کد تخفیف 200 سکه رایگان بازی کوییز اف کینگز

معتبر تا 1 هفته بعد
 کد تخفیف 200 سکه رایگان بازی کوییز اف کینگز
.

 • دیگر تخفیف های : کوییز اف کینگز

 • توضیحات سایت اینترنتی کوییز اف کینگ ، ارائه دهنده بازی آنلاین:

  با استفاده از سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف کوییز آف کینگز میتوانید با دانلود بازی کوییز آف کینگز شامل 200 سکه رایگان شوید و از تخفیف های ویژه نیز بهرمند شوید و در این بازی آنلاین استفاده کنید.

  خصوصیات بازی کوییز اف کینگ:


  بازی فکری بسیاری برای سرگرم کردن خود در اوقات بیکاری و یا فراغت ما وجود دارند. بازی هایی که امروزه در فضای اینترنت وجود دارند بسیار هیجان انگیز هستند. اما بسیاری از این بازی ها فقط در حد بازی هستند و فراتر از بازی سودی ندارند. یک بازی آنلاین که امروز بین جوانان و نوجوان بسیار محبوب شده است بازی کوییز اف کینگ است. بازی کوییز اف کینگز تنها فقط بازی نیست.
  بازی جدید اندروید یا بازی آنلاین اندروید در بازار یا سایت های اینترنتی فراوان است اما بازی کوییز اف کینگز یک بازی جدید اندروید و بازی آنلاین اندروید است که علاوه بر بازی کردن شما میتوانید بر اطلاعات عمومی خود بیافزاید و مطالب بسیاری در زمینه های مختلف یاد بگیرید. این بازی جدید اندروید و بازی آنلاین اندروید قابلیت های دیگری نیز دارد که ارزش دانلود کوییز اف کینگز را بالا میبرد. در سال 96 کسانی که به دانلود کوییز اف کینگز پرداخته بسیار راضی بوده اند و  بازی کوییز اف کینگ بهترین بازی سال 96 از نظر داوران و مردم بوده است.
  با دانلود کوییز اف کینگ شما بازی گروهی میکنید و در کنار دوستانتان میتوانید رقابت کنید. امکان ساختن گروه با امکان دعوت دوستان و تعیین مدیر و معاون گروه و رقابت و کل کل با بقیه ی گروه ها در این بازی وجود دارد که این بازی را جذاب میکند. علاوه بر تمامی این امکانات شما با دانلود کوییز اف کینگز میتوانید با هم تیمی ها و حریف خود در مسابقه به صورت انفرادی چت کنید. هر چه سریع تر بازی کوییز اف کینگ که به شدت اعتیاد آور را نصب کنید و 200 سکه رایگان دریافت کنید. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهکوییز اف کینگ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف 200 سکه رایگان بازی کوییز اف کینگز

  5%
  3473 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : fast359046


  نحوه استفاده :
  شما از طریف سایت تخفیف هات با وارد کردن کدتخفیف می توانید برای بازی کوییز اف کینگ 200 سکه دریافت کنید. برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید

  خرید کنید

  برچسب ها: %10