لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 45% ویژه بازی بیلیارد

45% تخفیف
0
50
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت نت برگ ویژه بازی بیلیارد بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

بازی بیلیارد، جذاب و سرگرم کننده:

بازی بیلیارد یکی از پر طرفدار ترین بازی ها است که بسیار پر هیجان و سرگرم کننده می باشد. این بازی توسط روسی ها و انگلیسی ها وارد ایران شده است. تا قبل از سال 1342 این بازی تنها به صورت خصوصی توسط نظامیان، هنرمندان و ... انجام می شده است. از سال 1342 به بعد بازی بیلیارد عمومیت بیشتری پیدا کرد و باشگاه بیلیارد های متعددی در سطح کشور ایجاد شد. فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران در سال 1380 تأسیس شد و از آن سال به بعد این بازی بسیار شناخته تر شد.

تجهیزات لازم برای بازی بیلیارد:

برای بیلیارد نیز مانند تمامی ورزش ها و بازی ها تجهیزاتی مورد نیاز است تا با تجهیزات مناسب بازی انجام شود. مواردی که در ادامه نام می بریم از تجهیزات لازم برای ورزش بیلیارد می باشد:

• میز بیلیارد

• توپ بیلیارد

• گچ

• تیپ

• چوب

• رست

• مثلث

• مگنت

بیلیارد


 

میز بیلیارد: میز این بازی به شکل مستطیل است و سطح آن با پارچه ی سبز رنگی پوشیده شده است. در گذشته این پارچه ی سبز رنگ معمولا از جنس نمد بود اما در حال حاضر از پشم شیشه یا پشم معمولی و یا به صورت ترکیبی برای پوشش سطح آن استفاده می شود.

توپ بیلیارد: مدتی توپ های این بازی باید از خاک رس، عاج و ترکیبات دیگری ساخته می شدند اما در حال حاضر توپ های آسیایی از رزین های پلی استری ساخته می شوند. در این حالت توپ ها با هزینه ی ارزان تری تولید می شوند.

گچ: گچ به نوک چوب بازی زده می شود تا تماس خوبی بین چوب و توپ بر قرار شود.

تیپ: تیپ روی نوک چوب بازی نصب می شود تا آسیبی به چوب وارد نشود و امکان ضربه های چرخشی و مختلف را میسر کند. جنس تیپ از چرم و مواد فشرده می باشد.

چوب: چوب وسیله ای است برای ضربه زدن به توپ که معمولا از جنس چوب درخت زبان گنجشک، چوب افرا و یا فایبرگلاس می باشد.

رست: از رست زمانی استفاده می شود که توپ سفید در دسترس نباشد و شکل ظاهری آن شبیه به چوب عادی است.

مثلث: از مثلث برای چیدن توپ ها در آغاز بازی استفاده می شود.

مگنت: وسیله ای که از آن برای نگهداری گچ در حین بازی استفاده می شود.

آموزش بیلیارد


 

قوانین آموزش بیلیارد:

برای آموزش بیلیارد لازم است که با اصطلاحات این بازی آشنایی کاملی داشته باشید. قوانین و اصطلاحاتی که در این بخش بررسی می کنیم مربوط به قوانین استاندار جهانی می باشد. برای آشنایی با اصطلاحات رایج بازی بیلیارد از مطالعه ی مباحث زیر غافل نشوید:

پیتوک: پیتوک توپ سفید بدون شماره ای است که بازیکن تنها حق دارد که به این توپ ضربه بزند.

توپ هدف: منظور از توپ هدف، توپ اولی است که پیتوک به آن ضربه می زند.

Break: اولین ضربه ای که به توپ های مرتب چیده شده، زده می شود Break می گویند.

Pocketing a ball یا Sinking: منظور رفتن توپ به داخل پاکت است.

Scratch: این عمل در واقع زمانی اتفاق میافتد که توپ حریف را وارد پاکت کنید. هنگامی که این اتفاق بیفتند جریمه خواهید شد.

Frozen: به شرایطی گفته می شود که توپ هدف به دیواره های میز و یا به توپ های دیگری چسبیده باشد.

Position play: منظور موقعیت و استراتژی بازی است.

Banking a shot: منظور ضربه ای است که به پیتوک وارد می شود و با همان یک ضربه توپ به داخل پاکت می رود.

Combination: منظور زمانی می باشد که ضربه ای به پیتوک وارد می شود و پیتوک به یکی از توپ های شما ضربه وارد می کند و آن توپ نیزبه توپ هدف ضربه وارد می کند و توپ هدف را هدایت می کند.

این اصطلاحات و قوانین بازی برای آموزش بیلیارد بسیار مناسب است و یادگیری آن ها روند بازی را برایتان راحت و آسان خواهد کرد.

میز بیلیارد


 

کد تخفیف نت برگ ویژه بازی بیلیارد:

قیمت بیلیارد معمولا گران است و رفتن به باشگاه بیلیارد نیز هزینه ی زیادی را می خواهد. برای ارزان تر شدن قیمت بیلیارد وب سایت تخفیف هات کد تخفیف نت برگ ویژه بازی بیلیارد را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. در صورتی که قصد دارید قیمت بیلیارد و هزینه های این تفریح برای شما ارزان تر و مقرون به صرفه تر باشد می توانید از خدمات تخفیف هات استفاده نمایید. تمامی تخفیف های این وب سایت علاوه بر اینکه کاملا رایگان هستند، تست شده و معتبر نیز می باشند. لازم به ذکر است که برای تمامی مراکز تفریحی ورزشی شامل باشگاه ها، شهربازی ها و ... می توانید از تخفیف هات، تخفیف های باورنکردنی دریافت نمایید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد