خرید انواع کاندوم مردانه با ۵۴% تخفیف

معتبر تا 6 روز بعد
54%خرید انواع کاندوم مردانه با ۵۴% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : ناچ کدکس

 • *توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده انواع کاندوم مردانه: 

  انواع کاندوم مردانه و محصولات بهداشتی جنسی در دیجی کالا موجود می باشد که می توانید تا 5۴% تخفیف این محصولات را خریداری کنید.


  *خصوصیات انواع کاندوم مردانه:

   کاندوم چیست؟ پوشش کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم اندام جنسی مرد با اندام شریک جنسی او و ورود اسپرم به بدن زن به منظور پیشگیری از بارداری و همچنین جلوگیری از انتقال میکرو ارگانیسم های بیماری زا و انتقال بیماری های آمیزشی مورد استفاده قرار می گیرد. سطح برخی از کاندوم ها برای بالا بردن اطمینان در جلوگیری از بارداری از مایع اسپرم کش پوشیده شده است که این پوشش از جنس لاتکس است. از مدل های مختلف کاندوم می توان انواع کاندوم مردانه (خاردار، معمولی و...)، کاندوم زنانه (ضد HIV)، کاندوم لاتکس، کاندوم غیر لاتکس، کاندوم پوست بره، کاندوم اسپرم کش، کاندوم طعم دار و ... را نام برد.

  کاندوم خاردار دارای نقطه های ریز اما برجسته ای است که برای افزایش تحرک نقاط حساس بر روی بدنه ی کاندوم تعبیه شده اند و تعداد و نوع آنها متفاوت است. برخی از مدل های کاندوم خاردار از ابتدا تا انتها دارای خار هستند و برخی دیگر فقط در قسمت هایی دارای خار می باشند. علاوه بر تعداد خارها، درشتی و بزرگی خار کاندوم های مختلف متفاوت است. مجموعه 24 عددی انواع کاندوم مردانه شامل کاندوم ناچ کدکس مدل MASTER 3IN1 (بسته12 عددی) به همراه کاندوم ناچ کدکس مدل بلیسر (بسته 12 عددی) شامل کاندوم خاردار، تأخیری، میوه ای، شیاردار و افزاینده میل جنسی از جنس لاتکس در دیجی کالا موجود است که رضایت خرید این محصول 93% است که می توانید با ۵۴% تخفیف این محصول را خریداری کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهچین

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید انواع کاندوم مردانه با ۵۴% تخفیف

  54% ( سود شما در این خرید : 19,000 تومان )
  1003 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 35,000 تومان
  • 16,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید انواع کاندوم مردانه را از سایت دیجی کالا با ۵۴% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: ورزش، سلامت و پزشکی, زناشویی و بهداشت زنان, دیجی کالا, ۶۰%