معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف باسلام تا 15 هزار تومان

جدیدترین و بالاترین کد تخفیف باسلام تا 15 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف سایت باسلام تا 100% ویژه ارسال کالا

آخرین و جدیدترین کد تخفیف باسلام تا 100% ویژه ارسال کالا تخفیف را تست شده و معتبر به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف با سلام تا 3 درصد

بالاترین و بیشترین کد تخفیف با سلام تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 20 هزار تومانی فروشگاه آنلاین باسلام

آخرین و جدید ترین کد تخفیف فروشگاه آنلاین باسلام به صورت تست شده و معتبر را از طریق سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف باسلام تست شده و رایگان

درباره باسلام

باسلام یک فروشگاه اینترنتی است که در آن انواع کالاها مورد خرید و فروش قرار می گیرد. در واقع مانند یک سوپر مارکت اینترنتی است که می توان از آن برای عرضه محصولات خانگی، سنتی، و محلی استفاده کرد. محصولات این فروشگاه آنلاین، به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین می توان در باسلام، این سوپر مارکت اینترنتی، اقدام به فروش کالا یا محصول کرد. از طرفی این فروشگاه اینترنتی به نوعی یک بازار اجتماعی نیز محسوب می شود که می توان از آن برای برقراری بین افراد استفاده کرد. 

خدمات باسلام

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باسلام، شامل صنایع دستی، لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، مواد غذایی، پوشاک، محصولات فرهنگی و عطاری است. این سوپر مارکت آنلاین امکان عرضه محصولات محلی، سنتی، کارگاهی و خانگی را برای افراد فراهم کرده است. خریداران می توانند با استفاده از این سوپر مارکت آنلاین، به صورت اینترنتی و مستقیم از تولید کننده محصول را خریداری نمایند. فروشندگان نیز امکان ایجاد غرفه مجازی را دارند و از طریق این غرفه های مجازی می توانند محصول خود را بدون واسطه به فروش برسانند. همچنین امکان ایجاد ارتباط بین افراد از طریق این پلت فرم و سوپر مارکت آنلاین فراهم آمده است. 

نظر مشتریان در خصوص خدمات باسلام

نظر مشتریان راجع به خدماتی که باسلام به عنوان یک سوپر مارکت اینترنتی ارائه می دهد مثبت است. زیرا امکان فروش مستقیم به محصولات مختلف را برای افراد فراهم کرده است. به گونه ای که تولید کننده های انواع محصولات خانگی می توانند با استفاده از این فروشگاه آنلاین اقدام به فروش کالای خود کنند. خریدار نیز می تواند بدون واسطه کالا یا محصول مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری نماید. 

ارائه کد تخفیف های ویژه باسلام در سایت تخفیف هات

برای استفاده ازخدمات این فروشگاه می توانید از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید و با استفاده از کدهای تخفیف این خدمات را با قیمت های مناسب تری دریافت کنید.