لوگو تخفیف هات

خرید بالابر و آسانسور با تخفیف ویژه

5 درصد
0
73
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
5%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید بالابر را از سایت دیجی کالا با تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
4,500,000
سود شما
225,000
قیمت جدید
4,275,000

 

خصوصیات بالابر:

آسانسور وسیله ای به شکل اتاقک متحرک است که با استفاده از این وسیله می توانید از طبقه ای به طبقه ای دیگر جا به جا شوید. به عبارت دیگر بالابر یکی از تجهیزات حمل و نقل عمومی است که به جا به جایی افراد و کالا ها کمک می کند. آسانسور ها عموما به کمک موتورهای الکتریکی باعث حرکت عمودی کابین می شوند. از انواع آسانسور می توان کششی، هیدرولیک، وینچی، مغناطیسی و کارگاهی را نام برد. شاید جالب باشد که بدانید این صنعت در ایران قدمت 80 ساله دارد. قیمت بالابر با توجه به نوع و ابعاد آن متفاوت است. وسیله ای که برای جا به جایی کالا ها و افراد استفاده می شود به نوع نفر بر و باری تقسیم می شود. امروزه قیمت بالابر در ساختمان های مسکونی و تجاری جز تأسیات اساسی به شمار می رود و هزینه بدون کد تخفیف و تعمیر و نگهداری به عهده مالکان است.

یکی دیگر از وسایلی که حمل و نقل و جا به جایی را برای افراد راحتر نموده است پله برقی می باشد. پله برقی ها در مراکز تجاری مانند پاساژ ها و مراکز خرید و همچنین پل های عابر استفاده ی زیادی دارند. استفاده از این لوازم باعث می شود تا با جا به جایی از طریق پله هایی که استاندارد در آن ها رعایت نشده است بدن شما دچار آسیب نشود و سلامتی شما در خطر نباشد. وجود این وسایل برای افراد سالمند و افراد توان یاب یا افرادی که دچار شکستگی در ناحیه پا و کمر هستند بسیار حیاتی و واجب است زیرا بالا و پایین رفتن برای این افراد خیلی سخت و گاها ناممکن است. بالابر ساختمانی را باید در مدت تعیین شده از طرف شرکت سرویس کند و این کار توسط افرادی که متخصص هستند از طرف شرکت برای شما صورت می گیرد. با استفاده از کد تخفیف سامانه یخچال و بالابر نیز می توانید با تخفیف از فروشگاه باسلام کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد