ارائه شده توسط بانی مد در بخش لباس زنانه شامل تاپ و تی شرت، شومیز و بلوز و دامن، لباس مجلسی، کت و کاپشن، پلیور و ژاکت، سویشرت، شلوار کتان، شلوارک، تونیک، مانتو، شلوار جین است. در بخش لباس مردانه شامل پیراهن، پلیور، تیشرت، سویشرت، کت و کاپشن، شلوار جین، شلوار کتان، شلوارک، لباس زیر و خرید لباس دخترانه شامل تیشرت، کاپشن، شلوار، پلیور، کفش، پیراهن، لباس شنا،اکسسوری است. در گروه لباس پسرانه شامل پیراهن، تیشرت، کاپشن، شلوار،لباس شنا، پلیور و در گروه کلاه، دستکش، شال گردن، صندل، جوراب، کفش، کیف، لباس زیر، چتر، ساعت، شال و روسری، طلا وجواهر، زیورآلات است. در گروه زیبایی و سلامت شامل عطر و ادکلن و لوازم آرایشی می باشد. این فروشگاه امروزه به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی جین وست شناخته می‌شود و در تلاش است که همکاری خود را با برند های معتبر جهان افزایش بدهد.

خرید اتو مو از بانی مد

 

بانی مد تنها ارائه دهنده محصولات جین وست به صورت اینترنتی در ایران:

در سال 2007، اولین شعبه جین وست در خاورمیانه و در شهر دبی افتتاح شد و به دنبال آن در سال 2008، جین وست فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. این برند در حال حاضر در حال توسعه خدمات برای تبدیل شدن به یک نام تجاری جهانی می‌باشد. امروزه بانی مد تمام محصولات این برند را که از کیفیت بالایی برخور دارند به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 

کوپن و کد تخفیف بانی مد تست شده و رایگان در تخفیف هات:

شما می‌توانید کد تخفیف بانی مد که شامل بانی مد کفش, بانی مد مانتو, بانی مد تخفیف دار, بانی مد بچگانه می‌باشد را به همراه صد ها کدتخفیف دیگر مانند کد تخفیف جین وست، ارشاکو ، کد تخفیف مو تن رو، کد تخفیف مه استایل و… در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. شما برای استفاده از این کدهای تخفیف نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای ندارید و این کدهای تخفیف به طورکاملاً رایگان در اختیار شما قرار دارند. شما می‌توانید با چند کلیک ساده به این کدهای تخفیف دسترسی داشته باشید. اگر شما هم قصد خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید می‌توانید همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت برای دیجی کالا و ... نیز استفاده کنید.

ارسال نظرات