تخفیف خرید محصولات دیجیتالی ای دیتا

درباره تولید کننده

 ای دیتا، شرکت فعال در حوزه فن آوری است که به تولید انواع حافظه ها و ابزارهای ذخیره سازی اعم از فلش، مموری، هارد اکسترنال، رم و پاور بانک می پردازد. این شرکت در سال 2001 بنیان نهاده شده است و موسس شرکت سیمون چن می باشد. این شرکت در تایلند تاسیس شد.

محصولات تولید کننده

محصولات و کالاهای شرکت ای دیتا درحوزه تولید حافظه های ذخیره سازی است. خط تولید کالاهای اصلی شرکت ای دیتا شامل ماژول های DRAM، درایوهای یو اس بی، دیسک های سخت یو اس بی، کارت های حافظه و رم است و همچنین محصولاتی مانند قاب دیجیتال، کارت های حافظه خارجی، پاور بانک، شارژر، کابل ها و اکسسوری ها نیز از دیگر تولیدات این برند فعال در حوزه فن آوری است.  

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات تولید کننده

فلش مموری این برند یک ابزار ذخیره سازی خوب، سبک و مناسب است که به خوبی می تواند اطلاعات شما را در خود جای داده و پاسخگوی نیاز شما در داشتن ابزارهای مناسب ذخیره سازی است. 
در مورد هارد اکسترنال برند ای دیتا گفته شده است ضد آب و ضد ضربه است و می تواند از اطلاعات شما به خوبی محافظت کند. سرعت انتقال مناسبی دارد و دارای تنوع رنگ بر اساس سلیقه مشتری می باشد. اگر قصد خرید رم، پاور بانک، هارد اکسترنال و محصولاتی از این دست دارید می توانید با اطمینان از کیفیت این برند از آن خریداری کنید. 

ارائه محصولات تولید کننده در سایت تخفیف هات

برای خرید ارزان تر و با قیمت مناسب تر کالاها و محصولات شرکت ای دیتا می توانید از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید و محصولات دیجیتالی این شرکت را به صورت مناسب تری خریداری نمایید. 

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.