معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کدتخفیف ایران سرور ویژه مسابقه

آخرین و جدیدترین کدتخفیف ایران سرورویژه خدمات سایت ساز را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایران سرور تا 10% ویژه خرید vps

آخرین و جدیدترین کد تخفیف ایران سرور ویژه خرید vps، دامنه بین المللی و سرور مجازی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد هدیه ایران سرور ویژه خرید سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز

آخرین و جدیدترین کد هدیه ایران سرور ویژه خرید سرور اختصاصی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایران سرور ویژه خرید هاستینگ و هاست وردپرس

آخرین و جدیدترین کد تخفیف ایران سرور ویژه خدمات هاستینگ و هاست وردپرس را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایران سرور تا 20% ویژه هاست ابری

آخرین و جدیدترین کد تخفیف ایران سرور را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف ایران سرور تست شده و رایگان

درباره ایران سرور

ایران سرور، در حوزه خدمات پشتیبانی و میزبانی وب فعالیت دارد. این شرکت از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه یکی از مهمترین گزینه های میزبانی وب در ایران است. این شرکت برای خرید هاست، اعم از هاست رایگان، هاست ارزان قیمت، و انواع هاست ها مانند هاست لینوکس مناسب است. این شرکت یکی از سه سرویس دهنده برتر ایران است.

محصولات ایران سرور

خدمات ارائه شده توسط ایران سرور، شامل خرید سرور اعم از سرور اختصاصی، سرور مجازی؛ و خرید هاست است. انواع هاست اعم از هاست لینوکس، هاست وردپرس، هاست ابری لینوکس، هاست میزبانی ایمیل، هاست ویندوز توسط ایران سرور ارائه می شود.همچنین می توانید برای برخورداری از هاست رایگان یا خرید هاست ارزان قیمت نیز به ایران سرور مراجعه کنید. از ویژگی های ایران سرور، بهره مندی از کارشناسان زبده هاستینگ، به روز بودن خدمات و سرویس های آن، هزینه ها و قیمت مناسب، پشتیبانی در سطح بالا در مورد تمامی خدمات است.

نظر مشتریان در خصوص محصولات ایران سرور

طبق نظرات مشتریان در فروم های اینترنتی، آنها از خدمات ایران سرور رضایت دارند و به نکاتی مانند پیشتیبانی عالی و حرفه ای، اشاره کرده اند. ضمن این که با استفاده از خدمات ایران سرور می توان به ثبت دامنه و خدماتی چون اخذ گواهی SS، لایسنس ها، فضای پشتیبان، اجاره IP، نقد کردن درآمد ارزی و غیره نیز پرداخت. 
ضمن این که کسانی که تمایل داشته باشند با هزینه های کمتری هم خرید هاست داشته باشند می توانند از امکانات خرید هاست رایگان یا هاست ارزان قیمت استفاده کنند که خود باعث افزایش رضایت خاطر مشتریان می شود. این شرکت در بازار کار به مدت هفده سال فعالیت دارد و توانسته است بیش از 50 هزار مشتری جذب کند. 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ایران سرور در سایت تخفیف هات

برای بهره مندی از خدمات ایران سرور با قیمت مناسب تر، می توانید از تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کرده و از خدماتی مانند خرید هاست  با قیمت مناسب تری برخوردار شوید.