لوگو تخفیفهات
کد تخفیف باسلام

کد تخفیف باسلام

در فروشگاه اینترنتی باسلام شما می توانید انواع کالا ها و نیاز های خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای دریافت جدید ترین کد تخفیف باسلام به تخفیف هات مراجعه کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.6 از 11 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف خرید اول با سلام تا 60 هزار تومان

کد تخفیف خرید اول با سلام تا 60 هزار تومان

با استفاده از کد تخفیف بالا می توانید از 40% تخفیف اولین خرید برای خرید انواع محصولات از فروشگاه محلی و خانگی باسلام با سقف تخفیف 60 هزارتومان و برای خرید بالای 200 هزارتومان دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
60 هزارتومان حداکثر تخفیف
ویژه سفارش اول
60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 50% ارسال رایگان باسلام

کد تخفیف 50% ارسال رایگان باسلام

با وارد کردن کد تخفیف از 5% تخفیف باسلام تا سقف 25 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول برای سفارش های بالای 90 هزارتومان با 50% تخفیف هزینه ارسال بهره مند شوید. برای اعمال کد تخفیف، کد را کپی کرده و میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

90 هزارتومان حداقل خرید
25 هزارتومان حداکثر تخفیف
بدون محدودیت سفارش اول
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف باسلام جدید بدون محدودیت حداقل خرید

کد تخفیف باسلام جدید بدون محدودیت حداقل خرید

با استفاده از کد تخفیف بالا از 7% تخفیف خرید انواع محصولات با حداکثر تخفیف 50 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت باسلام اعمال شود.

بدون محدودیت سفارش اول
50 هزارتومان حداکثر تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف با سلام تا 50 هزار تومان بدون محدودیت

کد تخفیف با سلام تا 50 هزار تومان بدون محدودیت

شما از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف هنگام خرید از 8% تخفیف برای سفارش های بالای 90 هزارتومان و حداکثر تخفیف 50 هزارتومان برای خرید انواع محصولات بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت باسلام برای شما منظور گردد.

90 هزارتومان حداقل خرید
بدون محدودیت سفارش اول
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بدون محدودیت مواد غذایی اپلیکیشن و سایت باسلام

کد تخفیف بدون محدودیت مواد غذایی اپلیکیشن و سایت باسلام

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 6% تخفیف محصولات موادغذایی فروشگاه اینترنتی محصولات خانگی و محلی باسلام برای سفارش های بالای 80 هزارتومان تا سقف 50 هزارتومان تخفیف بهره مند شوید. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت باسلام برای شما منظور گردد.

80 هزارتومان حداقل خرید
50 هزارتومان حداکثر تخفیف
بدون محدودیت سفارش اول
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی باسلام

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی باسلام

با استفاده از کد تخفیف از ۴۰ هزار تومان تخفیف فروشگاه باسلام، بدون محدودیت سفارش اول و برای حداقل خرید ۴۰۰ هزار تومان به همراه ارسال رایگان ویژه خرید از غرفه تک دوخت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت موردنظر برای شما اعمال شود.

سفارش اول
400 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف باسلام تا 6% برای انواع خرید

جدیدترین کد تخفیف باسلام تا 6% برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف بالا می توانید از 6% تخفیف برای سفارش بالای 90 هزارتومان تا سقف تخفیف 25 هزارتومان بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد تخفیف برای محصولات دارای کدتخفیف می باشند اعمال می شود. برای استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25 هزارتومانی حداکثر تخفیف
90 هزارتومان حداقل خرید
6% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف با شرکت در بازی نقش برگردون باسلام

دریافت کد تخفیف با شرکت در بازی نقش برگردون باسلام

شما می توانید در بازی نقش برگردون باسلام شرکت کرده و از کدتخفیف های موجود برای خرید روزانه خود را بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست یکی از کارت ها را انتخاب کرده و تصویر آن را به خاطر بسپارید و کارت مشابه آن را پیدا نمایید. جهت شرکت در این بازی بر روی "بازی نقش برگردون" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اولین خرید باسلام 5% ویژه انواع خرید

کد تخفیف اولین خرید باسلام 5% ویژه انواع خرید

با وارد کردن کد بالا از 5% تخفیف خرید برای سفارش های بالای 100 هزارتومان با سقف تخفیف 50 هزارتومان از فروشگاه محلی و خانگی باسلام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت باسلام برایتان اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
50 هزارتومان حداکثر تخفیف
5% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
 باسلام کد تخفیف تا 70% برای خرید آنلاین

باسلام کد تخفیف تا 70% برای خرید آنلاین

با استفاده از کد اختصاصی تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 70% تخفیف هزینه ارسال تا سقف تخفیف 15 هزارتومان برای سفارش های بالای 60 هزارتومان بهره مند شوید.برای اعمال تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت باسلام برای شما منظور گردد.

60 هزارتومان حداقل خرید
15 هزارتومان حداکثر تخفیف
70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کانال کد تخفیف باسلام 20% ویژه محصولات ثامن

کانال کد تخفیف باسلام 20% ویژه محصولات ثامن

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 20% تخفیف خرید از محصولات ثامن برای حداقل خرید 2 محصول با سقف تخفیف 100 هزارتومان از فروشگاه محلی و خانگی باسلام دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف تا 55 هزارتومانی در فروشگاه باسلام

کوپن تخفیف تا 55 هزارتومانی در فروشگاه باسلام

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 45 هزارتومان تخفیف برای انواع سفارش و 10 هزارتومان تخفیف برای ارسال محصولات بیش از 110 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

110 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
55,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

کد تخفیف باسلام:

“باسلام” یک فروشگاه اینترنتی است که در آن انواع کالاها مورد خرید و فروش قرار می گیرد. در واقع مانند یک سوپر مارکت اینترنتی است که می توان از آن برای عرضه محصولات خانگی، سنتی، و محلی استفاده کرد. محصولات این فروشگاه آنلاین، به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می شود و با ارسال رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین می توان در باسلام، اقدام به فروش کالا یا محصول کرد. از طرفی این فروشگاه اینترنتی به نوعی یک بازار اجتماعی نیز محسوب می شود که می توان از آن برای برقراری بین افراد استفاده کرد. باسلام در مناسبت‌های مختلف پیشنهادهای تخفیف‌داری مانند کد تخفیف باسلام اولین خرید، جدیدترین کد تخفیف باسلام، کانال کد تخفیف باسلام ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت تخفیف هات و عضویت در خبرنامه باسلام از کد تخفیف با سلام ، تخفیف های باسلام مطلع شوید.
 

سایت باسلام

خدمات باسلام:

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باسلام، شامل صنایع دستی، لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، مواد غذایی، پوشاک، محصولات فرهنگی و عطاری است. این فروشگاه آنلاین امکان عرضه محصولات محلی، سنتی، کارگاهی و خانگی را برای افراد فراهم کرده است. خریداران می توانند با استفاده از این سوپر مارکت آنلاین، به صورت اینترنتی و مستقیم از تولید کننده محصول را با کد تخفیف با سلام، کد تخفیف باسلام اولین خرید،جدیدترین کد تخفیف باسلام با ارسال رایگان خریداری نمایند. فروشندگان نیز امکان ایجاد غرفه مجازی را دارند و از طریق این غرفه های مجازی می توانند محصول خود را بدون واسطه به فروش برسانند. همچنین امکان ایجاد ارتباط بین افراد از طریق این پلتفرم و سوپر مارکت آنلاین فراهم آمده است. با کد تخفیف هزار و یک برگ میتوانید انواع محصولات گیاهی و عرقیجات را با تخفیف ویژه دریافت کنید.

 

دسته بندی محصولات باسلام:

در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این فروشگاه می پردازیم:

  • انواع مواد غذایی شامل: نوشیدنی ها، پروتئینی، میوه و سبزیجات تازه و…
  • مد و پوشاک شامل : انواع لباس های مردانه، زنانه و…
  • خانه و آشپزخانه شامل : لوازم آشپزخانه، پخت و پز، لوازم خانه مانند مبل، فرش و…
  • آرایشی بهداشتی
  • صنایع دستی
  • و…

 

تخفیفات باسلام، فرصتی برای خرید ارزان تر:

فروشگاه باسلام، محصولات زیادی را پوشش می دهد و باتوجه که کاهش قدرت خرید افراد،کد تخفیف با سلام ویژه ای را عرضه می کند. این تخفیف ها در کمپین ها، جشنواره ها و مناسب های روزانه عرضه می شود. البته دسته دیگری از تخفیف های این فروشگاه به صورت روزانه هستند و برای برخی محصولات فعال می شوند. شما برای دریافت جدیدترین تخفیف های باسلام،جدیدترین کد تخفیف باسلام،کانال کد تخفیف باسلام، تخفیف های باسلام ، کد تخفیف تیمچه و کد تخفیف ایسام می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.
 

داشتن غرفه در فروشگاه اینترنتی با سلام:

امروزه افراد تنها با داشتن رایانه یا موبایل و به کمک اینترنت، این امکان برایشان مهیا شده است تا کسب و کار خانگی و محلی خودشان را راه اندازی کنند، اما ممکن است دسترسی به فضای گسترده‌ی خریدارها به این راحتی ها مهیا نباشد. فروشگاه اینترنتی باسلام، سرقفلی کسب و کارتان را به دست خودتان می دهد و این امکان را فراهم کرده است تا از طریق ارتباط با افراد دیگر در طی زمان دیده شوید. بنابراین اگر شما هم از مهارت و هنری برخوراد هستید میتوانید در این سایت به صورت رایگان ثبت‌نام کنید؛ پنل فروش شخصیتان را بسازید. و محصولاتتان را به صورت اینترنتی و با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود در یک بستر ایمن به فروش برسانید تا کسب و کارتان شناخته شود و بیشتر گسترش یابد.
 

خرید از باسلام ؛ بدون واسطه خرید کنید:

سایت با سلام؛ بستری آنلاین برای کسب و کارهای خانگی و محلی‌ می باشد. شما به راحتی می توانید در این بازار آنلاین به آسانی از میان هزاران غرفه متنوع، محصول مورد نیازتان را انتخاب و تهیه کنید. اگر که از طرفداران محصولات خانگی و محلی هستید، این سامانه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود چرا که بدون اینکه مسافت زیادی را بخواهید متحمل شوید تنها با چند دقیقه چرخیدن در فروشگاه باسلام می توانید به کلیه مناطق ایران به صورت مجازی سر بزنید و به صورت مستقیم و خیلی ساده از غرفه ‌دارهای آنجا محصولات محلی خودتان را تهیه و با کدتخفیف باسلام، کانال کد تخفیف باسلام و سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ شاپ و کد تخفیف دیجی استایل با ارسال رایگان خریداری نمائید. 
 

ارسال رایگان باسلام

نحوه خرید کردن از سایت باسلام:

ابتدا وارد سایت شوید و محصولات دلخواهتان را جستجو نمایید. در این بخش می توانید محصولات متنوع را مشاهده کنید و کیفیت‌ها را بسنجید و از میان هزاران بخش که غرفه‌دار هستند، بهترین‌ها را برای خرید با کدتخفیف باسلام انتخاب کنید و کالای خود را سفارش دهید. افرادی که در این سایت صاحب غرفه هستند نیز موظف هستند محصول مورد نیاز و سفارشی را برای شما آماده ‌کنند، و به آدرسی که ثبت کرده اید بسته را پست ‌کنند.

برای آموزش نحوه خرید از باسلام و نحوه استفاده از کد تخفیف باسلام به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

خرید امن و پشیبانی 24 ساعته فروشگاه باسلام:

کارشناسان پشتیبانی فروشگاه با سلام به صورت تمام وقت پاسخگوی نیاز شما کاربران عزیز هستند. فروشگاه با سلام این امکان را ایجاد کرده است تا مشتریان با اطمینان کامل خرید از باسلام را داشته باشند. به گونه ای که بعد از پرداخت هزینه محصولی که خریداری کرده اند، درصورت نداشتن رضایت از محصول دریافتی و برگشت محصول، سایت با سلام هزینه پرداخت شده را باز می گرداند و در صورت رضایت آن هزینه برای فروشنده محصول ارسال می شود. کارشناسان باسلام 24 ساعته برای راهنمایی و پاسخگویی به سوالات کاربران و فروشند های سایت باسلام، در دسترس هستند.

مزایای خرید اینترنتی از باسلام:

باسلام از هفت بازارچه اصلی تشکیل شده است؛ از بازارچه های اصلی می توان به غرفه های مواد غذایی، لوازم آرایش و بهداشتی، محصولات فرهنگی، لوازم خانگی مانند ظروف مسی دست ساز، صنایع دستی و پوشاک و بازارچه عطاری نیز اشاره کرد. بازار آنلاین این امکان را برای شما مهیا کرده است تا با خرید مستقیم از تولیدکننده‌های ایرانی، لذت خرید محصولات طبیعی، روستایی، محلی و جذاب به صورت آنلاین را تجربه کنید. تجربه ناب در هنگام خرید اینترنتی با سلام آشناشدن با قصه غرفه‌داران این سامانه و زندگی‌هایشان، یک هفته ضمانت بازگشت پول پس از خرید از مزیت های اصلی این سامانه به حساب می آیند. علاوه بر این‌ها، تیم پشتیبانی باسلام همیشه پاسخگوی شماست.
 

ارائه کد تخفیف باسلام تست شده و رایگان در تخفیف هات:

نظر مشتریان راجع به خدماتی که باسلام به عنوان یک سوپرمارکت اینترنتی ارائه می دهد مثبت است. زیرا امکان فروش مستقیم به محصولات مختلف را برای افراد فراهم کرده است. به گونه ای که تولید کننده های انواع محصولات خانگی می توانند با استفاده از این فروشگاه آنلاین اقدام به فروش کالای خود کنند. در روش خرید اینترنتی با سلام می تواند بدون واسطه کالا یا محصول مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری نماید. برای استفاده از خدمات این فروشگاه و دریافت کد تخفیف باسلام، کد تخفیف باسلام اولین خرید ، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه می توانید از سایت تخفیف هات استفاده کنید و با استفاده از کدهای تخفیف این خدمات را با قیمت های مناسب تری دریافت کنید.

 

ارسال نظرات