خرید لوازم بالابر و آسانسور با تخفیف ویژه

معتبر تا 3 روز بعد
1%خرید لوازم بالابر و آسانسور با تخفیف ویژه
.

 •    دنا بالابر

 • خرید لوازم بالابر و آسانسور با تخفیف ویژه

  1% ( سود شما در این خرید : 258 تومان )
  1000 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 25,800 تومان
  • 25,542 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید بالابر را از سایت بالابر آسانسور با تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت balabar-asansor،فروشنده بالابر:

  انواع مدل آسانسور برای انواع مکان ها را در سایت balabar-asansor برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات بالابر:

  آسانسور وسیله ای به شکل اتاقک متحرک است که با استفاده از این وسیله می توانید از طبقه ای به طبقه ای دیگر جا به جا شوید. به عبارت دیگر بالابر یکی از تجهیزات حمل و نقل عمومی است که به جا به جایی افراد و کالا ها کمک می کند. آسانسور ها عموما به کمک موتورهای الکتریکی باعث حرکت عمودی کابین می شوند. از انواع آسانسور می توان کششی، هیدرولیک، وینچی، مغناطیسی و کارگاهی را نام برد. شاید جالب باشد که بدانید این صنعت در ایران قدمت 80 ساله دارد. قیمت بالابر با توجه به نوع و ابعاد آن متفاوت است. وسیله ای که برای جا به جایی کالا ها و افراد استفاده می شود به نوع نفر بر و باری تقسیم می شود. امروزه قیمت بالابر در ساختمان های مسکونی و تجاری جز تأسیات اساسی به شمار می رود و هزینه خرید و تعمیر و نگهداری به عهده مالکان است.
  یکی دیگر از وسایلی که حمل و نقل و جا به جایی را برای افراد راحتر نموده است پله برقی می باشد. پله برقی ها در مراکز تجاری مانند پاساژ ها و مراکز خرید و همچنین پل های عابر استفاده ی زیادی دارند. استفاده از این لوازم باعث می شود تا با جا به جایی از طریق پله هایی که استاندارد در آن ها رعایت نشده است بدن شما دچار آسیب نشود و سلامتی شما در خطر نباشد. وجود این وسایل برای افراد سالمند و افراد توان یاب یا افرادی که دچار شکستگی در ناحیه پا و کمر هستند بسیار حیاتی و واجب است زیرا بالا و پایین رفتن برای این افراد خیلی سخت و گاها ناممکن است. بالابر ساختمانی را باید در مدت تعیین شده از طرف شرکت سرویس کند و این کار توسط افرادی که متخصص هستند از طرف شرکت برای شما صورت می گیرد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهبالابر آسانسور
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%