کد تخفیف 10% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

منقضی شد
کد تخفیف 10% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب
.


 • کد تخفیف 10% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

  10%
  974 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : shabmopon40


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه‌ در وبسایت شب برای سفارش های بالای 400 هزار تومان بهره‌مند ‌شوید. لازم به ذکر می باشد که این کد تخفیف ویژه اولین رزرو می باشد. برای ورود به وبسایت شب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی شب،ارائه دهنده ویلا، سوئیت :

  برای رزرو هتل، سوئیت، اقامتگاه بومگردی و ویلا در انواع شهرها می توانید از طریق سایت شب به صورت آنلاین اقدام کنید و با داشتن کد تخفیف شب سایت تخفیف هات از تخفیف ویژه بهره مند شوید.

  مشخصات رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه شب:

  از آن جایی که زندگی آنلاین در بین همه ی مردم محبوبیت خاصی دارد و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است بسیاری از خدماتی که قبلا به صورت حضوری انجام می شد امروزه به صورت آنلاین انجام می شود. صنعت گردشگری هم امروزه با فضای آنلاین آمیخته شده است و کاربران می توانند از سرویس های آنلاین برای گردشگری استفاده کنند. وب سایت شب محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی با گردشگران است که مسافران به صورت کوتاه مدت خانه های مالکین را اجاره می کنند. در این وب سایت میزبانان تصاویر و اطلاعات محل اقامتی مورد نظر مانند سوئیت، ویلا و ... را ثبت می کنند تا کاربرانی که به دنبال اجاره اقامتگاه بومگردی، سوئیت و ... هستند از طریق این سایت برای رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه خود اقدام کنند. 

  از مزایای انتخاب این سایت برای رزرو آنلاین محل اقامت در شهر های مختلف گفتگو با میزبان پیش از پرداخت رزرو، بیمه ی رایگان اقامت (اقامت گردشگران توسط بیمه سامان به صورت رایگان صورت می گیرد)، تضمین تمیزی محل اقامت و پشتیبانی تا پایان سفر می باشد. گردشگران قبل از رزرو هتل، اقامتگاه، سوئیت و ... می توانند در این سایت عکس ها، ویژگی و قیمت های مکان های اقامتی مختلف را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنند تا با دید دقیق و کلی تصمیم به رزرو پرداخت بگیرند. محدوده ی قیمت ها در این وب سایت گردشگری از 10 هزار تومان تا بیش از 1000000 تومان است که یا توجه به نوع محل مورد نیاز کاربران این قیمت ها متفاوت است.
                                  

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهشب
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10