کد تخفیف اقامت24 تا 30 هزار تومان

معتبر تا 1 هفته بعد
کد تخفیف اقامت24 تا 30 هزار تومان
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات سایت اینترنتی اقامت24 ، رزرو آنلاین هتل:

  رزرو آنلاین هتل مورد نظر خود را برای سفرهای داخلی در هر شهری با دریافت کد تخفیف اقامت24  با هزینه هایی مناسب رزرو کنید.

  خصوصیات سایت اقامت24:

  اقامت24 مرکز ملی رزرو آنلاین هتل به عنوان اولین و تنها مرکز رسمی رزرو هتل در ایران است. اقامت24 موافقت اصولی سازمان هایی از جمله میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه دارا است. اقامت24 فعالیت خود را در راستای آسان تر شدن سفر مسافران در سال 1385 آغاز کرد. اقامت 24 مقام های بسیار زیادی در این زمینه کسب کرده است.

  از جمله این مقام ها: کسب مقام برتر نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوری و مردمی، کسب لوح افتخار هشتمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب گاه های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیاری از مقام های دیگر که با مراجعه به سایت اقامت 24 میتوانید از آن ها اطلاع پیدا کنید. با مراجعه به اقامت 24 ابتدا مقصد مورد نظر خود را وارد میکنید سپس تاریخ را مشخص میکنید پس از آن هر مدت زمانی را که قصد ماندن دارید را مشخص نموده و سپس به جستجوی محل مورد نظر میپردازید.
  تنوع اقامتگاه های موجود در سایت اقامت 24 بسیار فراوان است که بر اساس معیارهای خود میتوانید برای ماندن آن ها را انتخاب کنید. علاوه بر تنوع بسیار بالا قیمت اقامتگاه های مختلف متفاوت است و شما با توجه به هزینه ی مورد نظر میتوانید اقامتگاهی مناسب برای خود رزرو کنید. برای مثال اقامتگاه‌های شهر مشهد تنوع بسیار زیادی دارند. در سایت اقامت24 این اقامتگاه ها دسته بندی شده اند شما به آسانی میتوانید اتاق ها و بخش های مختلف اقامتگاه مورد نظر خود را مشاهده و بررسی کنید.
  تمامی اقامتگاه های ایران را میتوانید با این سایت برای سفر خود مشاهده کنید و پس از آن رزرو کنید. پشتیانی این سایت 24 ساعته است و در صورت بروز مشکل میتوانید از بخش پشتیبانی کمک بگیرید. با تخفیف های موجود در این سایت با قیمت هایی بسیار مناسب میتوانید به صورت آنلاین اقامتگاه رزرو کنید و سفری اقتصادی را تجربه کنید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهاقامت24
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف اقامت24 تا 30 هزار تومان

  10%
  812 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با عضویت در خبرنامه اقامت 24، وارد کردن ایمیل، اسم و شماره همراه کد تخفیف 30 هزار تومانی برای اولین رزرو دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %10